CNBC-e Gidiyor! TLC Geliyor!

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
CNBC-e Gidiyor! TLC Geliyor!

800px-TLC_Logo.svg_-150x150.png

Kasım ayında yayına başlayacak olan bu yepyeni kanal, CNBC-e’nin yerini alacak ve yüksek kalitede uluslararası kurgu ve gerçeğe dayalı eğlence programlarından oluşan kapsamlı bir içeriği Türk izleyicisine sunacak.

TLC Türkiye kolları şimdiden sıvadı ve Türk izleyicilerine, Amerika’nın hit dizisi Fear the Walking Dead ve Aquarius ile İngiliz dönem draması Poldark gibi dizilerle değişik bir seyir tecrübesi sunacak.

Geçtiğimiz Ağustos ayında The Walking Dead'ın kardeş dizisi olan (spin-off) Fear the Walking Dead’in Amerika’da kısa süre önce gerçekleştirilen ilk gösterimi, 10.1 milyon seyirci ile televizyon tarihine geçti ve kablolu yayın tarihinde toplam seyircide bir numaralı ilk gösterim oldu. İngiltere’nin hit dizilerinden Poldark ise ilk gösteriminde 7 milyona yakın izleyici yakaladı.Her iki dizide TLC Türkiye kanalında yayınlanacak.

fear-the-walking-dead.png

Poldark-Wallpaper.png

Kaynak : NTV
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Son düzenleme:

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fear the Walking Dead'ı almasıyla gözüme girdi kanal. :F

The Walknig Dead Kanaltürkte yayınlandığı zaman ilk 30'a giriyordu. Fear TWD o kadar yapamaz TLC yüzünden ama mantıklı hamle yapmışlar. :cool:

Çok sevindim şimdiden yayınlanmasına. :Z ( Fear TWD'de yüzünden. :A )

Son düzenleme:

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
tlc de iyi yayınlar oluyormuş..birde kanalın yerelleşme ihtimali bulunuyor öyle olursa çok iyi olur..ayrıca fearın yayınlanacak olması iyi haber resimde poldark diziside bulunuyor poldark nasıl bir dizidir bilmiyorum ama bu kanalın öbür ülkelerde baya rağbet gördüğü söyleniyor..ayrıca asıl konu kanal şifrelimi olur yoksa cnbc e gibi açık yayınmı olur bakalım..umarım normal şifresiz yayında olur

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
tlc de iyi yayınlar oluyormuş..birde kanalın yerelleşme ihtimali bulunuyor öyle olursa çok iyi olur..ayrıca fearın yayınlanacak olması iyi haber resimde poldark diziside bulunuyor poldark nasıl bir dizidir bilmiyorum ama bu kanalın öbür ülkelerde baya rağbet gördüğü söyleniyor..ayrıca asıl konu kanal şifrelimi olur yoksa cnbc e gibi açık yayınmı olur bakalım..umarım normal şifresiz yayında olur
Poldark'da İngiliz dizisi ama Türkiye'de tanınmıyor bence.O dizi yerine başka diziler koyulabilirdi. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Poldark mı.:( Çok yanlış olmuş. FTWD'de mantıklı değil. Çok ilgi görmez.

Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Vikings'de olacak. :A

Yok kapanacak. Resmi haber bu. :D

Ama e2 kalacakmış. Onla karıştırmış olabilirsin. :)
yok e2 nin zaten kalacağını biliyorum..bütün diziler zaten e2 ye aktarıldı şu an..cnbc nn discovery grubuna devredileceğini duymuştum..sanırım bunun yerine aynı medya şirketi kanalı alıp isim değişikliğine gitmiş oldu..

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
The Flash, The 100, Mom falan yok mu? e2'den devam o zaman. :A

Keşke Friends'i de yayınlasalar ilk sezonlarını yeniden izlemek istiyorum. :)

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
arrow ile the flash dizilerinin tanıtımı e2 de yapılmaya başlandı..teen wolfu filanda oraya alacaklar büyük ihtimal..bazı diziler zaten e2 deydi ama artık komple oraya alınır.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,620
Puanı
1,061

CNBC-e kapanacak dedim dedim bana inanmadınız ne oldu şimdi :D GoT izleyenler şimdi ne yapacak acaba, Shae geri dönüyormuş kötü oldu :D

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Ben üzüldüm açıkcası, Cnbc Türkiyede kaybolmaması gereken kanallardan biri olduğunu düşünüyordum.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Ben üzüldüm açıkcası, Cnbc Türkiyede kaybolmaması gereken kanallardan biri olduğunu düşünüyordum.
katılıyorum iyidi yayınları aslında..ayrıca isim olarakta iyidi.

Bazı diziler e2'ye aktarılacakmış. :) e2 kaldığı yerden devam edecek yani. :)
e2 de oynamaya devam edecek dizi yayınları ama e2 tek alternatif dizi yayını olarak kalacağı için artık yeni dizilerin eklenme ihtimali azalmış olacaktır..