destere'nin Forumda 6.Yılı !

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,247
Puanı
1,060
@destere selimcim sana dünyaca ünlü üç starı armağan edeceğim çok ısrar ettiler bizleri selime armağan et dediler:F
jennifer lepoz en şık kıyafetleri ile poz verdi sana özel:F

shakira da öyle:F

Beyonce en güzel pozunu senin için verdi :F

ve ortak dizimz olan bates motel armağan edeyim dedim:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere al aşkum. :A
baris-arduc-142943KG.jpg

f28f141a-7723-4d90-8b5d-006ce1d6f5df.jpg

tumblr_nruegqCGr01s9y2eyo2_400.gif
hediyelerini al başına çal senden hediye falan istemiyorum tepe tepe kullan bunları :)

hanı hediyen nerde gaga ? böyle kuru tebrikmi olur :)

Tebrik ederim testereceğim önüne gelen her kızı kesmeye kalkıştığın için sana aşağıdaki ödülü vereyim Nam-ı değer melis , sen seversin :A :A @destere
melis-birkan-102513AZ.jpg
kırk yılda birde olsa doğru bişey seçmeyi başarmışsın :) gözlerim kamaştı :)

@destere selimcim sana dünyaca ünlü üç starı armağan edeceğim çok ısrar ettiler bizleri selime armağan et dediler:F
jennifer lepoz en şık kıyafetleri ile poz verdi sana özel:F

shakira da öyle:F

Beyonce en güzel pozunu senin için verdi :F

ve ortak dizimz olan bates motel armağan edeyim dedim:D
harikasın @vadikızı özenle seçtiğin hediyeler için teşekürler :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
hediyelerini al başına çal senden hediye falan istemiyorum tepe tepe kullan bunları :)

hanı hediyen nerde gaga ? böyle kuru tebrikmi olur :)

kırk yılda birde olsa doğru bişey seçmeyi başarmışsın :) gözlerim kamaştı :)

harikasın @vadikızı özenle seçtiğin hediyeler için teşekürler :)
İçimden gelmiyor :(

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
açtığın konuda hediyelerinde sende harikasınız hogatha :) (sandalye hediyesi hariç :) ) eline sağlık ellerin dert görmesin ama ne yazıkki o kadar şansızımki 6. yılımda forum yine S.O.S veriyor foruma girene kadar neler çektik :)

açtığın konuda hediyelerinde sende harikasınız hogatha :) (sandalye hediyesi hariç :) ) eline sağlık ellerin dert görmesin ama ne yazıkki o kadar şansızımki 6. yılımda forum yine S.O.S veriyor foruma girene kadar neler çektik :)

ergenliğimizi bile forumda atlattık :) harbiden forum neler çekti yazık foruma :))

mikasa hediyesi kırk hediyeye bedel teşekürler :)

Şarkının sözlerine bak ama bana söylüyor gibi düşün :A :A :A
Kafesinin Kapısını Kırıp Girerdim
Kavuştum Aşkıma Diye Diye
Yılların Acısını Söküp Atardık
Yanında Ben Olsaydım

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
teşekürler halef ..

Tebrikler destere, nice senelere inşallah. :D

Tebrik ederim parlakçı:X Nice senelere.

Nice senelere @destere, bir daha uzun aralar vermemeni diliyorum :)

Zaman ne çabuk geçiyor:X demek @destere ile tanışalı 6 yıl olmuş:) İyi ki tanımışım dediğim insanlardan biridir oldu. Umarım muahbbetimiz hep sürer:X Nice senelere @destere

hediyesiz kuru bir tebrikle yetinsenizde teşekürler:)
sizin içten dilekleriniz güzel beni sevdiğiniz belli o derecede seviliyorsunuz bunu bilesiniz :))

Şarkının sözlerine bak ama bana söylüyor gibi düşün :A :A :A
Kafesinin Kapısını Kırıp Girerdim
Kavuştum Aşkıma Diye Diye
Yılların Acısını Söküp Atardık
Yanında Ben Olsaydım
ben içeriğe bakmadım sandalyeyi görür görmez sandalye fırlatmıştım ekrana:) içeriği harikaymış ordaki anlamlı şarkı sözlerini yeni keşfettim :)

Son düzenleme:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
teşekürler halef ..

hediyesiz kuru bir tebrikle yetinsenizde teşekürler:)
sizin içten dilekleriniz güzel beni sevdiğiniz belli o derecede seviliyorsunuz bunu bilesiniz :))

ben içeriğe bakmadım sandalyeyi görür görmez sandalye fırlatmıştım ekrana:) içeriği harikaymış ordaki anlamlı şarkı sözlerini yeni keşfettim :)
İçimden gelmiyor :(
Hahah Aaa ben sana boş hediye yollamam cnm , @Harunnn60 da sanki cenaze konusunda bulunuyor :F :F :F @Yiğitt @Thequeer

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hahah Aaa ben sana boş hediye yollamam cnm , @Harunnn60 da sanki cenaze konusunda bulunuyor :F :F :F @Yiğitt @Thequeer
baldızım hala beni kutlamadı gürcistanla aramızda hatlar kesik sanırım ne pis bir baldızmış lanet olasıca :))

bu arada bir kınama mesajıda @MasacRE- ye göndereyim hain sıvadaşım dediğin kadar kütükmüş:) bunda hiç sıvadaşlık ruhuda kalmamış insan bir tebrik eder :))

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
baldızım hala beni kutlamadı gürcistanla aramızda hatlar kesik sanırım ne pis bir baldızmış lanet olasıca :))

bu arada bir kınama mesajıda @MasacRE- ye göndereyim hain sıvadaşım dediğin kadar kütükmüş:) bunda hiç sıvadaşlık ruhuda kalmamış insan bir tebrik eder :))
@MasacRE- DEN Bekliyordum Kütük diye bosuna demiyorum ama @Thequeer den beklemiyorduk tabi cnm Enişte diye senden harçlık istemeyi biliyor :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Vaaayyy forumun olmazsa olmazlarından @destere demek 6 yıldır forumda. Nice senelere esprilerinle bazen dertlerimi unutturuyorsun sağol :A

@Çiğdem- Mayıs ayında benim konumu da açarsın :A
teşekürler sanırım seninde bir o kadar yıl olmuştur :)

Tebrikler enişte nice @Çiğdem- li 6 yıllara :bhr: @destere

Ay yeni gördüm enişte günahımı alıyorsun yin :A @destere
olsun geç olsada uğramış olman yeterli teşekürler :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

@MasacRE- DEN Bekliyordum Kütük diye bosuna demiyorum ama @Thequeer den beklemiyorduk tabi cnm Enişte diye senden harçlık istemeyi biliyor :A :A :A
Ben hazırlıksız yakalandım, daha sonra hediyelerimle birlikte geleceğim böyle kuru kuruya tebrik olmaz sıvadaşıma :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben hazırlıksız yakalandım, daha sonra hediyelerimle birlikte geleceğim böyle kuru kuruya tebrik olmaz sıvadaşıma :A
ben verilen sözleri unutmam fil hafızası var bende :) daha sonra dediğine göre daha sonrası mutlaka gelmeli gelmezse tüm beddualarımı yollarım teker teker :))

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
ben verilen sözleri unutmam fil hafızası var bende :) daha sonra dediğine göre daha sonrası mutlaka gelmeli gelmezse tüm beddualarımı yollarım teker teker :))
Hediyelerimi özenle seçeceğim hiç merak etme, senin dualarını @Çiğdem- in beddualarını alacağım hediyelerden sonra :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Vaaayyy forumun olmazsa olmazlarından @destere demek 6 yıldır forumda. Nice senelere esprilerinle bazen dertlerimi unutturuyorsun sağol :A

@Çiğdem- Mayıs ayında benim konumu da açarsın :A
Açarız tabi sen sadece Bizim yarışmalarımızı oyluyorsun , kıymetini bilmemiz lazım değilmi :A :A :A

Hediyelerimi özenle seçeceğim hiç merak etme, senin dualarını @Çiğdem- in beddualarını alacağım hediyelerden sonra :A
Tebrikler enişte nice @Çiğdem- li 6 yıllara :bhr: @destere

Ay yeni gördüm enişte günahımı alıyorsun yin :A @destere
Yaa millete hediye vermezsen milletde sana vermez @destere efendi :A :A :A @Thequeer

Sen hediye falan verme @MasacRE- :A :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059