xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,604
Puanı
1,061
Bizim reisinin olduğu yerde bunlar ayakta el pençe olur [emoji4] ben zaten Survivor izliyorum öyle reklam arasında zap yaparken gördüm şansa ekonomik büyümelerden bahsediyordu [emoji4]
senin reyisin lafına bakıp hareket etme dün tulumbada su bitti der bugün süperizx:)))) nabza göre şerbet:))) ohb de son reklama girmişzati.ss neyse reyisin çaresizliğini en iyi bu özetliyor maddeleri anlatacakken tek dediği şu: (kendi bile savunamıyor maddeleri)
C9J5irbXoAUiANd.jpg

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
kösem başlayacak nerdeyse bukadar rezillik olmaz ayoll @xemrexxx :A :A :A

Sen en iyisi MS sonuçlarını açıkla zaten neredeyse ayda 1 açıklanıyor hiç değilse erkene alınmış olur :A Bundan sonraki hafta taaa gelecek seneye Yani Pazartesinden gününde mi açıklanacak ciddi ciddi? CUMARTESİ olma imkanı yok mu? Vakit nakit malum. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sen en iyisi MS sonuçlarını açıkla zaten neredeyse ayda 1 açıklanıyor hiç değilse erkene alınmış olur :A Bundan sonraki hafta taaa gelecek seneye Yani Pazartesinden gününde mi açıklanacak ciddi ciddi? CUMARTESİ olma imkanı yok mu? Vakit nakit malum. :)
ne cumartesisi ayoll hafta perşembe basşayacak zaten cumartesi diye ihtimal yok zaten en erken pazar olabilirdi onada bu herif yine engel oluyor git onu vur bizde kurtulalım :A :A :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Sanırsın Pazar günü anayasayı değil Kılıçdaroğlu'nu oylayacağız, bu ne ahlaksızca ne mide bulandırıcı bir propagandadır anlamadım ki. Varsa cesaretin kolaj yapmak yerine çık karşısına! Niye korkuyorsun karşısına çıkmaktan? Arkasından konuşmak insanlığa yakışır mı?
Korkmak derken? Kılıçdaroğlunun şu anda izlediği politikadan haberin yok sanırım.

Manavi çağırıyor evet cikarsa manavlar kapanacak diyor. Bakkalı çağırıyor evet çıkarsa bakkallar kapanacak diyor. Muhtarı çağırıyor bak evet verirseniz muhtarlıklar kapanacak diyor. Asgari ucretle calisanlari çağırıyor bak asgari ucret kalkar diyor. Lokantacilari çağırıyor bak lokantalar kapanacak diyor. Baska bi politikasi var mi bu adamın? Erdoğan'la konuşsa siyasi hayatı biter siyasi hayatı. Korkmakmis yav hehe.

2013 yılında çağırdık niye gelmedi?

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Korkmak derken? Kılıçdaroğlunun şu anda izlediği politikadan haberin yok sanırım.

Manavi çağırıyor evet cikarsa manavlar kapanacak diyor. Bakkalı çağırıyor evet çıkarsa bakkallar kapanacak diyor. Muhtarı çağırıyor bak evet verirseniz muhtarlıklar kapanacak diyor. Asgari ucretle calisanlari çağırıyor bak asgari ucret kalkar diyor. Lokantacilari çağırıyor bak lokantalar kapanacak diyor. Baska bi politikasi var mi bu adamın? Erdoğan'la konuşsa siyasi hayatı biter siyasi hayatı. Korkmakmis yav hehe.

2013 yılında çağırdık niye gelmedi?

Onu bunu bırak sen, gece gündüz madem KK'den başka bir şey bilmiyor ve KK çıkıp canlı yayına düello davet ediyor, o düelloyu geri çevirmek racona uyar mı? Siyasi hayatı bitermiş, e sizin için daha iyi değil mi hem böylece Eveti garanti altına almış olup hatta yüzde 60 ı geçersiniz öyle bir şey olurda, niye korkuyorsunuz peki bu adamın karşısına çıkmaktan? Afedersin de benim Reis diye tanımladığım bir adam tutup da rakibinin arkasından konuşup onun karşısına çıkmaya çekiniyor, reddediyorsa ben bu sıfatı bir kez daha sorgulardım bence. :) @papuleoo

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ayy bari eşkiya olmayacaktı neden açıklama yapmadılar dizi yok diye milleti enayi gibi beklettiler bence bilerek açıklama yapmadılar programı izlesin millet kapatmasın diye bukadar terbiyesizlik olmaz ayoll o_Oo_Oo_O @xemrexxx @mesmeso61

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
ayy bari eşkiya olmayacaktı neden açıklama yapmadılar dizi yok diye milleti enayi gibi beklettiler bence bilerek açıklama yapmadılar programı izlesin millet kapatmasın diye bukadar terbiyesizlik olmaz ayoll o_Oo_Oo_O @xemrexxx @mesmeso61
Cumhurbaşkanının reytinge ihtiyacımı var :A :A Reytingleri ortada :F

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Onu bunu bırak sen, gece gündüz madem KK'den başka bir şey bilmiyor ve KK çıkıp canlı yayına düello davet ediyor, o düelloyu geri çevirmek racona uyar mı? Siyasi hayatı bitermiş, e sizin için daha iyi değil mi hem böylece Eveti garanti altına almış olup hatta yüzde 60 ı geçersiniz öyle bir şey olurda, niye korkuyorsunuz peki bu adamın karşısına çıkmaktan? Afedersin de benim Reis diye tanımladığım bir adam tutup da rakibinin arkasından konuşup onun karşısına çıkmaya çekiniyor, reddediyorsa ben bu sıfatı bir kez daha sorgulardım bence. :) @papuleoo
Evet oyları zaten 62-63'te şu an :)

Arkasından konuşup?

Her gittiği yerde maddeleri teker teker açıklıyor. Kılıçdaroğlu'nun hergün ortaya attığı iddialari çürütmezse ne olur? Buna ne düşündün? Bizde isteriz çıksın maddeleri anlatsın. Ama Kılıçdaroğlu bunu istedi. :)

Biz onu bi kere cagirdik geldi mi? gelmedi. Bitmiştir :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
senin reyisin lafına bakıp hareket etme dün tulumbada su bitti der bugün süperizx:)))) nabza göre şerbet:))) ohb de son reklama girmişzati.ss neyse reyisin çaresizliğini en iyi bu özetliyor maddeleri anlatacakken tek dediği şu: (kendi bile savunamıyor maddeleri)
C9J5irbXoAUiANd.jpg

Seni şakacı seni [emoji4] adam ne yapsın Kemal abe maddeleri okumadığı için Reis de bu adamı dinlemeyin dinliyor haklı olarak [emoji4]