CNBC-e Gidiyor! TLC Geliyor!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
katılıyorum iyidi yayınları aslında..ayrıca isim olarakta iyidi.

e2 de oynamaya devam edecek dizi yayınları ama e2 tek alternatif dizi yayını olarak kalacağı için artık yeni dizilerin eklenme ihtimali azalmış olacaktır..
Aynen haklısın. :(

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Orada izlediğimiz Emmy gecelerini Oscar gecelerini unutmayacağız.:(

Yalnız son dönemde kanalın içi çok boşaltılmıştı ilgimi çeken bir şey yoktu, TLC umarım daha çok talk show yayınlar. Conan, Jimmy Fallon falan iyi olur. Dizileri internette izliyoruz ama talk showları bulmak kolay değil hem de televizyonda o tarz yayınlar izlemek daha ilgi çekici. :):)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
tlc kimi şifreli olma ihtimali olduğunu söylüyor kimide şifresiz diyor umarım discovery medya yayını şifresiz sunar izleyicilere

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Harunnn60 fear ile olmaz sadece diğer yayınlanacağı diziler ingiliz falan işe yaramayan diziler olucak gibi cbc bizim izlediğimiz fantastik güncel dizileri veriyordu :(:(:(

ayy ama e2 var artık oradan izlemeye devam ederiz :Z:Z:Z

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
@Harunnn60 fear ile olmaz sadece diğer yayınlanacağı diziler ingiliz falan işe yaramayan diziler olucak gibi cbc bizim izlediğimiz fantastik güncel dizileri veriyordu :(:(:(

ayy ama e2 var artık oradan izlemeye devam ederiz :Z:Z:Z
Facebook'ta ki yorumları okudum senin izlediğin dizileri ve diğer diziler için yakında açıklama yapacaklarmış. Özellikle Flash ve Arrow'u almalılar. Çünkü Türkiye'de izleyeni fazla. :(

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Faceook'ta ki yorumları okudum senin izlediğin dizileri ve diğer diziler için yakında açıklama yapacaklarmış. Özellikle Flash ve Arrow'u almalılar. Çünkü Türkiye'de izleyeni fazla. :(
the flash için tanıtımı e2 de geçti yanılmıyorsam..benim tahminim ikisinide yayınlayacaktır

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Faceook'ta ki yorumları okudum senin izlediğin dizileri ve diğer diziler için yakında açıklama yapacaklarmış. Özellikle Flash ve Arrow'u almalılar. Çünkü Türkiye'de izleyeni fazla. :(
özellikle cw kanalından çok dizi veriyordu flash arrow artı olarak vampir günlükleri falanda veriyordu sonra diğer popüler fantastik dizilerden teen wolf falan ama bunların hepsini e2 kanalıda veriyor bence bizim yeni cbce kanalımız e2 olucak o dizilerin hepsini oda veriyor
tlc kanalına hiç gerek yok bence :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
the flash için tanıtımı e2 de geçti yanılmıyorsam..benim tahminim ikisinide yayınlayacaktır
Evet öyle ama normalde Vikings'de Cnbc-e 'nin elindeydi. Şimdi TLC'nin eline geçti. Yani diğer diziler için çabalarsa onları da alabilir. Bakalım neler olacak.

özellikle cw kanalından çok dizi veriyordu flash arrow artı olarak vampir günlükleri falanda veriyordu sonra diğer popüler fantastik dizilerden teen wolf falan ama bunların hepsini e2 kanalıda veriyor bence bizim yeni cbce kanalımız e2 olucak o dizilerin hepsini oda veriyor
tlc kanalına hiç gerek yok bence :F:F:F
Zaten tüm diziler e2'ye geçmiş şaka maka. The Walking Dead'da e2'de yayınlanıyor. Acaba gider ayak kazık mı atalım dediler TLC'ye :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Evet öyle ama normalde Vikings'de Cnbc-e 'nin elindeydi. Şimdi TLC'nin eline geçti. Yani diğer diziler için çabalarsa onları da alabilir. Bakalım neler olacak.

Zaten tüm diziler e2'ye geçmiş şaka maka. The Walking Dead'da e2'de yayınlanıyor. Acaba gider ayak kazık mı atalım dediler TLC'ye :F
ayoll tlc e2 kanalını kapattırmadan cbce kanalını almamalıydı çünkü cbce kanalında yayınlanan tüm diziler e2 kanalındada yayınlanıyor şimdi insanlar e2 den devam edicek tlc e2 kanalına çözüm bulmadan almamalıydı kendileri zarar ederler e2 cbce demek çünkü yayın formatı aynı yayınlandığı diziler aynı çünkü :F:F:F

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
ayoll tlc e2 kanalını kapattırmadan cbce kanalını almamalıydı çünkü cbce kanalında yayınlanan tüm diziler e2 kanalındada yayınlanıyor şimdi insanlar e2 den devam edicek tlc e2 kanalına çözüm bulmadan almamalıydı kendileri zarar ederler e2 cbce demek çünkü yayın formatı aynı yayınlandığı diziler aynı çünkü :F:F:F
Bak bak geçen gün paylaşmıştım ya bu haberi nedeni şimdi anlaşıldı. Yeni yayın dönemi filan bütün dizileri e2'ye yüklemişler. :F TLC bu durumu önceden nasıl göremedi. :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
CNBC bence uzun süredir ilgi gören, bu tarz dizi ve programların kanalıydı. Yani ülkemizde böyle bir kanalın kalması lazımdı, üzüldüm ben açıkçası. Neyse ki e2 var.

Hayırlı olsun TLC kanalı, bakalım ilgi görecek mi?

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,484
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
CNBC bence uzun süredir ilgi gören, bu tarz dizi ve programların kanalıydı. Yani ülkemizde böyle bir kanalın kalması lazımdı, üzüldüm ben açıkçası. Neyse ki e2 var.

Hayırlı olsun TLC kanalı, bakalım ilgi görecek mi?
Ripper streets i alsın bence 72 sezon sürmüş 1440.bölüm sürmüş eski üniversite bahçesehirde söylediler üniversitem değişti