Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Meryem ve Ömer ciddi ciddi gitmeyeceklerine göre nasıl bir yol izlenecek onları geri döndürmek için acaba? Hızır Ali’nin evlenmesi buna engel olacak bir olay değil bence. Acaba Ömer’i mi öldürecekler?

Hızır hala olayın şokunda. :A

Bu Ömer’de bir şeyler var.

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Meryem ve Ömer ciddi ciddi gitmeyeceklerine göre nasıl bir yol izlenecek onları geri döndürmek için acaba? Hızır Ali’nin evlenmesi buna engel olacak bir olay değil bence. Acaba Ömer’i mi öldürecekler?

Hızır hala olayın şokunda. :A

Bu Ömer’de bir şeyler var.

Derken ortaya çıktı. :A

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Şuan çok mutlu oldum. Keşke giderken Hızır Ali ve Tipi’yi de yanına alsa. Toptan temizlik olurdu. :A

Yalnız her efsane bölümün sonunda bu şarkı çalıyor. Dikkatimi çekti. :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Yalnız Can Bartu da rolünü iyi yansıtıyordu, umarım gelecek sezon tekrar dahil olur kadroya.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Birkaç bölüme çıkarırlar onu içeriden ya. Muhtemelen her bölüm görürüz, Çakırbeyli ailesi hapishaneye ziyarete giderler.
Kısa zamanda içeriden çıkacağını sanmam, bu bölümde Rüzgar Çetin olayına da ufak bir dokundurma yapmışlar oyuncu geri dönerse 4. sezonda zaman atlamasıyla döner :A

Bu arada Hızır hareminin en küçüğü Yunus Selim vardı o nerelerde, gelsin de Meryem annesi yetiştirsin babasına çekmesin :F

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Kısa zamanda içeriden çıkacağını sanmam, bu bölümde Rüzgar Çetin olayına da ufak bir dokundurma yapmışlar oyuncu geri dönerse 4. sezonda zaman atlamasıyla döner :A

Bu arada Hızır hareminin en küçüğü Yunus Selim vardı o nerelerde, gelsin de Meryem annesi yetiştirsin babasına çekmesin :F

İçeriden çıkmasa bile kendisini görürüz gibi geliyor bana her bölüm. Veya onu bırakırız orada 4. sezonda falan büyümüş hali karşımıza çıkar. :A Ufak mı? Baya büyük dokundurdular. Dediğim gibi bu bölümü çok özenli hazırlamışlar. Bir sürü ince detay ve sürpriz vardı bölüm içinde. :A

Onu en son yurt dışına yollamıştık. 4. veya olursa 5. sezon gibi geri döner. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,613
Puanı
860
İçeriden çıkmasa bile kendisini görürüz gibi geliyor bana her bölüm. Veya onu bırakırız orada 4. sezonda falan büyümüş hali karşımıza çıkar. :A Ufak mı? Baya büyük dokundurdular. Dediğim gibi bu bölümü çok özenli hazırlamışlar. Bir sürü ince detay ve sürpriz vardı bölüm içinde. :A

Onu en son yurt dışına yollamıştık. 4. veya olursa 5. sezon gibi geri döner. :A
Bu dizi bu sezon bitmeli yada hep böyle bölümle olmalı. Geçen haftaki bölüm gibi bir bölümü daha bünyem kaldırmaz.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Her zamanki gibi giriş sahnelerini kaçırdım. Masa sahnesine zor yetiştim. Bölüm son zamanların en iyi bölümüydü bence.

Davut Bey'in ortaya çıkacağı belliydi ama Ünal'la beraber plan yapacaklarını hiç düşünmemiştim. Nevzat'ın öldürülmesi bana biraz adaletsiz gibi geldi. Sonuçta adam devlet çıkarları için bir plan yaptı ve istemediği bir son oldu. Neyse Nevzat'ı öldürüp gönderdik. Peki Davut Bey, Masadan habersiz bunları nasıl yaptı özellikle geri dönüşüm işinde olan Dostum Yaşar'dan habersiz nasıl yaptı? İlk sezon Davut Bey içeriye Alparslan'ı sızdırdı bu sezonsa özellikle bu bölümden sonra Dostum Yaşar'ında Davut'un adamı olduğunu düşünüyorum. Yaşar'ın devamlı Çakırbeylileri korumasının başka bir açıklaması aklıma gelmiyor. Davut'un yaşadığını Ünal ve Yaşar'dan başka bile yoktur bence.

Ömer, Meryem konuları ise bu bölüm pek ilgimi çekmedi. Bunda Davut Bey'e odaklanmam da etkili. Bakalım aradan sonra Raci nasıl bir giriş yapacak. Umarım alınacak yeni oyuncular kaliteli olur.