Derbinin Adamı Sow: 1-0

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Spor Toto Süper Lig'in 25.haftasında Fenerbahçe evinde Beşiktaş'ı ağırladı.

Fenerbahçe için şampiyonluk yolunda kesin kazanması gereken maçta henüz maç başlamadan Gökhan'ın sakatlanmasıyla şoka uğradı. Maçta Gökhan'ın yerine Mehmet Topuz başladı. Maçın ilk yarısı futbol maçından çok gerilim filmi gibiydi. İlk yarının ortalarında Tolga'yı geçen Emenike %100'lük gol atışından yararlanamadı. Bundan sonra taraftar çıldırdı. Taraftarın tepkilerine sinirlenen Emenike formasını çıkarıp yedek kulübesinin yolunu tutmak istedi İsmail Kartal izin vermedi. Bu olaylardan 2-3 dakika sonra Emre ile Bilic tartıştı. Maçın ilk yarısı bu olaylarla bitti.

İkinci yarıda Emenike'nin yerine Webo girdi. Fakat ikinci yarıda Fenerbahçe Alper'in uzaktan şutları dışında etkili atak bulamadı üstelik Beşiktaş'ın kontra ataklarıyla ibre Beşiktaş'tan yana döndü. Beşiktaş 2-3 net gol pozisyonundan yararlanamadı. Maç tam bu skorla bitecek denilirken 90+2'de Webo'nun asistinde Sow şık bir vuruşla topu ağlara yolladı ve Fenerbahçe maçtan 1-0 galip ayrılması bildi.

Bu skorla Beşiktaş 25.haftayı 54 Fenerbahçe 53 puanda kapattı.

thumbnail_1427055510.jpg

Son düzenleme:

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
İsmail Kartal'ın Beşiktaş karşısına forvette Emenike ile çıkması bekleniyor.
Bu iyiymiş yalnız @beyazsoy :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İsmail Kartal'ın Beşiktaş karşısına forvette Emenike ile çıkması bekleniyor.
Bu iyiymiş yalnız @beyazsoy :F
aaaaa tolga kaç gündür küfür yiyor herkesten bunalımdayım diye açıklamalar yapmış onun oynaması nekadar doğru acaba ben çok anlamam futboldan ama çocuğun depresyona girmesine azıcık birşey kalmış o ruh haliyle ne işi var maçta o_Oo_Oo_O

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
aaaaa tolga kaç gündür küfür yiyor herkesten bunalımdayım diye açıklamalar yapmış onun oynaması nekadar doğru acaba ben çok anlamam futboldan ama çocuğun depresyona girmesine azıcık birşey kalmış o ruh haliyle ne işi var maçta o_Oo_Oo_O
Valla bende oynaması taraftarı değilim ama Bilic oynatır muhtemelen Tolga onun kafasında 1 numaralı kaleci Cenk'in oynaması daha mantıklı bana göre :)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Valla bende oynaması taraftarı değilim ama Bilic oynatır muhtemelen Tolga onun kafasında 1 numaralı kaleci Cenk'in oynaması daha mantıklı bana göre :)
hangisi iyidir çok bilmiyorum yani futbol açısından söylemiyorum ben
herkes tarafından tepki görmüş kendiside ruh sağlığı iyi değil şuan
bu çocuk bu akşamda hata yaparsa ne olucak bu çocuğu ateşe atıyorlar
bu akşamda hata yaparsa aman düşünemyorum bir maç yüzünden adamı ateşe atmışlar yakıştıramadım ben beşiktaş kulübüne bu adamı taraftar hiçbir maça sokmaz bu akşamda hata yaparsa:-):-):-)

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
hangisi iyidir çok bilmiyorum yani futbol açısından söylemiyorum ben
herkes tarafından tepki görmüş kendiside ruh sağlığı iyi değil şuan
bu çocuk bu akşamda hata yaparsa ne olucak bu çocuğu ateşe atıyorlar
bu akşamda hata yaparsa aman düşünemyorum bir maç yüzünden adamı ateşe atmışlar yakıştıramadım ben beşiktaş kulübüne bu adamı taraftar hiçbir maça sokmaz bu akşamda hata yaparsa:-):-):-)
Bu akşamda büyük bir hata yaparsa taraftarın gözünden iyice düşer iyi maç çıkararısa ama taraftar artık büyük tepki vermez bundan sonra gönlünü alır gibime geliyor Tolga'nın

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,932
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Fener kaybederse şampiyonluk şansları tamamen biter ve yarış GS ile BJK arasında geçer. Ki son haftadan önce oynanacak GS BJK maçında favori GS olduğuna göre.. Bu açıdan bakarsak stratejik olarak bjk nin yenmesi bizim için daha uygun olacak. Bunu diyeceğim hiç aklıma gelmezdi ama başarılar Beşiktaş! Düşmanımın düşmanı şimdilik dostumdur. :)

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Beşiktaşın almasını canı gönülden istiyorum. Büyük ihtimalle de alacaktır maçı.

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fenerbahçe kazansa bile bu kafayla şampiyonluk zor.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Biz bu maçı kazanırsak şampiyonluk yarışında çok önemli 3 puan almış oluruz.:)