Doğum Günün Kutlu Olsun Aleyna Tilki!

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ama sen bu açtığın konular sayesinde bu kızdan soğumuştun belkide öyle yapmasan şuan tapanlar kulubunde olucaktın Allah göstermesin :( :( :(
konularını çok gündemde olduğundan açıyordum ama çok haklısın Allah korumuş bu açıdan bakıldığında ucuz kurtulmuşum:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İşte görmüyorlar bunu tapanlar kör olmuş gözleri kız sesinden çok skandallarıyla gaflarla yanlışlariyla daha ön planda:A
Yaptıklarıda örnek davranıslar değil hep kötü örnekler :A

Türkiye kadar başka bir ülke yok böyle kötü huylulara prim sağlayan :A :A :A Kavga edersen ünlü oluyorsun :F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
Forum bozuk, düzeltemiyorlar şöyle basit hataları. Bi' geçirmediler beni şu işlerin başına ah ah.

Ayy sen kara liste yapsan kaç yazar ahahaha.
Kara listeme girdiğin an seni kaale almam muhattap olmam. Bana laf atsan bile görmem. Görsem bile olmamış tepkisini bile çok gördüğüm için onu bile görmezsin :A
Kısacası seni yok sayarım :A Şuan hala GRİ listemdeysen bu Ferdi Baba hatrına :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Yaptıklarıda örnek davranıslar değil hep kötü örnekler :A

Türkiye kadar başka bir ülke yok böyle kötü huylulara prim sağlayan :A :A :A Kavga edersen ünlü oluyorsun :F
Hakikaten çok doğru bu tespit oda baktı sesiyle yeterli olmayacak diye korktu ortaya Skandallar koyup medyatik olma yolunu seçti:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hakikaten çok doğru bu tespit oda baktı sesiyle yeterli olmayacak diye korktu ortaya Skandallar koyup medyatik olma yolunu seçti:A
Aaa kesinlikle ayoll bilinçli bu yolu seçti :A

2 Şarkı çıkarmış yaır dünya starı oluyormuş koca koca insanlarda buna çanak tutuyor ağlanacak halimize gülüyoruz ayoll :A :A :A

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Aaa kesinlikle ayoll bilinçli bu yolu seçti :A

2 Şarkı çıkarmış yaır dünya starı oluyormuş koca koca insanlarda buna çanak tutuyor ağlanacak halimize gülüyoruz ayoll :A :A :A
Hakikaten komik durum 2 şarkıyla dünya starı ilan etti kendini beyaz tv de bir ara Çocuklarınızı bu kızdan uzak tutun diye bir haber oldu hatta konserinde Aleynanın korumaları haber muhabirini tartaklamıstı skandalları saymakla bitmiyor:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Hakikaten komik durum 2 şarkıyla dünya starı ilan etti kendini beyaz tv de bir ara Çocuklarınızı bu kızdan uzak tutun diye bir haber oldu hatta konserinde Aleynanın korumaları haber muhabirini tartaklamıstı skandalları saymakla bitmiyor:A
Zaten veletler dinliyor şarkılarını :A Büyükler daha çok yaptığı olayları destekliyor :F

Bir 10.yılını bitir Türkiyede bile star olmak için bir 10 yıl tamamlaman lazım 2 şarkıyla Dünya starı nerden oluyorsun :F Daha bir albümü bile yok gerçi bunun albümünü kim ne yapsın :A :A :A

Bir de şimdi youtubede izlendinmi şarkıcı oluyorsun eskiden kasetlerin belirli sayıda satılması gerekiyordu Kral tv vsyle ödüller kazanman gerekiyordu şimdi youtubede izlendinmi bitiyor :F

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Zaten veletler dinliyor şarkılarını :A Büyükler daha çok yaptığı olayları destekliyor :F

Bir 10.yılını bitir Türkiyede bile star olmak için bir 10 yıl tamamlaman lazım 2 şarkıyla Dünya starı nerden oluyorsun :F Daha bir albümü bile yok gerçi bunun albümünü kim ne yapsın :A :A :A

Bir de şimdi youtubede izlendinmi şarkıcı oluyorsun eskiden kasetlerin belirli sayıda satılması gerekiyordu Kral tv vsyle ödüller kazanman gerekiyordu şimdi youtubede izlendinmi bitiyor :F
Konuya Eklediğin videosu çok komikti şu okul müdürünü anlattığı konu:A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kara listeme girdiğin an seni kaale almam muhattap olmam. Bana laf atsan bile görmem. Görsem bile olmamış tepkisini bile çok gördüğüm için onu bile görmezsin :A
Kısacası seni yok sayarım :A Şuan hala GRİ listemdeysen bu Ferdi Baba hatrına :A
Aa, ne yaptım ben sana be?

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060

Aa, ne yaptım ben sana be?
Say say bitmez :A eskileri konuşmayı sevmiyorum artık :A. Bundan sonrasına bakalım. Kara liste durumu olursa sana hediyem :A :