Derbide Gülen Kartal Oldu: 2-1

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
derbiyi ikimiz tutturmuşuz. :X
ayy birde yanı futboldan anlıyoruz derler benn hiç anlamıyorum ama benim kadar bile bilmiyorlar o takım beşiktaşı yenebilirmi hiç ayolll bunu bilmeyenler futboldan nasıl anlıyorlar ben bile biliyorum :F:F:F şampiyon beşikt(aşk) :love1::love1::love1:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dün rakip takım arkadaşlar sıcağı sıcağına yanlış anlarlar diye paylaşmadım. Ama sonuç olarak kimseyi rahatsız etmeden sevinmekte bizim hakkımız. :) @ABAY_06 @EFE UYSAL @DarkLeqenD @Çiğdem-

CWN11eyWEAA3rNo.jpg

CWN12NpWIAAGHqr.jpg

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Sonunda derbilerdeki şansızlıklarımızı kırıyoruz. Bu sonuçları ikinci dönemde alırsak uzun zaman sonra şampiyonluğumuzu göreceğiz. Çok özledik be haydi inşallah.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Yazık acınası duruma düştük emeğe geçen herkese yazıklar olsun .Gözümüze uyku girmiyor . Umut,Burak,Olcan,Sabri,Tarık ve daha sayamadıklarım bunların bugünden itibaren Galatasaray forması giymemesi lazım.
dediğime geldin mi şimdi aga göz var nizam var bu takıma en az 10 tane sağlam transfer lazım
beşiktaşla ve ya fenerle aramızda uçurum var 2 maçtada ezdiler bizi aciz duruma düştük takımda 1 tane adam yok 1
baştan aşağı değişim olmadıkça burak umut selçuk semih gibi adamlardan kurtulmadıkça bu takımdan asla bişey olmaz ayrıca sneijder falanda boş onu da yollayacaktık
herkes muslera muslera diyor ben onu da beğenmiyorum onu da postalamak lazım adamın yediği ilk gol facia resmen kurtardığı toplar çok net pozisyonlarda değil
takım rezil durumda ömrümde bu kadar kötü bu kadar vasıfsız bu kadar aciz bi galatasaray görmemiştim şaka gibi 3 kupayı aldık hale bak kahrolmamak elde değil
8.olduğumuz yılki kadro bile bundan kat kat daha iyi

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
dediğime geldin mi şimdi aga göz var nizam var bu takıma en az 10 tane sağlam transfer lazım
beşiktaşla ve ya fenerle aramızda uçurum var 2 maçtada ezdiler bizi aciz duruma düştük takımda 1 tane adam yok 1
baştan aşağı değişim olmadıkça burak umut selçuk semih gibi adamlardan kurtulmadıkça bu takımdan asla bişey olmaz ayrıca sneijder falanda boş onu da yollayacaktık
herkes muslera muslera diyor ben onu da beğenmiyorum onu da postalamak lazım adamın yediği ilk gol facia resmen kurtardığı toplar çok net pozisyonlarda değil
takım rezil durumda ömrümde bu kadar kötü bu kadar vasıfsız bu kadar aciz bi galatasaray görmemiştim şaka gibi 3 kupayı aldık hale bak kahrolmamak elde değil

sen futboldan zerre anlamıyorsun

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Az daha unutuyordum çift defansif ön libero olunca ne oluyormuş. Galatasaray'da Chedjou orta saha da oynadı. @ABAY_06 @beyazsoy

@xdragxx Bu iki arkadaş atıp tutuyordu. Bu maç en iyi cevap oldu. En iyi defans pas yapmaktır topu kendi ayağında tutarsan ve 30 metrelik dar alanda oynarsan topu kaybettiğin anda bile hemen basarak kaparsın.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Hepsine tamam da Musleraya laf soylettirmem aga adam takimin en iyisi. O olmasa 6-7 yerdik kac tane %99 luk pozisyonu kurtardi. Adam daha ne yapsin

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Az daha unutuyordum çift defasif ön libero olunca ne oluyormuş. Galatasaray'da Chedjou orta saha da oynadı. @ABAY_06 @beyazsoy

@xdragxx Bu iki arkadaş atıp tutuyordu. Bu maç en iyi cevap oldu. En iyi defans pas yapmaktır topu kendi ayağında tutarsan ve 30 metrelik dar alanda oynarsan topu kaybettiğin anda bile hemen basarak kaparsın.
Chedjeu-Selçuk İnan orta sahası nedir abi ya resmen futbol katilliği. :D

Az daha unutuyordum çift defasif ön libero olunca ne oluyormuş. Galatasaray'da Chedjou orta saha da oynadı. @ABAY_06 @beyazsoy

Chedjeu-Selçuk İnan orta sahası nedir abi ya resmen futbol katilliği. :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Ve Galatasay hiç vermediği kadar ilk defa bu kadar fazla pozisyon verdi. :)
Dediğin çok doğru en iyi defans pas yapmaktır pası da orta saha sayesinde yaparsın. Zaten Sneijder bu sene bitik Selçuk yalnız kalıyor Galatasaray'da orta sahada yardım alamıyor. İnadı bırakıp Bilal Kısa'yı oynatması lazım.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Dediğin çok doğru en iyi defans pas yapmaktır pası da orta saha sayesinde yaparsın. Zaten Sneijder bu sene bitik Selçuk yalnız kalıyor Galatasaray'da orta sahada yardım alamıyor. İnadı bırakıp Bilal Kısa'yı oynatması lazım.
Chedjeu defansta iyi bir adam onu ordan alınca savunmada bozuldu.

@Danger UA! 'ya Hamza hocanın gitmesi bir şey değiştirmez diye birçok defa söylemiştim. Çünkü Galatasaray'ın kadrosu kötü.

Kaldı ki Mustafa hoca teknik direktör olduğu ilk gün oynattığı futbolu beğenmediğimi söylemiştim. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da bu yüzden gönderildi. TIKLA

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Chedjeu defansta iyi bir adam onu ordan alınca savunmada bozuldu.

@Danger UA! 'ya Hamza hocanın gitmesi bir şey değiştirmez diye birçok defa söylemiştim. Çünkü Galatasaray'ın kadrosu kötü.

Kaldı ki Mustafa hoca teknik direktör olduğu ilk gün oynattığı futbolu beğenmediğimi söylemiştim. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan da bu yüzden gönderildi. TIKLA
Podolski tam bi fırsatçı golcü sahada hiç bir yük almıyor. Cidden 3 büyükler arasında en elverişsiz kadro Galatasaray'ın yakındır feda demeleri.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Az daha unutuyordum çift defansif ön libero olunca ne oluyormuş. Galatasaray'da Chedjou orta saha da oynadı. @ABAY_06 @beyazsoy

On libero değil chedjou yahuu adam gömüldü defansa Galatasaray geriye yaslandi Beşiktaşin saldırmasına neden oldu. .. Sana anlatamadigim on libero mevkinde adam oynatınca on libero mevki dolmaz))) bak Şenol güneş öne geçtiği maçlarda neden necibi alır çünkü rakip saldiracagi an necip on liberoda defansa gelmeden topu kesmesi icin. Ayrıca Türkiyede iki ön libero karşı takımda iyi iki ön libero yoksa gereksiz olduğunu soyledim.. Fener kasım paşa ve Akhisar ve başaksehir dışında iki ön libero gereksiz eskiden gs ve Beşiktaş için sayardik ama bu iki takımın tek on liberosu var

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859

Hacı ben hep diyordum takımın kötü olduğunu benim anlatmak istediğim takımın kötü olmasının sebebi Semih ve Selçuk değil diyorum.Allah aşkına Selçuk'un yanında oynuyan orta saha mı var ne yapmasını bekliyorsun adamın? Selçuk tamam kaptan o yüzden daha iyi olması lazımda adam tek başına yetmiyor yapamıyor ,Selçuk olmasa Uefaya Astana gidiyordu.

