Dostlar Mahallesi - Tanıtım Fragmanı | Kanal D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
OyOGR4.png

Kanal D'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Dostlar Mahallesi''nin tanıtım fragmanı yayınlandı!

Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği, senaryosunu Resul Ertaş'ın yazdığı, yönetmenliğini Ayhan Özen'in yaptığı dizinin kadrosunda Alişan, Çağla Şikel, Hande Katipoğlu, Irina Ivkina, Zeynep Eronat, İnan Ulaş Torun, Ceyhun Fersoy, Buse Varol,Turan Özdemir ve Tayfun Sav yer alıyor.

''Dostlar Mahallesi'' yakında Kanal D'de! İşte dizinin ilk fragmanı:

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,171
Puanı
1,060
Çok eğlenceli görünüyor ya bayıldım tanıtıma Çağla İle Alişan harika bir ikili ya:Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Isimsizler'in reytingleri düştü zaten. Finalin ardından Cumartesi yayınlanırsa iş görür.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
İlk fragmana göre biraz pasif olmuş. Erler Film'in meşhur Ali Cengiz oyunlarının hiç kokusu yok malesef. Eğer dizi ilerleyen bölümlerde düzelmezse maksimum 13 bölüm devam eder o da Erler Film sayesinde olur.

Bu arada kadroya Ersin Korkut'u yazsan iyi olur @Yiğitt [emoji4] adamın rolü çok fazla.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,437
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İlk fragmana göre biraz pasif olmuş. Erler Film'in meşhur Ali Cengiz oyunlarının hiç kokusu yok malesef. Eğer dizi ilerleyen bölümlerde düzelmezse maksimum 13 bölüm devam eder o da Erler Film sayesinde olur.

Bu arada kadroya Ersin Korkut'u yazsan iyi olur @Yiğitt [emoji4] adamın rolü çok fazla.
normal diziler 13 bölüm sürüyor bu 26 bölüm sürer