eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
oylarımı yolladım @Aserat

beğendiğim dört diziye ilk dörtte yer verdim beğenmediğim dört diziye son dörtte yer verdim ortadaki öylesine ortada kaldı :)

artık bu açıklamamdan sonra yarışmacılar bayağı aydınlanmıştır kime ne puan verdiğimi öğrenmiş oldular :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,281
Puanı
1,060
oylarımı yolladım @Aserat

beğendiğim dört diziye ilk dörtte yer verdim beğenmediğim dört diziye son dörtte yer verdim ortadaki öylesine ortada kaldı :)

artık bu açıklamamdan sonra yarışmacılar bayağı aydınlanmıştır kime ne puan verdiğimi öğrenmiş oldular :)
bir guruba oy verdim
şimdi yağmurlu havaya kendimi bırakma zamani :A dönünce diğer gruplarıda aradan çıkaracam ve aynı kişilere verecem oy :Z

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oyları mı yolladım.

Suskunlar yine çok üzdü. Anne olmasa en yüksek ona verirdim @S.G.A.T. @eskici

Çocuklar Duymasın'ı çok beğendim. İçerde'de bir o kadar iyiydi. Kaçak Yelleri biraz düşüş yaşamış ama ortanın üstünde yer aldı @batuhankaralar @Bully @denizz19

Hayat Bilgisinin sadece müziği güzeldi kopuk oynayamamış ama müzik bile puan eder o dizide.:D

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,390
Puanı
1,061
Oy Göndermeyenler: @batuhankaralar @denizz19 @eskici @mrt-06 @FaJi @MasacRE-

Özellikle yarışmacılar -20 puan almak istemiyorsanız oylarınızı gönderin. :)
Batu oy atmazsa çok net riskte:)

Oyları mı yolladım.

Suskunlar yine çok üzdü. Anne olmasa en yüksek ona verirdim @S.G.A.T. @eskici

Çocuklar Duymasın'ı çok beğendim. İçerde'de bir o kadar iyiydi. Kaçak Yelleri biraz düşüş yaşamış ama ortanın üstünde yer aldı @batuhankaralar @Bully @denizz19

Hayat Bilgisinin sadece müziği güzeldi kopuk oynayamamış ama müzik bile puan eder o dizide.:D
bu hafta sen de çok iyiydin.İlk sezondan bir çıksan daha da iyi olacak:A
Anne genel olarak çok duygusal diziymiş.Hiç izlemeiştim ama etkiliyor.Özellkle Gonca Vuslateri çok iyi iş çıkarmış.

Oylarımı yolladım hayırlı olsun ayoll :Z:Z:Z
okudum attım sonra Çiğdem`den kötülük gelmez diyip Harika gönderdim:bhr: Beni bana haksız çıkarma:A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Anne genel olarak çok duygusal diziymiş.Hiç izlemeiştim ama etkiliyor.Özellkle Gonca Vuslateri çok iyi iş çıkarmış.

okudum attım sonra Çiğdem`den kötülük gelmez diyip Harika gönderdim:bhr: Beni bana haksız çıkarma:A
hahah tam puan :A :A :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

İlk sezon efsanedir.:bhr: İlk 2 sezon Ferhunde evde o yüzden efsane.:Z