Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz 54.Bölüm Fragmanı

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Artık yayınlanıyor öyle mi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Verilen 3 haftalık aranın ardından daha iyi bir fragman bekliyordum diziden, umarım fragmanın aksine bölüm heyecanlı ve aksiyonlu olur.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
biz 1 aydır bu kadınımı bekliyorduk ayoll:( ilyasada yanaşıyor utanmadan :kizgin:

Ulan İlyas dua etsin çok güzel karı buldu sevişçek :A

Sarı çiyan nasıl da "Meyeba" diyor :rage:

Yetiş ya Esra yetiş ya Meryem reis, biricik parlağımız İlyas elden gidiyor :A

bişey yapacaklarından değil sadece çorap kokusuyla bile kızı zehirlerler :)

100 bildirim arasinda acaba emre nerde etiket yolamisti diye arayip buldum.
bil kiymetimi :A
giremedim bugun bildrimler havada uçuyor :D

Artık yayınlanıyor öyle mi

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Verilen 3 haftalık aranın ardından daha iyi bir fragman bekliyordum diziden, umarım fragmanın aksine bölüm heyecanlı ve aksiyonlu olur.
birbirlerine kalp göndermişler kumalar olarak çiğdemle @vadikızı olsa mermi gönderirlerdi:A
dfdfgfdg.png

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
bu pis diziye iyice sardın meryoşuda bahane ettin ama sanırım burdan bir parlak begendin kendine :)
deniz çakırla sanem çelik varken zaten netten hızlandırarak 45-50 dk de izliyordum meryoş için 80-90 dk ye çıakrdım kaçırmamalı sahneleri her an meryoş çıkabilir :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
deniz çakırla sanem çelik varken zaten netten hızlandırarak 45-50 dk de izliyordum meryoş için 80-90 dk ye çıakrdım kaçırmamalı sahneleri her an meryoş çıkabilir :X
deniz çakır sanem çelik ve meryem uzerli üçüde birbirinden kıymetli ama senaryo o kadar foktanki bu değerli şahsiyetlere rağmen izleyemiyorum :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
deniz çakır sanem çelik ve meryem uzerli üçüde birbirinden kıymetli ama senaryo o kadar foktanki bu değerli şahsiyetlere rağmen izleyemiyorum :)
tek eksik senin beroş seneye onu da aldırıcam dziye gör sen :A

:Fyeni gördüm meryemimi görüyormusun senn

@destere yide alıp gidicem bir gün forumdan zaten sende rahat edersin ayoll :A :A :A

bu pis diziye iyice sardın meryoşuda bahane ettin ama sanırım burdan bir parlak begendin kendine :)
bu daha iyi olmuş :A çikinella yine pert:A @cookies @dosimosi @eskici
cvbcvvc.png

Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
tek eksik senin beroş seneye onu da aldırıcam dziye gör sen :A

bu daha iyi olmuş :A çikinella yine pert:A @cookies @dosimosi @eskici
Ekli dosyayı görüntüle 53629
beroş bu diziye misafir olarakta gelmez hatta dizi setine çay içmek için bile uğramaz starların ne işi olur böyle dizilerde :) meryoşun büyük hatası işte buraya uğrayarak karizmasını çizdirmiş :)

sanem çeliği yeni bir dizide görmek isterdim kadının ses tonuna aşığım ne buğulu bir ses var kadında insanı tahriş ediyor :)

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,593
Puanı
1,061
beroş bu diziye misafir olarakta gelmez hatta dizi setine çay içmek için bile uğramaz starların ne işi olur böyle dizilerde :) meryoşun büyük hatası işte buraya uğrayarak karizmasını çizdirmiş :)

sanem çeliği yeni bir dizide görmek isterdim kadının ses tonuna aşığım ne buğulu bir ses var kadında insanı tahriş ediyor :)
tahriş ednce noluyor:A