Doğum Günün Kutlu Olsun Mert <3

yatutarsa

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bugün, forumumuzun bir tanesi, canım gardaşım, gözümün nuru Atacan'ımın doğum günü.
Tüm forum halkı adına afacanımızın doğum gününü kutluyor ve tüm dünya için barış, refah ve kardeşlik diliyorum.

@mrt-06

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,846
Puanı
1,060
@mrt-06 aa bilmiyordum ablam iyiki doğdun iyiki varsın afacanımm yeni yaşın sağlık huzur mutluluklar getirsin huzur dolu bir ömür diliyorum her zaman kardeşim olarak kalacaksın paşam :kissingheart:hediyenn

seni pamuklara sarmalarım sararım :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Canım kardeşim iyi ki doğdun. Her zaman seni seven ve arkanda duran bir dostun olduğunu unutma. Seviliyorsun her daim. :bhr:

Hediyen en beğendiğim sahnelerden.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Bugün, forumumuzun bir tanesi, canım gardaşım, gözümün nuru Atacan'ımın doğum günü.
Tüm forum halkı adına afacanımızın doğum gününü kutluyor ve tüm dünya için barış, refah ve kardeşlik diliyorum.

@mrt-06

@mrt-06 aa bilmiyordum ablam iyiki doğdun iyiki varsın afacanımm yeni yaşın sağlık huzur mutluluklar getirsin huzur dolu bir ömür diliyorum her zaman kardeşim olarak kalacaksın paşam :kissingheart:hediyenn

seni pamuklara sarmalarım sararım :D

kız ben de konuyu açmaya gelmiştim:X neyse mutlu yıllar totalin dibi:X

Canım kardeşim iyi ki doğdun. Her zaman seni seven ve arkanda duran bir dostun olduğunu unutma. Seviliyorsun her daim. :bhr:

Hediyen en beğendiğim sahnelerden.

Çok çok teşekkürler arkadaşlar. Gözlerim doldu güzel sözleriniz için çok sağolun. :(

Ben son 2 senedir doğum günümü kutlamıyorum bir nedenden ötürü. Ama sevdiğim insanların hatırlayıp güzel sözler söylemesi her zaman beni duygulandırır varolun. :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Çok çok teşekkürler arkadaşlar. Gözlerim doldu güzel sözleriniz için çok sağolun. :(

Ben son 2 senedir doğum günümü kutlamıyorum bir nedenden ötürü. Ama sevdiğim insanların hatırlayıp güzel sözler söylemesi her zaman beni duygulandırır varolun. :)
Canımsın :J

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,539
Puanı
1,060
Forumun birtanesi iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın nice mutlu yılların olsun inşallah :bhr: :bhr: :bhr:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Mutlu Yıllar Atacan. Nice güzel yaşlara.:D
Forum artık eskisi gibi heyecanlı değiliz yaşlandı burası ama bir arada bulunmak mutlu ediyor beni ve daim olmasını umuyorum:X

Ekranların en heyecanlı çifti hediyen olsun. Show'un bu camiaya kazandırdığı en büyük değer Özlem Özden:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Forumun birtanesi iyi ki doğmuşsun iyi ki varsın nice mutlu yılların olsun inşallah :bhr: :bhr: :bhr:

Mutlu Yıllar Atacan. Nice güzel yaşlara.:D
Forum artık eskisi gibi heyecanlı değiliz yaşlandı burası ama bir arada bulunmak mutlu ediyor beni ve daim olmasını umuyorum:X

Ekranların en heyecanlı çifti hediyen olsun. Show'un bu camiaya kazandırdığı en büyük değer Özlem Özden:A

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Sağolun. :bhr:

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Aaa inş cnm artık şu dedikten sonra vermezse gerçekten Kütüktür @MasacRE- :A

Abine de ki doğduğum gün sen nerede napıyordun hatırlıyormusun de :A :A :A
Dur bakalım yarın arkadaşlarla çıkıcam akşama doğru eve gelecem eğer unutmuşsa bir çift sözüm olacak ona hayır kutlamıyorum zaten ama insan da unutmaz yani. :A