Derbide Gülen Kartal Oldu: 2-1

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
İsmail beni deli etti bence iyi falan değildi. Beck bizde rotasyona giremez bu sezon ya bizim defansımız şampiyon olur yada Beşiktaş'ın ofansı. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Beşiktaş hakettiği bir maçı kazandı. GS oldukça kötüydü yenilgiyi haketti. BJK için çok kritik bir galibiyet oldu.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İsmail beni deli etti bence iyi falan değildi. Beck bizde rotasyona giremez bu sezon ya bizim defansımız şampiyon olur yada Beşiktaş'ın ofansı. :)
Bizdeki bekler ileriye destek veremediğinden Gökhan Töre, Quaresma ve Kerim gibi oyuncular gerçek performanslarını sahaya yansıtamıyorlar. Mesela Quaresma geçen yıl Porto'da daha çok etkiliydi. Zaten az koşan bir futbolcu ve bunu defansın açığını kapatmakla harcıyor. Siz de mesela Nani bu kadar geriye gelmiyor çünkü Caner veya Gökhan hem savunmada var hem de hücum da var.

Bizim savunmada biraz iyi olan Rodolfo var. O da çok ağır ama tecrübeli ve sezgileri kuvvetli. Nerde duracağını çok iyi biliyor. Ersan mesela saatli bomba her maç kırmızı görebilir. İsmail'de öyle kademe anlayışı desen sıfır. sadece bu maçta kafa topuna kademeye girdi. Ama atağa çıkarken kaptırdığı topları görmüştürsün tam saç yolmalık.

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Hamzayı çok ararsınız bu dandik takımla az kalsın şampiyonlar ligine kalacakti.

bu maçı Beşiktaş tolga sayesinden kazandi)))

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Dikkatinizi çekerim asist ve golü yapan kim? Kerim Frei ve Gökhan Töre.

Biz ne dedik hocaya 70. dakikayı bekleme bunlar çok yetenekli futbolcular her an skoru değiştirebilirler. Sonuç 1-0 geride olmamıza rağmen 2-1 galip geldik.

Galatasaray'ın maçta tek gol pozisyonunu Olcan ile yakaladı. Başka bir gol pozisyonları yok.

@-KADİR- @ABAY_06 @EFE UYSAL
ben zaten kerim frei her oyuna sonradan girişin de hocaya hakaret ve küfrediyorum :D kerim ilk 11 de başlamalı 70 ten sonra girip napabilir ki bu adam , daha doğrusu daha ne yapsın ? :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mustafa hocaya hakemle ilgili konuşmayı yakıştıramadım.

Galatasaray'ın yaptığı faul sayısı: 25
Beşiktaş'ın yaptığı faul sayısı: 15

Beşiktaş oyunu çirkinleştirmedi ki sürekli oynamaya çalışan taraftı.

Son dakikalarda Galatasaray aleyhine birçok sarı kart çıktı ama onlar yapılan faullerin sertliğinden daha çok tehlikeli atakların kesilmesinden dolayı gösterildi.

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,510
Puanı
1,061
05e6d3991b66941c95634954cb96a3ee.jpg

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
bizi bu hale getirenler Allah belanızı versin rezil bi takım bu takım değişmeden bi daha gs maçı izlemeyi bırak özetini bile izlemem reziller bu ne kepazelik be

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Yazık acınası duruma düştük emeğe geçen herkese yazıklar olsun .Gözümüze uyku girmiyor . Umut,Burak,Olcan,Sabri,Tarık ve daha sayamadıklarım bunların bugünden itibaren Galatasaray forması giymemesi lazım.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
bir gs li olarak bjk nin maçı hak ettiğini söylemek istiyorum...maçından başından sonuna kadar iyi oynadı bjk..gomez,töre,köybaşı maçın iyilerindendi..birçok oyuncusu iyi oynadı ama en iyileriydi bu oyuncular.gs hakkında ise şunu söylemek mümkün..gs de iyi oyuncular olsada gs nin sağ beki bir tane stoperi bir tanede ortada iyi oynayan oyuncusu olmalıdır..sezon başından bu yana bu eksiklikler ortadaydı..

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Muslera olmasa farka gidebilecek maçtı. Beşiktaş resmen ezdi bizi takımı bu hale getirenler utansın.

Sezon başında santrafor ve ön libero transferi yapmazsan sonuçlarına katlanırsın.

Bu takım güçlü rakiplere karşı ne ileriye top taşıyabiliyor ne de ilerde top tutabiliyor. Muslera'ta kaç kez geri pas attılar sayamadım. Adam hep yüzde yüzlük goller çıkarıyor hem de oyun kuruyor, golü de o atsın bari. Yediği ilk golde hatası olabilir ama o kadar da olur o da robot değil sonuçta. Bu berbat takım onun sayesinde 1-0 öne geçti Mario Gomez'in golünü yemese belki de hak etmediğimiz halde maçı kazanacaktık. Bu takıma fazla gerçekten Muslera.

Burak tek başına iş yapabilecek bir golcü değil. Yanında Drogba ve Elmander gibi adamlar varken ön plana çıkabilir anca çünkü top ayağındayken iyi değil. Onu besleyeceksin ki golleri atacak ama daha iki pas yapamayan bir takımız nasıl besleyecen adamı. Umut'a hiç girmiyorum bile adamın Beşiktaş'ın stoperliğini yaptığı bir pozisyon var güler misin ağlar mısın.

Sabri defansta berbat zaten biliyoruz hücumda biraz iyi dün hücuma da çıkmadı. Ondan da kurtulmamız gerek acilen.

Semih, Hakan, Chedjou ellerinden gelen mücadeleyi gösteriyorlar ama yine de yeterli olamıyorlar çünkü hiçbiri lider özellikte değiller. Sağlam bir stoper de şart takıma.

Son olarak ruhuyla oynamayan kim varsa defolup gitsin bu takımdan gerekirse baştan aşağı yenileyin takımı. Galatasaray taraftarı bu kadar yavaş, isteksiz ve rezil bir takım izlemeyi hak etmiyor. Denizli'nin işi cidden zor bakalım buradan nasıl toparlayacak takımı: