Doğum Günün Kutlu Olsun Mert <3

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Doğum günün kutlu olsun. Mutlu ve yeni başlangıçlarla dolu bir yaş olsun. İyi ki tanıştık. :bhr: @mrt-06

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hiç sanmıyorum bakalım yarın görecez. :A

Yeni yaşını kutlarım cnm öncelikle sağlık sonra bizle olmaya devam etmen dileklerimle
:bhr::bhr::bhr:
samp785ea20f658e3952.jpg

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Atoşum doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle, bizle nice güzel, sağlıklı, mutlu, huzurlu, aşk dolu yıllara inşallah :bhr:

(Hediye veremiyorum, durumum malum. Sana Kanal D logosunu, Sıla’dan ‘Yabancı’ şarkısını ve Barış Arduç resmi yolluyorum buradan) :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Vaaaayyy demek bugün doğum günün :A @mrt-06

Foruma gelerek birçok kişi gibi benim de aktifliğimi arttırdın. Zaten son zamanlarda epey konuşur olduk. Doğum günün kutlu olsun dostum. Sevdiklerinle beraber sağlıklı zayıflama mutlu nice senelere. İyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım. Bazen aşırı mutsuz zamanlarımda seninle trollüğüne tartışmak moralimi düzeltiyor. Şu sözlerle bitireyim konuşmamı. "Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır."

Dh-dyBrXkAAuEmR.jpeg

Seninle dostluğumuz :bhr: ( Temsili :A )

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Sevdiklerinle nice sağlıklı ve mutlu senelere kardeşim. :D

Atoşum doğum günün kutlu olsun. Sevdiklerinle, bizle nice güzel, sağlıklı, mutlu, huzurlu, aşk dolu yıllara inşallah :bhr:

(Hediye veremiyorum, durumum malum. Sana Kanal D logosunu, Sıla’dan ‘Yabancı’ şarkısını ve Barış Arduç resmi yolluyorum buradan) :A

Vaaaayyy demek bugün doğum günün :A @mrt-06

Foruma gelerek birçok kişi gibi benim de aktifliğimi arttırdın. Zaten son zamanlarda epey konuşur olduk. Doğum günün kutlu olsun dostum. Sevdiklerinle beraber sağlıklı zayıflama mutlu nice senelere. İyi ki varsın, iyi ki seni tanımışım. Bazen aşırı mutsuz zamanlarımda seninle trollüğüne tartışmak moralimi düzeltiyor. Şu sözlerle bitireyim konuşmamı. "Dostluk illa yan yana diz dize olmak değildir. Asıl can cana kalp kalbe olmaktır."

Ekli dosyayı görüntüle 60464

Seninle dostluğumuz :bhr: ( Temsili :A )

Güzel sözleriniz için çok teşekkür ederim. :bhr: İyi ki varsınız siz de. Teşekkürler. :oops: