DiziTutkunu ile Her Telden Sorular - 4. Bölüm - Konuk: Arslan Bey

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,370
Puanı
1,060
DiziTutkunu ile Her Telden Sorular - 4. Bölüm - Konuk: Arslan Bey

1- Forum eskisi gibi samimi mi sence?
1- Forum eski samimiyette değil tabi ki. 25 Temmuz'da yedinci yılımı dolduruyorum ve benim kadar çok eski üye yok. Bu yedi yıl içerisinde ne üyeler geldi geçti. Hepsi birbirinden iyiydi. Çoğunun yokluğu bende boşluk bıraktırıyor. Sanki boşluktaymışım gibi. Yabancılaşmışım foruma gibi. Eski üyeler de olsaydı eğer, bambaşka forum olurdu.
2- En sevdiğin kanal beş büyükten? :D
2- "Kanal fanatikliğim yok" diyorum ve es geçiyorum bu soruyu. Yapıma bakarım yapım mı diye, kanala bakmam kanal mı diye. :A
3- Kola mı Fanta mı? :D
3- İkisini de sevmiyorum. İkisinden birini tercih edersem, o sanırım Fanta olur. Kolayı uzun zamandır hiç içmedim, sevmiyorum.
4- Hangi takımlısın?
4- Fenerbahçeliyim.

ARAYA TANITIM ALIYORUZ! :D

5- Öpülecek en güzel yer? :D
5- Alın. En masum yer. Gurur duyulası bir iş yaptığında alından öpülürsün ya da "sen benimsin" demenin en garanti yolu.
6-En sevimsiz, yeter artık dediğiniz siyasetçi?
6- Forumu kapattırmayalım, boşver. :A
7- İdeal kadın nasıl olmalı?
7- İdeal kadın dediğin, kadın olduğunun farkında olandır. Kimisi yaşından büyük davranır, kimisi de yaşından küçük davranır. İşte yaşının farkında olabilendir kadın. Yeri geldiği zaman çocuk gibi masum, yeri geldiği zaman da her kararı alabilecek kadar olgun.
8- Sizce en iyi komedyen?
8- "Oğuzhan Uğur" diyebilirim. Sanırım beni kahkahalara boğan nadir kişilerden.
9- vadikızı hakkında düşüncen? :D
9- "Olgun ve muhabbetkâr" bir ablamız.
10-Sevgilinizle öpüşmekten zevk alır mısınız?
10- Bu soruyu @cookies'e yönlendiriyorum. Anket yapıp, foruma açsın. :A
11-Ramazan'da oruç tutar mısınız?
11- Tabi ki.
12- Evinde klima var mı?
12- Yok. Doğal yollarla serinlenmeyi tercih ediyorum. :A
13- Lahmacun mu Pizza mı?
13-"Lahmacun" derim ama Kıymalı Pide favorim.
14-Sizce bekaret hala önemli mi?
14-Önemli tabi ki. İradeni geleceğe saklayıp, evlendiğinde bozuyorsun. Sevdiğinle oluyor yani her şey, evlendiğinde. Tabi ki kişiye göre değişir. :)
15-Kendini eşine mi saklıyorsun o zamana kadar hiç ilişki yaşamaz mısın?
15-"İrade" demiştim ya. İradene sahip çıktıktan sonra sıkıntı yok. Sahip çıkamadıktan sonra saklasan da bir şey ifade etmiyor.
16-İnternet üzerinden gıda alışverişinizi yapar mısınız?
16-Yemeksepeti üzerinden yapıyorum genelde. İnternetten genelde kitap siparişi veriyorum. O daha keyif veriyor.
17-Şehirlerarası otobüs yolculuğunuzda en çok tercih ettiğiniz firmalar hangileridir?
17-Otobüs yolculuğunu tercih etmiyorum genelde. Tren yolculuğu tercihim.
18-Instagram yoluyla keşfettiğiniz ve takip ettiğiniz fenomenler var mı?
18- Genelde YouTube üzerinden fenomen keşfedip takip ediyorum. Orası da geniş coğrafya. Instagram'daki fenomenlerde genelde YouTube ile meşhur olma oluyor. :)

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Demiştim, "bu bölüm ilgi görmez" diye. Görmemiş gibi gözüküyor. :A