Cesur ve Güzel - Tanıtım Fragmanı | Star TV

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
İlk bölüm fragmanı fena sayılmaz. Kuzey Guney gibi bir efsanenin başrolü Kıvanç, basit bir dizi seçmemiştir diye düşünüyorum. Birinci bölüme şans vereceğim muhakkak, beğenirsem devam ederim.
tam soap opera olmuş bu dizi :A @Forumdash a yakıştıramadım içerde den sonra pembe diziye dönmeyi.ss

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Vatanım Sensin bu hafta çökerse Cesur ve Güzel şovunu yapar. :A
vatanım sensin tek bir şekilde çökebilir o da yine 160 dk sürerse süreyi 110-120 ye düşürdülerse sorun olmaz:D anne dizisi ilk bölüm 105; 2.bölüm 119 dk sürmüş
vatanım sensin reytingleri korumak ya da artırmak istiyorsa süreyi azaltmalı
zaten cesur ve güzelde başrol kadın oyuncuya güveniyorum bu diziyi de batıracak:A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
vatanım sensin tek bir şekilde çökebilir o da yine 160 dk sürerse süreyi 110-120 ye düşürdülerse sorun olmaz:D anne dizisi ilk bölüm 105; 2.bölüm 119 dk sürmüş
vatanım sensin reytingleri korumak ya da artırmak istiyorsa süreyi azaltmalı
zaten cesur ve güzelde başrol kadın oyuncuya güveniyorum bu diziyi de batıracak:A
Hele o kısa saçları hiç olmamış. ss

Kıvanç Kurt Seyit fiyaskosundan sonra ince eleyip sık dokumuştur bence, senaryo iyiyse dizi tutar en azından Kara Sevda'nın ilk sezonu kadar reyting alacak bence. :D

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Hele o kısa saçları hiç olmamış. ss

Kıvanç Kurt Seyit fiyaskosundan sonra ince eleyip sık dokumuştur bence, senaryo iyiyse dizi tutar en azından Kara Sevda'nın ilk sezonu kadar reyting alacak bence. :D
umuda kelepçe vurulmaza bağlı bence kırgınların erkek versiyonu gibi totalde sürpriz yapabilir :F

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,644
Puanı
1,061
Yok la ben pembe dizi gibi olduğu için tam diziye abanmıyorum :F Görsel olarak güzel :X Kıvanca latinler bayılır :A
@Çiğdem- ler @vadikızı ları da bayılır bence :F yerli malını da düşün :F

Halk inşallah prim vermez o totoş diziye :A Fragmanlardan totallik akıyor resmen. ss
@denizz19 un favori dizisi olmuş şimdiden :F

Yok la ben pembe dizi gibi olduğu için tam diziye abanmıyorum :F Görsel olarak güzel :X Kıvanca latinler bayılır :A
Halk inşallah prim vermez o totoş diziye :A Fragmanlardan totallik akıyor resmen. ss
esas sıkıntı afişte:F
CwU-D5pWgAA4YsU.jpg

Son düzenleme:

gizem ak

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,826
Puanı
360
fragmanlar biri birinden vasat ah Kivanc Kuzey Guneyden sonra daha guzel farkli senaryoyla donmeliydi .Kurt Seyit Surada farkliydi ama bizim millete hitap etmedi .Bu dizi hitap eder ama oyuncunun kariyerine birsey katmaz.Kivancin yanina daha genc bir partner bulmaliydilar.Tuba hos kadin gencte ama yaninda biraz olgun duruyor

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,940
Puanı
1,060
dizi hepinize inat iyi reyting alacak. catlayin :A
ikinci bökumden sonra kendini gösterecek