TV CHP'nin Seçim Reklamları

berkann

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Sıkıcı, hepsi birbirinin aynısı olan seçim reklamlarına yeni bir heyecan getirmiş reklamlardır. "Oy verin gitsinler" sloganlı reklamı değil de "Gel, sandık çok güzel." sloganlı reklamları çok güzel olmuştur.

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Dikkat çekici tanıtımlar, benim en çok dikkatimi çeken ise ''Milletçe Alkışlıyoruz'' oldu. :A

Onlar konuşur, CHP yapar. :A

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Bir an CHP'ye oy veresim geldi ama sonra hemen geçti :F Zaten bu sene kullanamayacağım :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,509
Puanı
1,061
150 vaat var 140ı da Ak Parti döneminde yapılmış bizzat Cem Uzanın boş vaatlerinin kopyalanmış halini yansıtan içimi sızlatan reklamlar.

Cübbeli Ahmet Hocanında deyimiyle Milletçe Alkışlıyoruz sloganıyla kendi rezilliklerini alkışlatıyorlar.

Asıl reklamlar Ak Parti reklam adı gibi Ak Parti reklamlarıdır altısı birleşmiş Ak Parti hükümetini düşürmeye o eski Türkiyeye dönmemize başarılı olamayacaklar İnşallah. O eski Türkiye'yi şimdi ki genç nedil bilmez gidin ananıza babanıza sorun Kuranı Kerim resmen ayaklar altındaydı ş.ref.izler...

Onlar Konuşur Ak Parti Yapar

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
bu benim 2.kez oy verme hakkım oluyor ilkinde oy kullanmadım akparti akzanmıştı bu sefer yine oy kullanmayacam ama chp nin şu reklamını geçen gün görmüştüm türkiyenin durumunu özetleyen ve çok ağır bir göndermeyi barındıran bir reklam cesaretlerinden dolayı alkışlıyorum ama oy yine kullanmıcam :F:F:F

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Cehalepe darbe dışında bir daha iktidara gelmez gelmesi imkansız gibi bir şey. Zaten o aldığı oylarda hep geçmişin ekmeği şu an cehalepeye savunduğu görüş için oy verenlerin yüzdesi beş ya var ya yok. Bir de sloganları var tam kopmalık :D iktidar olmak için herkesi kucaklayan ve herkesi ilgilendiren söylemleri söylemesi lazım şu an ki durumları bunun tam tersi.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bence AK Parti reklamlarına göre daha inandırıcı, inandırıcılıktan kastım seçtikleri cast. Ak Parti'nin reklamları bana çok yapmacık geliyor. :D

Benim favorim Saadet Partisi'nin reklamları. :D

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@berkann reklamlardan çok konu içerisindeki yorumlar daha çok güldürüyor insanı. :F

Reklamlar ise trajikomik ve Türkiye'nin içerisinde bulunduğu durumu iyi bir şekilde yansıtan tanıtımlar olmuş. CHP vaatlerinde olduğu gibi bu seçimde reklamlarıyla da iddialı. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,489
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
@Çiğdem- zaten karadenizde ak parti dışına oy verenler olunca Polis onları dövüyor Arka sokaklardan zeynep beşerler oyüzden ayrıldı sebep ise Biz burda halkın Polisini anlatıyoruz onlar orda Akp nin polisleri oluyorlar gerçekte gerçek Polis destanı Arka sokaklardadır
Chp ve Mhp birleşşse Akp yi yener Örnek Arka sokaklar
Bence Chpninki iyi ve komedi

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
@Çiğdem- zaten karadenizde ak parti dışına oy verenler olunca Polis onları dövüyor Arka sokaklardan zeynep beşerler oyüzden ayrıldı sebep ise Biz burda halkın Polisini anlatıyoruz onlar orda Akp nin polisleri oluyorlar gerçekte gerçek Polis destanı Arka sokaklardadır
Chp ve Mhp birleşşse Akp yi yener Örnek Arka sokaklar
Bence Chpninki iyi ve komedi
sana bunu yalanları kim indiriyor. senaryolarını buraya yazma istersen)))

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,761
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sandık çok güzel temalı olanları gerçekten çok eğlenceli olmuştur. İkisini ilk kez bu başlıkta gördüm. Sözlükçü olanını ise daha önceden görüp çok beğenmiştim. :D

Ev hanımı biraz vasat kalmış ama. :)

Bu arada AKPci grup yine taaruza geçmiş. CHP'nin ne yaparsa yapsın bu gruba yaranamayacak olması üzücü. Neyse onlara duygu sömürüsü yapmaya çalışan, Flash TV'den araklanma gibi duran yapmacık reklamlarıyla iyi seyirler. :):)

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
Tayyip'in Kuran okuma görüntüleri dolaşıyor şimdi. Adam biliyor en iyi nasıl reklam yapılacağını :D

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
Tayyip'in Kuran okuma görüntüleri dolaşıyor şimdi. Adam biliyor en iyi nasıl reklam yapılacağını :D
yuh be, taziye evine gidince kuran okumak gelenektir. erdogan her tazi evine gidince bir imam hatipli olarak kuran okur. sanki seçime özel yapıyor demek çok kötü niyetli tutum

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,509
Puanı
1,061
bu benim 2.kez oy verme hakkım oluyor ilkinde oy kullanmadım akparti akzanmıştı bu sefer yine oy kullanmayacam ama chp nin şu reklamını geçen gün görmüştüm türkiyenin durumunu özetleyen ve çok ağır bir göndermeyi barındıran bir reklam cesaretlerinden dolayı alkışlıyorum ama oy yine kullanmıcam :F:F:F
Bu mu Turkiyenin kötü durumu ?
Hic usenmeden seyret nereden nereye hey gidi hey

---Tapatalk---