Elizabeth Bathory (Kanlı Kontes)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
la konuyu okuyunca içime kurt düştü foruma gelen dişi üyeler kısa sürede ortadan kayboluyor ya bizim evde kalmış-cadoloz-çikinellalar üçlüsü @Dosi @Çiğdem- ve @vadikızı da foruma gelen genç kızlara aynısını yapıyorsa :eek: @MasacRE- @Harunnn60 @eskici @XanTier @S.G.A.T. @Sherlock @Yiğitt @Thequeer @Ahmed @xBUGRAx @Aserat @Forumdash @serhatt @ozmoturk
@Çiğdem- reyiz yapıyor olabilir :A
Bak sen şimdi dedin de yeni aklıma geldi. Bu forumun sadece 3 kadın üyesi mi var... Fav10 erkek kaynıyor haberim yok :confused:
bizim forumdaki şirretler yeni üye olan kızları hangi mahzene atıyorlar acaba ? :) benide mahzene atsalar bari kızları orda teselli ederdim, şimdi karanlık mahzende ürkek ürkek bakışıyorlardır çevrelerine bir teselli şart :)

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,930
Puanı
1,060
Gerçekten çok manyak insanlar var nasıl bu kadar zavallı olabiliyor bilmiyorum
ayol bu kadın @Çiğdem in kanıyla yıkansa gençleşiceğine yaşlanır be:A:A

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
bizim forumdaki şirretler yeni üye olan kızları hangi mahzene atıyorlar acaba ? :) benide mahzene atsalar bari kızları orda teselli ederdim, şimdi karanlık mahzende ürkek ürkek bakışıyorlardır çevrelerine bir teselli şart :)

@Çiğdem- bunu bildiği için senin ekstra bilmediğin bir yere atmıştır. Kızları nasıl teselli edeceğini merak ediyorum. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@xemrexxx seni gizli LGBT düşmanı seni :A:A

bak çeşitli teselli yöntemleri varmış :)
böyleside var
tumblr_inline_o73m9saKPs1tobhpt_250.gif

vee böyleside var :)
tumblr_oyy1q8Dtkw1sy06poo8_500.gif

yani talebe göre bişeyler buluruz sanırım :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Ben olayı şöyle biliyordum, evet kraliçe güzelliğine düşkündü kimse ona yaşlanıyorsun diyemezdi sonu olurdu diyenin, ancak bir gün hizmetçisi saçını tararken beyaz tel bulur ve eline alır bunu da kraliçeye gösterir o da sen nasıl olurda benim güzelliğime laf edersin ben halen alımlı ve güzelim demek kusurlarımı arıyorsun diyerek öldürtür ancak daha sonra bu ölümlerin ardı arkası kesilmez ve nice insanlık kraliçe için öldürülür , öldürülen kadınların arasında erkeklerin olduğu da söylenmekte, onlar da kraliçeyi güzel bulmayan genç erkekler . @Halef

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Ben olayı şöyle biliyordum, evet kraliçe güzelliğine düşkündü kimse ona yaşlanıyorsun diyemezdi sonu olurdu diyenin, ancak bir gün hizmetçisi saçını tararken beyaz tel bulur ve eline alır bunu da kraliçeye gösterir o da sen nasıl olurda benim güzelliğime laf edersin ben halen alımlı ve güzelim demek kusurlarımı arıyorsun diyerek öldürtür ancak daha sonra bu ölümlerin ardı arkası kesilmez ve nice insanlık kraliçe için öldürülür , öldürülen kadınların arasında erkeklerin olduğu da söylenmekte, onlar da kraliçeyi güzel bulmayan genç erkekler . @Halef

Ben geniş çaplı bir araştırma yapmıştım bu konuyla ilgili... Söylediklerini bende okudum ama sadece bazı türk kaynaklarında öyle şeyler yazılıydı, alman kaynakları tıpkı benim anlattığım gibi anlatmışlardı. Alman kaynakları daha güvenilir olduğundan bende bunun doğru olduğundan emin oldum. @gözlemci