Doğum Günün Kutlu Olsun Yiğitt!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
PDGGaO.gif
Z3EO9k.gif

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun @Yiğitt :bhr::bhr::bhr: Konunu @Bully açmasına sevindim iyi ki burdaymış :bhr:

Dün gece okadar şey söyledim ki şimdi yecek kelime bulamıyorum :A Seni sevdiğimizi biliyorsun zaten 30 a merdiveni dayadın artık yeni yaşında inş sağlık sıkıntısı hiç çekmezsin en önemlisi burada bizlerle olmaya devam edersin :bhr::bhr::bhr:
samp28bf3087506ef3f1.jpg

Ahmet Kayanın bu şarkısını hep sen forumdan kayıpken paylaşıyordum profiline son dönemlerde en çok dinlediğim şarkılarından :A

Buda adet :Z:Z:Z
Kız konuya harika atmamışsın :eek: :T:

@xemrexxx de illa bir aykırılık yapacak gıcık herif :A Tek beğenen o :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kız konuya harika atmamışsın :eek: :T:

@xemrexxx de illa bir aykırılık yapacak gıcık herif :A Tek beğenen o :F
Aaa direk kutlayanları atmaya baslamısım konuyu unuttum demek attım cnm şimdi cnm :bhr:

@xemrexxx o konuda gıcık zaten @mrt-06 a da atmıyordu :F Ama MS de başkansa atacak yoksa normal juri olur diğerlerini ilgilenmeye zorlamıyoruz ama başkan demek yarışmanın ortağı demek aylak aylak dolaşanı kapı dısarı @sokak sanati canla başla şeflik ediyor:A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Aaa direk kutlayanları atmaya baslamısım konuyu unuttum demek attım cnm şimdi cnm :bhr:

@xemrexxx o konuda gıcık zaten @mrt-06 a da atmıyordu :F Ama MS de başkansa atacak yoksa normal juri olur diğerlerini ilgilenmeye zorlamıyoruz ama başkan demek yarışmanın ortağı demek aylak aylak dolaşanı kapı dısarı @sokak sanati canla başla şeflik ediyor:A :A :A
Olur öyle gözden kaçırmalar :A

Sunucu olarak masaya yumruğunu vurup kontrolü sağlayacaksın :A Her harika reytinge bir katkı, başkan olarak tabii ki atması gerekiyor :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olur öyle gözden kaçırmalar :A

Sunucu olarak masaya yumruğunu vurup kontrolü sağlayacaksın :A Her harika reytinge bir katkı, başkan olarak tabii ki atması gerekiyor :A
Kalp at şeyine ben girmiyorum cnm bunu başkan oldu için atması lazım reyting getirmese bile çünkü benim yetkimin aynısını kullanacak @xemrexxx bildiğin sunucu oda ve zahmetsiz sunucu yanı benle yetkisi aynı ama video yap oy topla sun ayak işlerini ben yapıp başkanlar sadece sefasını sürücekler yetki aynı puanlamada özgürlük oyüzden görevini yerine getirecek :A :A :A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kalp at şeyine ben girmiyorum cnm bunu başkan oldu için atması lazım reyting getirmese bile çünkü benim yetkimin aynısını kullanacak @xemrexxx bildiğin sunucu oda ve zahmetsiz sunucu yanı benle yetkisi aynı ama video yap oy topla sun ayak işlerini ben yapıp başkanlar sadece sefasını sürücekler yetki aynı puanlamada özgürlük oyüzden görevini yerine getirecek :A :A :A
Öyle tabii, lütfedip başkan yapmışsın, bir kalbi çok görmemesi gerekiyor :A Amaç emeğe saygı, destek :D

Hadi yattım ben canım, yarını gezmeye ayırdım geç saatlerde gelirim :D Allah rahatlık versin, tatlı rüyalar :bhr:

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Öyle tabii, lütfedip başkan yapmışsın, bir kalbi çok görmemesi gerekiyor :A Amaç emeğe saygı, destek :D

Hadi yattım ben canım, yarını gezmeye ayırdım geç saatlerde gelirim :D Allah rahatlık versin, tatlı rüyalar :bhr:
Cicili bicili rüyalar cnm görüşürüz :bhr::bhr::bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Ben başkan değil milli şefim varım diye var yarışma