Burak,Umut gitmeli artık bunu bende diyorum ama Selçuk ve Semih konusunda katılmıyorum.Sneijder napsın hacı Allahın aşkına adam stoperlerin önünde oyun kurmaya geliyor bu adamın yapabilecekleri sınırlı .Adam yanına bakıyor pas veren yok pas atacak olsa adam yok eee aynı şekilde Podolskide öyle adamın arkasında Sabri oynuyor ne pas verebiliyor ne geri dönebiliyor ne orta açabiliyor işte Sabri,Olcan,Umut gibi adamların gitmesi lazım.

Hacı dün maçı 90 dakika izledin mi? yoksa özeti mi izledin? Muslera napsın o gol pozisyonda sen söyle? Gomezin önü bomboştu bomboş yanlış hatırlamıyorsam Sabri vurmasını bekledi :D beklemesini geçtim sağa doğru gidiyordu :D

Ben o kadar umutsuz görmüyorum tek umutsuz gördüğüm şey yönetim:).Yönetim derhal Ocak ayında ne yapıp edip en az ilk 11'de direk oynuyacak,taraftara heyacan katacak 4 transfer yapması lazım yada en kısa sürede istifa etmesi lazım:)

Hacı bizde ön libero mu var ki ön libero oynattık:D.Sizin tek oynamanızın sebebi maçın 7'e 11 oynanması:)
Ve Galatasay hiç vermediği kadar ilk defa bu kadar fazla pozisyon verdi. :)
Biz her maç böyle çok pozisyonlar veriyoruz.Anadolu takımından tut her maçta böyle oynuyoruz size özel değil:) sizin tek farkınız Gomez ve Töre gibi becerikli oyuncularınızın sahaya çıkması :)

Son düzenleme:

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Hacı ben hep diyordum takımın kötü olduğunu benim anlatmak istediğim takımın kötü olmasının sebebi Semih ve Selçuk değil diyorum.Selçuk'un yanından Allahın aşkına adam mı var ne yapmasını bekliyorsun adamın? Selçuk tamam kaptan daha iyi olması lazımda adam tek başına yetmiyor yapamıyor ,Selçuk olmasa Uefaya Astana gidiyordu.

Burak,Umut gitmeli artık bunu bende diyorum ama Selçuk ve Semih konusunda katılmıyorum.Sneijder napsın hacı Allahın aşkına adam stoperlerin önünde oyun kurmaya geliyor bu adamın yapabilecekleri sınırlı .Adam yanına bakıyor pas veren yok pas atacak olsa adam yok eee aynı şekilde Podolskide öyle adamın arkasında Sabri oynuyor ne pas verebiliyor ne geri dönebiliyor ne orta açabiliyor işte Sabri,Olcan,Umut gibi adamların gitmesi lazım.

Hacı dün maçı 90 dakika izledin mi? yoksa özeti mi izledin? Muslera napsın o gol pozisyonda sen söyle? Gomezin önü bomboştu bomboş yanlış hatırlamıyorsam Sabri vurmasını bekledi :D beklemesini geçtim sağa doğru gidiyordu :D

Ben o kadar umutsuz görmüyorum tek umutsuz gördüğüm şey yönetim:).Yönetim derhal Ocak ayında ne yapıp edip en az ilk 11'de direk oynuyacak,taraftara heyacan katacak 4 transfer yapması lazım yada en kısa sürede istifa etmesi lazım:)

Hacı bizde ön libero mu var ki ön libero oynattık:D.Sizin tek oynamanızın sebebi maçın 7'e 11 oynanması:)

Biz her maç böyle çok pozisyonlar veriyoruz.Anadolu takımından tut her maçta böyle oynuyoruz size özel değil:) sizin tek farkınız Gomez ve Töre gibi becerikli oyuncularınızın sahaya çıkması :)
Bizde de 1 tane Atiba var. Önemli olan yetenekli ve yaratıcı orta sahaların olması. Günümüz futbolunda 2 tane defansif ön liberoya gerek yok bunu anlatmaya çalışıyorum. Mesela Galatasaray Fenerbahçe maçında daha iyiydi hatta son 20 dakikada galibiyet bile alabilirdi deplasmanda. Hocanın Chedjou tercihi yanlıştı onu vurgulamaya çalışıyorum. Bu ne demek biliyor musun korkarak sahaya çıkmak demek bunu da tüm futbolcular hissediyorlar. Özellikle biz 2-3 yıldır tüm derbileri kaybettik. Neden peki? Kadromuz çok mu kötü olduğundan? Hayır. Blic'in korkak futbol oynatmasından. Her maça Atiba, Veli ve Necip'lerle çıktı. Fenerbahçe ve Galatasaray yenilmez takım mı Anadolu takımları nasıl yeniyor. Beşiktaş niye yenmesin. Real Madrid ve Barcelona yenilmiyor mu? Beşiktaş'ın bunca sene yenilmesi korkaklık değil mi?

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bizde de 1 tane Atiba var. Önemli olan yetenekli ve yaratıcı orta sahaların olması. Günümüz futbolunda 2 tane defansif ön liberoya gerek yok bunu anlatmaya çalışıyorum. Mesela Galatasaray Fenerbahçe maçında daha iyiydi hatta son 20 dakikada galibiyet bile alabilirdi deplasmanda. Hocanın Chedjou tercihi yanlıştı onu vurgulamaya çalışıyorum. Bu ne demek biliyor musun korkarak sahaya çıkmak demek bunu da tüm futbolcular hissediyorlar. Özellikle biz 2-3 yıldır tüm derbileri kaybettik. Neden peki? Kadromuz çok mu kötü olduğundan? Hayır. Blic'in korkak futbol oynatmasından. Her maça Atiba, Veli ve Necip'lerle çıktı. Fenerbahçe ve Galatasaray yenilmez takım mı Anadolu takımları nasıl yeniyor. Beşiktaş niye yenmesin. Real Madrid ve Barcelona yenilmiyor mu? Beşiktaş'ın bunca sene yenilmesi korkaklık değil mi?
Bende katılıyorum sana Mustafa Denizli dün takımı çok kötü yönetti gitti Tarık'ı filan aldı daha da beter olduk ileride tek top tutan adam Yasindi eğer hoca Denizli olmasa Hamzaoğlu olsadı basında çok sert eleştiri alırdı bu da medyanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor ,dün bakıyorum neredese hiç bir programda yorumcular Denizlinin sahaya yanlış 11 çıkarmasını eleştirmedi.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Bende katılıyorum sana Mustafa Denizli dün takımı çok kötü yönetti gitti Tarık'ı filan aldı daha da beter olduk ileride tek top tutan adam Yasindi eğer hoca Denizli olmasa Hamzaoğlu olsadı basında çok sert eleştiri alırdı bu da medyanın ne kadar önemli olduğunu gösteriyor ,dün bakıyorum neredese hiç bir programda yorumcular Denizlinin sahaya yanlış 11 çıkarmasını eleştirmedi.
Hiçbir spor yorumcusu bunu göremiyor mu? Mustafa Denizli takımı Hamza Hamzaoğlu'ndan sonra 15 metre geriye çekti. Takım cezaalanı içerisinde oynuyor. Taktiği neydi biliyor musun? Futbol basit bir oyun herkes görmüştür ya. Ben oyunu tutayım gol yemeyim nasılsa 1 tane atarım. Ama Mustafa hoca bu. İlk anlaştığınız gün dedim ben. 2001'de Fenerbahçe'nin başında izledim elinde dünya kadar yıldız futbolcu olmasına rağmen kötü futbol oynatıyordu. 2009'da bizi şampiyon yaptı her maç 1-0 veya 2-1. Bu iki takımda da tutunamaması bu yüzdendir. Peki o zaman 3 büyük takımı nasıl şampiyon yaptı denilebilir? yine yapar. Lucescu'da aynı taktikle Galatasaray ve Beşiktaş'ı şampiyon yaptı.