Doğum Günün Kutlu Olsun Yiğitt!

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hayallerini yıktım, üzgünüm. :A

İlk kez mi görüyorsun, kaç yerde var fotom. :eek: Teşekkürler canım, hediyelerim harika. Hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Teşekkürler aşkım, senden kendi ellerinle pasta yapmanı bekliyordum. :A Hep birlikte nice yıllara inşallah. :bhr:

Efsane döndü. :bhr:

Efsane tanıtım, Hanımın Çiftliği-Geniş Aile-Yaprak Dökümü-Akasya Durağı-Arka Sokaklar-Aşkı Memnu-Kavak Yelleri ay hüzünlendim. :( Teşekkürler canım, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Teşekkür ederim, hep birlikte nice güzel yıllara inşallah. :bhr:
Doğum günün kutlu olsun Yiğit "abi" . Aslında hediye vermeye pek alışık değilimdir böyle özel günlerde ama zaten bu hediyeyi vermekteki asıl amacım reklam. Evet, yine ben ve yine açık sözlülüğüm... İzleyin, izlettirin.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Köyüne dön.

g6bLZZ.gif

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Sevdiğim oğlan bana abi dedi. :eek: :F Teşekkürler kardeşim benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun nice mutlu yıllara. :bhr: @Yiğitt

Hediyelerin:
Ekli dosyayı görüntüle 60828
Hahah hayret senden Kanal D'li tanıtım gelmiş. :A Teşekkürler canım benim, hep birlikte nice güzel yıllara. :bhr:

@Yiğitt beyciğimin doğum günüymüş, doğum gününüz kutlu olsun Yiğit beyciğim. Sağlıklı, mutlu ve huzurlu, sevdiklerinizle beraber geçireceğiniz nice senelere. :bhr:

Hediyelerinizi aşağıya iliştiriyorum:

Klasikleşmiş bir hediye...
Q2ya5Z.jpg

Sizin kanalda yayınlanmış olan efsane dizi Aşk-ı Memnu...
qvyb0R.jpg

Son olarak yakın zamanda bitirdiğiniz muhteşem dizi Breaking Bad...
MDR0Qg.jpg
Hediyelerim harikaymış, tabi mavi yuvarlak daha hoşuma gidiyor. :A Teşekkürler canım benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

@Yiğitt im aslanım iyi ki doğdun :A Aramızda ne güzel her çiftin arasında olması gerektiği gibi 8 yaş var :D Kesinlikle bana yürümelisin hediyeni özelden vereceğim :A
Eyvallah kardeşim benim, hep birlikte nice yıllara inşallah. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun canım :bhr: İyi ki varsın, iyi ki tanımışım seni :Z Kaynana gelin olarak anlaşamadık ama ÖzYiğ olarak harikayız :Z Seviliyorsun :love1:

Hediyelerin :bhr:
Ekli dosyayı görüntüle 60845

Ekli dosyayı görüntüle 60846
Eyvallah kardeşim benim, ÖzYiğ efsanesini AnDam olarak sürdürüyoruz. :A Hep birlikte nice yıllara inşallah. :bhr:

tebrikler la @Yiğitt neyse inşallah tez vakitte forumdan biriyle bu sahneleri yaşarsın ; en favori adaylar; @cookies @serhatt @YıldırıM ve @Billy Kane ; kenardan @Çiğdem- @dizi kolik @vadikızı ve @Dosi de büyüleriyle rekabete katılır ; @mrt-06 @xBUGRAx @ozgur2113 @kerem @denizz19 zaten yoldan çıkmış :A bir de @sokak sanati var tabi 10 yıldır kalbinde bir yara böyle bir sahne yaşayamamak kısacası allah kolaylık versin:A @Aserat @DarkLegenD @dreamy
Ekli dosyayı görüntüle 60847 Ekli dosyayı görüntüle 60848 Ekli dosyayı görüntüle 60849 Ekli dosyayı görüntüle 60850 Ekli dosyayı görüntüle 60851
Ahahaha senden beklenen hediye, teşekkürler Emoşum. Hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Doğum günün kutlu olsun , nice senelere :)
Teşekkürler Hayrettin'cim, hep birlikte nice mutlu ve güzel yıllara inşallah. :bhr:
Beni karıştırma ecünnü :A

@Yiğitt doğum günün kutlu olsun dostum :A Nice senelere :)
Eyvallah kardeşim benim, hep birlikte nice güzel yıllara inşallah. :bhr:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,942
Puanı
1,061
Sevdiğim oğlan bana abi dedi. :eek: :F Teşekkürler kardeşim benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Hahah hayret senden Kanal D'li tanıtım gelmiş. :A Teşekkürler canım benim, hep birlikte nice güzel yıllara. :bhr:

Hediyelerim harikaymış, tabi mavi yuvarlak daha hoşuma gidiyor. :A Teşekkürler canım benim, hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Eyvallah kardeşim benim, ÖzYiğ efsanesini AnDam olarak sürdürüyoruz. :A Hep birlikte nice yıllara inşallah. :bhr:

Ahahaha senden beklenen hediye, teşekkürler Emoşum. Hep birlikte nice yıllara. :bhr:

Teşekkürler Hayrettin'cim, hep birlikte nice mutlu ve güzel yıllara inşallah. :bhr:

Gelecek sene gereksiz kanal yazan resmi paylaşırım merak etme. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Doğum günün kutlu olsun Yiğit "abi" . Aslında hediye vermeye pek alışık değilimdir böyle özel günlerde ama zaten bu hediyeyi vermekteki asıl amacım reklam. Evet, yine ben ve yine açık sözlülüğüm... İzleyin, izlettirin.

Teşekkürler kardeşim, hediyesiz olmaz. :A Hep birlikte nice güzel yıllara inşallah. :bhr:

Şarkı da ilk dinlemeye göre güzel geldi, umarım artar izlenmesi. :D

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060

Kardeş deme lazım olur derler bizim buralarda :A @serhatt

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
tebrikler la @Yiğitt neyse inşallah tez vakitte forumdan biriyle bu sahneleri yaşarsın ; en favori adaylar; @cookies @serhatt @YıldırıM ve @Billy Kane ; kenardan @Çiğdem- @dizi kolik @vadikızı ve @Dosi de büyüleriyle rekabete katılır ; @mrt-06 @xBUGRAx @ozgur2113 @kerem @denizz19 zaten yoldan çıkmış :A bir de @sokak sanati var tabi 10 yıldır kalbinde bir yara böyle bir sahne yaşayamamak kısacası allah kolaylık versin:A @Aserat @DarkLegenD @dreamy
Ekli dosyayı görüntüle 60847 Ekli dosyayı görüntüle 60848 Ekli dosyayı görüntüle 60849 Ekli dosyayı görüntüle 60850 Ekli dosyayı görüntüle 60851
Maço erkek severim ben. Yiğit o niteliklere sahip değil. :A