Danla Bilic

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Youtube'de 2016 sonlarına doğru popüler olan ve hala popülerliği devam eden Danla Bilic espirileri ve kahkahaları ile popüler olma yolunda ilerliyor

Abone sayısı ve izlenme sayıları aşırı bir şekilde artan Danli Bilic'în kızlarla dalga geçmesi ve onların gerçek yüzünü ortaya çıkartması ( :A ) bu sayede erkeklerin de ilgisini bir hayli çekmekte. :A

En komik anları. :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kız gerçekten çok komik.:D

Kızlara olan bakış acını genişletiyor.:F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,161
Puanı
1,060
@Harunnn60 balık burcu ile ilgili makyaj bekleme benden valla hiç bilmemm makyaj yapmasını hayatımda makyaj yapmadım:D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Para vereyim birilerini linç etsin ben de izleyeyim :A Hele bi ''yalak keneler'' diyişi var kelebek görse ömrü uzar :A Seviyoruz kendisini :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere şu kızı izle bakayım tam senlik kafası böyle. :D Espiriler gülmeler filan. :D

o gün izlemiştim yorum yapmayı unutmuşum komik ve sempatik bir kız:) kızlarla dalğa geçmesi ise normal bir durum kız kızı sevmez yani her kızın içindeki duyguları dışa vurmuş kızcağız :)

bende canım baldızım makyajı yapmayı düşünüyorum:) umarım baldızı bol bir kapıya tünerim :) @Çiğdem- i alsam olmaz bir kere tek kız, baldızsız kapı :) @dosimosi de şansımı denesem canım baldız makyajı yapma imkanım doğarmı acaba ?:)
ay neyse canım kumam makyajı yaparım bende :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
o gün izlemiştim yorum yapmayı unutmuşum komik ve sempatik bir kız:) kızlarla dalğa geçmesi ise normal bir durum kız kızı sevmez yani her kızın içindeki duyguları dışa vurmuş kızcağız :)

bende canım baldızım makyajı yapmayı düşünüyorum:) umarım baldızı bol bir kapıya tünerim :) @Çiğdem- i alsam olmaz bir kere tek kız, baldızsız kapı :) @dosimosi de şansımı denesem canım baldız makyajı yapma imkanım doğarmı acaba ?:)
ay neyse canım kumam makyajı yaparım bende :)
En kısa sürede bu makyajları bekliyoruz. :A

Giresun'da yaşayan fındıkkıran kız makyajı
İsveç'te yaşayan atarlı kız makyajı
Kayseri'de yaşayan balık burcu kız makyajı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
En kısa sürede bu makyajları bekliyoruz. :A

Giresun'da yaşayan fındıkkıran kız makyajı
İsveç'te yaşayan atarlı kız makyajı
Kayseri'de yaşayan balık burcu kız makyajı

kız makyajı niye ya ? kızı kapmak için karizmatik erkek makyajı yapmam lazım :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bi kapamadın yıllardır aynı süslü cümleler. :F
kapanın elinde kalıyor hep geç kalıyorum zaten gecenin bu saatinde gelirsem foruma kapan kapmış oluyor? bu saatte kızmı bulunur?:) hepsi erkenden tüneklerine geçip uyuyor biz anca gecenin zifiri karanlığında yıldızlara pandik atalım :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
kapanın elinde kalıyor hep geç kalıyorum zaten gecenin bu saatinde gelirsem foruma kapan kapmış oluyor? bu saatte kızmı bulunur?:) hepsi erkenden tüneklerine geçip uyuyor biz anca gecenin zifiri karanlığında yıldızlara pandik atalım :)
Çiğdem şimdi 9.rüyasını görüyordur. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Çiğdem şimdi 9.rüyasını görüyordur. :A
@Çiğdem- erken yatıyor aslında sabahın köründe foruma damlaması lazım ama kız çok uykucu onu alan hapı yuttu :) sabah kalkıcam kahvaltımı kendim yapıcam öğlen yemeğini kendim yapıcam akşam gelicemki bu sefer foruma dalmış akşam yemeğide yok:) sonra tam gece üç beş laflaşırız aksiyona başlarız diye umut edeceğim bir bakıcamki kız erken saatte tüneyip uyumuş ? ne anladık bu evlilikten :)
ben kendime yeni kız bakıyorum zaten bu civarlarda, hogathayla olmaz bu iş :)

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Çiğdem- erken yatıyor aslında sabahın köründe foruma damlaması lazım ama kız çok uykucu onu alan hapı yuttu :) sabah kalkıcam kahvaltımı kendim yapıcam öğlen yemeğini kendim yapıcam akşam gelicemki bu sefer foruma dalmış akşam yemeğide yok:) sonra tam gece üç beş laflaşırız aksiyona başlarız diye umut edeceğim bir bakıcamki kız erken saatte tüneyip uyumuş ? ne anladık bu evlilikten :)
ben kendime yeni kız bakıyorum zaten bu civarlarda, hogathayla olmaz bu iş :)
Sana bulurum ben Giresunlu bir tane daha. :A :sunglasses::relieved: