Diriliş "Ertuğrul" Katar'da!

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
IMG_20170109_194349.jpg
Ekranların rekortmen dizisi ‘Diriliş Ertuğrul’, 16 Ocak’tan itibaren Katar’da izleyicilerle buluşacak.

Türkiyede sevildiği kadar yurtdışında da büyük ilgi gören ‘Diriliş Ertuğrul’ dizisi, Arapça olarak Qatar TV’de ekranlara gelecek.

Katar Medya Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Bin Hamad, Twitter hesabı üzerinden fenomen yapımın, 16 Ocak itibari ile Qatar TV’de Arapça olarak yayınlanacağını duyurdu.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Maşallah iyi yere dükkan açmışız :A Gelsin dövizler :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
tayyip amca da olmasa diziyi de satamıcanız :A @EFE UYSAL @Çiğdem- :A
@Forumdash bu kanalın reytinglerini bulmuş muydun karadayı da hiç satılmayınca buraya kakalanmıştı :A
İçerde başlıyor, Karadayıma laf atarak boş lak lak yapamıcam. Ayrıca Karadayı Katar'a uzun zaman sonra değil ilk satıldıgı yerlerdi:T: senin myde sonradan satıldı buralara :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
İçerde başlıyor, Karadayıma laf atarak boş lak lak yapamıcam. Ayrıca Karadayı Katar'a uzun zaman sonra değil ilk satıldıgı yerlerdi:T: senin myde sonradan satıldı buralara :A
hayallerin güzelmiş :A
içerde yi de sattıramadın daha çok yavaşsın faruk :A

378 bindi ama rtleyenler arap türk değil :A
sen bulabiliyorsan o 378 bin kişiden bulan çok olur:A ayrıca arapların tayip amcaya destek için açtığı taga 5 milyon tweet atılmıştı o yüzden az kalmış sayı:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Hayalleri sen yazarsın gerçekleri ben söylerim:X Daha yeni sezondan hiçbir dizi hiçbir yere satılmadı ki sezon başlamadan 5 dizimizi latam'e sattık :A
vatanım sensin ne oluyor :F hırvatistanda başlayalı 1 ayı geçti :F latin amerikada da kanalların tanıtımında yer almış hep hepsi satın almış :A
ayrıca şili latam olmuyor tek bir ülke latam 14-15 ülke:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
vatanım sensin ne oluyor :F hırvatistanda başlayalı 1 ayı geçti :F latin amerikada da kanalların tanıtımında yer almış hep hepsi satın almış :A
ayrıca şili latam olmuyor tek bir ülke latam 14-15 ülke:A
Önce içerde satılmadı mı? başlamayan dizileri satmadık mı? fiçipi de başlasın sonra tanıtım fragmanları benden çok sen paylaşirsin :A Şilide yayınlanan arjantinde izlenemiyor dimi :F Dipdibe ülkeler,ödiller aynı zaten :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,598
Puanı
1,061
Önce içerde satılmadı mı? başlamayan dizileri satmadık mı? fiçipi de başlasın sonra tanıtım fragmanları benden çok sen paylaşirsin :A Şilide yayınlanan arjantinde izlenemiyor dimi :F Dipdibe ülkeler,ödiller aynı zaten :F
yoo vatanım sensin başroller belli olur olmaz satıldı hırvatistana ülke tarihinde en çok izlenen 20 dizi bölümünden 18 i binbir geceye ait neticede daha önce demiştim:A
fiçipinin içeriğine bağlı :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
yoo vatanım sensin başroller belli olur olmaz satıldı hırvatistana ülke tarihinde en çok izlenen 20 dizi bölümünden 18 i binbir geceye ait neticede daha önce demiştim:A
fiçipinin içeriğine bağlı :A
Fçp neden içeriğe bağlıymış? Binbir gece ne alaka beee? yeni sezondan konuluyoruz:T: