destere'nin Forumda 6.Yılı !

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
85887.jpg

Foruma 2012 yılında üye olan ve bulunduğu her yıl aktif olarak katkı sağlayan 2014-2015-2016-2017 üst üste 4 yıldır forumun komedi dalında 1.seçilen @destere 6.yılını kutluyor dilerim yine bizlerle bol eğlenceli espirili bir yılı daha olsun :Z:Z:Z

Komedyen demişken forumun Tolga Çeviği derim ikiside sapık espiriler ile ün saldılar ama kim kimden çaldı onu bilemiyoruz :A Tabi 2014 yılından itibaren başarısında benimde ufak katkılarım olmuştur forum üyeleri bizim sohbetlerimizi okumaktan geneli keyif alıyor hemen yanına sokulayım :A :A :A
100120141131230635071_2.jpg

Her yıl yaz ayları verdiği aralar ile meşhur , bu yıl 1 ay geçikince forumca kaygıya düştük gazeteye ilan verdik:A :A :A
azjM07.png

Sevdiği bir kaç şarkıcıdan şarkı hediyeler edelim :Z:Z:Z
Adettir Mustimide şıkıştırayım araya :Z:Z:Z

Son olarak 6 yıl önce açtığı ilk konusu :A :A :A
bBjMLV.png

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Iyyy bu sevimsiz 6 yıldır bizle mi, nasıl çektik bunun çilesini ve çenesini 6 yıldır? :eek:

Tebrikler @destere aşkım, iyi ki bizimlesin. Nice yıllara. :Z

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Değişik @destere demek foruma geleli 6 yıl olmuş ha. Vaay be 6 yıl ulan 6. :A Nice mutlu yıllar diliyorum sayın yoldaşım. Ben biraz geç gelmiş de olsam kurduğumuz ittifak sanki yıllardır var olan bir ittifak gibiydi hep. :) Kutlu yoldaşlığımız daim olsun. :A

Buyur sana mükemmel hediyelerim. :) Güzel ve kızgın Mikasa'm... :bhr:

350

Ve tatlış mı tatlış harika mı harika Mayuri'm. :bhr:

maxresdefault.jpg

Bunları sadece bakman ve mutlu olman için hediye ettim sakın sahipleneyim deme. :A

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Tebrik ederim testereceğim önüne gelen her kızı kesmeye kalkıştığın için sana aşağıdaki ödülü vereyim Nam-ı değer melis , sen seversin :A :A @destere
melis-birkan-102513AZ.jpg

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,141
Puanı
1,060
@destere tebrik ederim selimcim nice yıllara inşallah her zaman güzel sohbetlerimiz oluyor ayrıca beni :)şu smaile alıştırdığın için teşekkür ederim bisen kullandığın zaman
gıcık olmuyorum bu smaile hediyelerin dizi reklam arasında inşallah :F

@destere tebrik ederim selimcim nice yıllara inşallah her zaman güzel sohbetlerimiz oluyor ayrıca beni :)şu smaile alıştırdığın için teşekkür ederim bisen kullandığın zaman
gıcık olmuyorum bu smaile hediyelerin dizi reklam arasında inşallah :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Zaman ne çabuk geçiyor:X demek @destere ile tanışalı 6 yıl olmuş:) İyi ki tanımışım dediğim insanlardan biridir oldu. Umarım muahbbetimiz hep sürer:X Nice senelere @destere

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
85887.jpg

Foruma 2012 yılında üye olan ve bulunduğu her yıl aktif olarak katkı sağlayan 2014-2015-2016-2017 üst üste 4 yıldır forumun komedi dalında 1.seçilen @destere 6.yılını kutluyor dilerim yine bizlerle bol eğlenceli espirili bir yılı daha olsun :Z:Z:Z

Komedyen demişken forumun Tolga Çeviği derim ikiside sapık espiriler ile ün saldılar ama kim kimden çaldı onu bilemiyoruz :A Tabi 2014 yılından itibaren başarısında benimde ufak katkılarım olmuştur forum üyeleri bizim sohbetlerimizi okumaktan geneli keyif alıyor hemen yanına sokulayım :A :A :A

Her yıl yaz ayları verdiği aralar ile meşhur , bu yıl 1 ay geçikince forumca kaygıya düştük gazeteye ilan verdik:A :A :A
azjM07.png

bBjMLV.png
açtığın konuda hediyelerinde sende harikasınız hogatha :) (sandalye hediyesi hariç :) ) eline sağlık ellerin dert görmesin ama ne yazıkki o kadar şansızımki 6. yılımda forum yine S.O.S veriyor foruma girene kadar neler çektik :)

85887.jpg

azjM07.png

bBjMLV.png
açtığın konuda hediyelerinde sende harikasınız hogatha :) (sandalye hediyesi hariç :) ) eline sağlık ellerin dert görmesin ama ne yazıkki o kadar şansızımki 6. yılımda forum yine S.O.S veriyor foruma girene kadar neler çektik :)

Iyyy bu sevimsiz 6 yıldır bizle mi, nasıl çektik bunun çilesini ve çenesini 6 yıldır? :eek:

Tebrikler @destere aşkım, iyi ki bizimlesin. Nice yıllara. :Z
ergenliğimizi bile forumda atlattık :) harbiden forum neler çekti yazık foruma :))

Değişik @destere demek foruma geleli 6 yıl olmuş ha. Vaay be 6 yıl ulan 6. :A Nice mutlu yıllar diliyorum sayın yoldaşım. Ben biraz geç gelmiş de olsam kurduğumuz ittifak sanki yıllardır var olan bir ittifak gibiydi hep. :) Kutlu yoldaşlığımız daim olsun. :A

Buyur sana mükemmel hediyelerim. :) Güzel ve kızgın Mikasa'm... :bhr:

350

Ve tatlış mı tatlış harika mı harika Mayuri'm. :bhr:

maxresdefault.jpg

Bunları sadece bakman ve mutlu olman için hediye ettim sakın sahipleneyim deme. :A
mikasa hediyesi kırk hediyeye bedel teşekürler :)

Son düzenleme: