Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Sezon Finali Tarihi Netleşti!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Sezon Finali Tarihi Netleşti!

eşkiya-dünyaya-hükümdar-olma.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın sezon finali tarihi belli oldu.

Yapımcılığını Fark Film'in üstlendiği, başrollerini ise Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Müjde Uzman, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer, Tuna Orhan, Sinan Demirer, Hakan Karsak, Yüksel Arıcı ve Sabina Toziya'nın paylaştığı yapım, önümüzdeki hafta ekrana gelecek olan 40. bölümüyle sezona noktayı koyacak.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, sezon finaliyle 14 Haziran Salı 21.00'de ATV'de!
Orijinal formatta oku

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
yarın bitseydi keşke ayoll aksiyon dizilerini çok uzatmamak lazım yaz ayında ayrıca ramazanda geldi ama acuna zaman zaman yazdan dolayı geçilsekte yinede bu aylarda aldığımız reytingte gayet iyi umarım sezon finalinide iyi şekilde kapatırız birkaç eksik noktaları hariç harika bir çalışmaydı ertuğrul ile birlikte açık ara bu yılın en kaliteli iki dizisiydi iki dizinin çalısanlarınada oyuncularınada çok teşekkürler lafı açılmışken :F

Son düzenleme:

Master.1000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,905
Puanı
609
Yapımcı Raci Şaşmaz'dır. Fark Film Reaksiyon ve Beyaz Karanfil sonrasında kapanmıştır. Eşkıya dizisi Raci Şaşmaz'a aittir. @Aserat

Son düzenleme:

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Sezon Finali Nazlı ölür meryem ameliyata alınır :)
ünal yaralanır alpaslan komalık olur falan filan 3-4 kişi diziye veda edecektir. yoksa işleri epey zor :)

yani konusuz kehribar bile şuan eleştirilmiyorsa aksiyon sahnesinden dolayıdır. eşkıyadan 100 sayfalık senaryo çıkartıp 500 bölüme dökecek konu var ama mıy mıy işleniyor

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sezonu Eylül'ün ilk haftası açmıştı 39'da bitirselermiş diyecem de 40'da tamamlamaları güzel olmuş. Ben biraz takıyorum böyle şeylere maalesef. :A

Yeni sezonda da başarılı gideceğinden eminim. :)

Alemdar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,932
Puanı
310
Sezonu Eylül'ün ilk haftası açmıştı 39'da bitirselermiş diyecem de 40'da tamamlamaları güzel olmuş. Ben biraz takıyorum böyle şeylere maalesef. :A

Yeni sezonda da başarılı gideceğinden eminim. :)
Bende takıyorum ya 35 yada 40 ta bitirecekler one ya 34-37-39 bölümlerde

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Racilerin en kötü isiydi seneye yine ayni kafayla gidilirse reytingler duser dicem de Raci Şaşmaz bu bu diziyi de 10 sene surdurur
Aga seni bir türlü anlamıyorum. Anlamak için çabalıyor ama olmuyor. Ulen sen değil misin dizinin her bölümünü izleyen ve her bölüm konusunu açıp sayısızca mesaj yazan? Yok her ortamda gömeceksen izlemenin mantığı ne? Lütfen biraz tutarlı ol [emoji2] sana yakışmıyor bu hareketler [emoji2]

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Aga seni bir türlü anlamıyorum. Anlamak için çabalıyor ama olmuyor. Ulen sen değil misin dizinin her bölümünü izleyen ve her bölüm konusunu açıp sayısızca mesaj yazan? Yok her ortamda gömeceksen izlemenin mantığı ne? Lütfen biraz tutarlı ol [emoji2] sana yakışmıyor bu hareketler [emoji2]

Ben başladığım dizileri bırakamadığım için izliyorum. Birde Vadiyi sattıkları efsaneyi bitirdikleri için çok büyük kinim var. Ne olursa olsun gömerim.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Ben başladığım dizileri bırakamadığım için izliyorum. Birde Vadiyi sattıkları efsaneyi bitirdikleri için çok büyük kinim var. Ne olursa olsun gömerim.

Her bölümüne yorum yapıp ilk başladığım dizi bırakmam mantığını değiştirmelisin. Ha gömersin mevzu o değil. Konu senin kendince tutarsız yorumların.

Bu bir sektör adamlar Vadiyi bıraktı evet ama ne oldu, ne bitti biz bunu bilmiyoruz. Üstelik satma lafı da bu sektöre uymuyor zaten. O zaman diziden her çıkarılan oyuncu içinde diziyi bıraktı kaçtı diyelim olmaz mı? Misal Memati. Sayısızca örnek verilebilirim.