Diriliş "Ertuğrul"108.Bölüm Yorumları

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Esra Bilgiç Töre nin Diriliş "Ertuğrul" heyecan ve aksiyon dolu bölümü ile geliyor .Ertuğrul Sultan Alaeddin’le neden ters düştü? Ertuğrul’un akıbeti ne olacak?
bütün bu soruların ve daha fazlasının cevabı bu akşam saat 20.00’de TRT 1’de yayınlanacak Diriliş "Ertuğrul" da.
Yorumlar buraya​

Angelica

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,205
Puanı
1,060
Arese birşey olmadı şükür adıda Ahmet olmuş süper ya bakalım Ertuğrul ne yapacak

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Uzun aradan sonra son yarım saatini izledim. Dizi üstüne katarak ilerlemiş.

İşin içine Selçukluyuda katmışlar. Haftaya giriş sahnelerine bakacağım. Eğer sararsa izlemeyi düşünebilirim tekrardan.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,506
Puanı
1,061

İşin içine Selçukluyuda katmışlar. Haftaya giriş sahnelerine bakacağım. Eğer sararsa izlemeyi düşünebilirim tekrardan.
Bende Ares için izliyorum aga kalıcı olursa sırf onun için izlerim

2-3 hafta önce bırakmıştım Ares'i görünce dayanamadım

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ares ölseydi iyi olmasının pek anlamı kalmazdı , İyi olarak daha yapacakları var dizide
:bhr::bhr::bhr:

Yıldızşelale

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
18
Puanı
4

son 3 bölümdür inanılmaz güzelleşti kardeşim.Bide işin içine Selçuklu girdi. Yakinda mogollarinda girebilecegini ve noyanin ortaya çıkmasıni bekliyorum.Hakikaten e bölümdur inanilmaz heyecanlı. kaçırma derim.

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
son 3 bölümdür inanılmaz güzelleşti kardeşim.Bide işin içine Selçuklu girdi. Yakinda mogollarinda girebilecegini ve noyanin ortaya çıkmasıni bekliyorum.Hakikaten e bölümdur inanilmaz heyecanlı. kaçırma derim.
Bir dahaki bölümüne bakmayı düşünüyorum. Unutursam etiket falan yapında unutmayayım :)