eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 2. Hafta

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,052
Puanı
1,061
photo.jpg

Genel İzleyici

eTV'nin ve Fav10'un sevilen yarışması Dizi Savaşları'nda 2. haftaya başlıyoruz. Cennet Mahallesi ile yarışan @MayısKralı'nın elenmesinden sonra 9 dizi şampiyonluk mücadelesine devam ediyor.

Sunucularımız 'Vatanım Sensin'in fenomen çifti HiLeon'a hayat veren Miray Daner ve Boran Kuzum
DBaQnzhXkAEIxCd.jpg

SAHNELER
Bully - İçerde (3:00-7:46)
denizz19 - Çocuklar Duymasın
mrt-06 - Hayat Bilgisi
vadikızı - Söz (5:37-8:57)
sokak sanati - Yaprak Dökümü
mesmeso61 - Kardeş Payı (2:28-5:28)
S.G.A.T. - Suskunlar
batuhankaralar - Kavak Yelleri (1:50-4:50)
eskici - Anne (1:00-4:48)

JÜRİ
  • Dosi (Jüri Başkanı)
  • Çiğdem-
  • destere
  • FaJi
  • MasacRE-
  • MayısKralı
  • Sherlock
  • xemrexxx
  • Yiğitt
  • *YıldırıM*
Son Oy Gönderme Tarihi: Çarşamba 20.00

DİZİ SAVAŞLARI - 4. Sezon.png

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,052
Puanı
1,061

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Alınan ek puanlar o hafta aldığın puana ekleniyor. 10 hafta sonunda en çok puanı alan şampiyon olacak. Aslında mantıklı bir sistem ama @sokak sanati yanlış anlatmış. :A

Icerde o zaman şampiyon biz boşa yarismayalim. Adam her hafta fan kitlesi ile ilk 2 ilk 3'de olacak. Rahat rahat 1. Olur. Süper. Ne bi strateji yapılacak yarışmada ne bi kurgu. Hiç bir şey yok. Bence anlamsız.:)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,137
Puanı
1,060
Alınan ek puanlar o hafta aldığın puana ekleniyor. 10 hafta sonunda en çok puanı alan şampiyon olacak. Aslında mantıklı bir sistem ama @sokak sanati yanlış anlatmış. :A
Benim yarışmamın sistemide buna benziyordu :) ben 3 haftada bir o sistemle yarismaci eliyordum
Finaldede öyle yapacaktim ama sonra vazgeçmistim. Finaldede son 2 haftanin puanlarini toplamistik :D ve @Bully 2 puan farkla @xemrexxx yi yenmisti. Final puanlari eşitti bir işe yaramamisti :A

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,052
Puanı
1,061
Bence yol yakınken vazgeç ayoll @Bully bu kuralı doğru biliyormu bilse kabul etmezdi ben tanıyorum onu bu konularda :A :A :A
Icerde o zaman şampiyon biz boşa yarismayalim. Adam her hafta fan kitlesi ile ilk 2 ilk 3'de olacak. Rahat rahat 1. Olur. Süper. Ne bi strateji yapılacak yarışmada ne bi kurgu. Hiç bir şey yok. Bence anlamsız.:)
Daha önceki sezonlarda da kural buydu. Finali kazanan değil sezon boyunca başarılı performans gösterenlerin ödüllendirilmesi daha mantıklı. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Daha önceki sezonlarda da kural buydu. Finali kazanan değil sezon boyunca başarılı performans gösterenlerin ödüllendirilmesi daha mantıklı. :)
Tamamda ayoll final puanı almanın amacı yok o özellik yok oluyor bosuna yarısıyorlar gibi hissettim şuan final puanının bir şeyi yoksa bilemedim ayoll :A @Bully @sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Sezon boyunca başarı gösteren zaten final puanı ile + sağlanıyor. Tüm puanları alıp arada uçurum yaratmak çokta adil değil. Bazı diziler sonradan alışınca seviliyor seyirci tarafından. Sırf ilk hafta pek anlamadığı için düşük almış bir yarışmacıya çok büyük adaletsizlik olur. Bence final puanları zaten sezon boyunca yakaladığı başarısının büyük +'sı. + sağlayacağım diye işin suyu çıkmış bence.:)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,052
Puanı
1,061
Tamamda ayoll final puanı almanın amacı yok o özellik yok oluyor bosuna yarısıyorlar gibi hissettim şuan final puanının bir şeyi yoksa bilemedim ayoll :A @Bully @sokak sanati
Sezon boyunca başarı gösteren zaten final puanı ile + sağlanıyor. Tüm puanları alıp arada uçurum yaratmak çokta adil değil. Bazı diziler sonradan alışınca seviliyor seyirci tarafından. Sırf ilk hafta pek anlamadığı için düşük almış bir yarışmacıya çok büyük adaletsizlik olur. Bence final puanları zaten sezon boyunca yakaladığı başarısının büyük +'sı. + sağlayacağım diye işin suyu çıkmış bence.:)
Her yarışma aynı şeyi yapıyor Dizi Savaşları'nın bu konuda biraz daha farklı olmasını istiyorum. Ona bakarsan dediğin sistem olsa da pek bir şey değişmez. :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her yarışma aynı şeyi yapıyor Dizi Savaşları'nın bu konuda biraz daha farklı olmasını istiyorum. Ona bakarsan dediğin sistem olsa da pek bir şey değişmez. :)
aa yanlıs anlama küçük ortak olarak karısıyorum yoksa yarışmacı değilim banane ayoll
:A :A :A