Cesur ve Güzel - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Cesur ve Güzel - Tanıtım Fragmanı | Star TV

10f83227-13fc-46eb-8c8c-b7841fbdc5d0-1024x576.jpg

Star TV'nin uzun süredir merakla beklenen dizisi Cesur ve Güzel'in fragmanı yayınlandı.

Başrollerini Kıvanç Tatlıtuğ, Tuba Büyüküstün, Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe ve Devrim Yakut gibi isimlerin paylaştığı; yapımcılığını Ay Yapım'ın, yönetmenliğini Ali Bilgin'in, senaristliğini ise Ece Yörenç'in üstlendiği iddialı yapım, gizemli bir adam olan Cesur ve ünlü bir kozmetik markasının sahibi Sühan'ın aşk hikayesini ekrana taşıyacak.

Cesur ve Güzel, Kasım'da Star'da başlıyor!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
15,997
Puanı
1,060
Hiç beğenmedim, çok saçma. :D

Normal bi fragman görmek lazım. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Eh iştelik bir tanıtım. KS'den farksız at mat filan :X

Azcık feaatlık yapasım var :A Dekolteye mi bakarak iyisin dedi:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Olmamış ilk teaser hayal kırıklığı. Arabadan atın üzerine atlıyor ve yere düşüyorlar iyi misin bu ne yani :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bir insana kısa saç hiç mi yakışmaz be :A Kıvanç'ın yanında Tuba aşırı amatör duruyor. Dizinin akıbeti Kurt Seyit ve Şura gibi olacak :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Fragman gerçekten çok klişe olmuş. Tabii fikir sahibi olmak için diğerlerini de görmek lazım ama onlar da böyle olursa Vatanım Sensin çiğ çiğ yer. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ne kadar absürd bir fragman size yakıştıramadım. :D @Forumdash

Kıvanç'ın mimikleri nereye kaçmış bu arada? Adam direksiyonu çeviriyor ne biliyim insan bir heyecanlanma ifadesi :eek: ya da üzülme ifadesi :ozur: yapar resmen şöyle bakıyordu; :T:.

Sanaldan bile daha iyi oynadım rolü. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Attan arabaya almaya çalışsa daha iyi olurdu. Çok saçma olmuş ama görüntü yönetmeni iyi iş çıkartmış.:)

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bir insana kısa saç hiç mi yakışmaz be :A Kıvanç'ın yanında Tuba aşırı amatör duruyor. Dizinin akıbeti Kurt Seyit ve Şura gibi olacak :A
bu kadının 10 yıl önce falan ilk dizi hariç her dizi batıyor ama başrol erkek oyuncu kimse onun dizisi batmış oluyor adam piyasadan siliniyor tubanın dizisi batmamıs o star olarak kalıyor yeni diziyle devam ediyor en son kpada süründüler enginin dizisi batmış oldu adam kayboldu tubanın dizisi batmamıs sayılıp tekrar bu diziyle geliyor şimdi kıvanc piyasadan silinicek bu dizi yayından kalktığı zaman ama batan dizi kıvancın olucak tubada star olarak seneye yeni diziyle devam :A :A :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
bu kadının 10 yıl önce falan ilk dizi hariç her dizi batıyor ama başrol erkek oyuncu kimse onun dizisi batmış oluyor adam piyasadan siliniyor tubanın dizisi batmamıs o star olarak kalıyor yeni diziyle devam ediyor en son kpada süründüler enginin dizisi batmış oldu adam kayboldu tubanın dizisi batmamıs sayılıp tekrar bu diziyle geliyor şimdi kıvanc piyasadan silinicek bu dizi yayından kalktığı zaman ama batan dizi kıvancın olucak tubada star olarak seneye yeni diziyle devam :A :A :A
Kıvanç'ı piyasadan silmek öyle kolay değil 5 tane Tuba elinde toz bezleriyle gelse silemez :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Kıvanç'ı piyasadan silmek öyle kolay değil 5 tane Tuba elinde toz bezleriyle gelse silemez :A
bu dizide tutmazsa günah keçisi kıvanc olacak tuba seneye dizi teklifleriyle uğraşırken kıvanc büyüyen göbeğini dahada büyütüp içer bir kenarlarda bu kadının partnerleri piyasadan siliniyor bu adamı uyarın bence kasıma kadar vazgeçsin :F :F :F

jackass

Favori Üye
Reaksiyon puanı
62
Puanı
129
Sadece ÖÖÖEEEEEEEAAAAAAĞĞĞĞĞĞHHHHH diyorum .Kusura bakma kıvanccığım ama umarım dizi tutmaz.Dizi absürd olsun saçmalıklarla dolu olsun sözüm yok ama klişe olmasın...İlk görüşte aşk mı o ÖÖÖEEEEEEEAAAAAAĞĞĞĞĞĞHHHHH...

Reaksiyon puanı
551
Puanı
195
Fiziksel anlamda Kıvanç'ı en yakışıklı bulduğum dizi bu olacak sanırım. Tuba ise tam tersi; en az beğendiğim hali bu hali oldu. Uyumlu bulmadım çifti. Fragmandan önce de uyumlu bulmuyordum; şu an düşüncemde haklı olduğumu gördüm. Fragman çok sıradan. Senaryo hiç ilgi çekici gelmedi bana ama sinopsis ile senaryo ayrı dünyalar. İşlenişi belki cezbedici öğrler barındırır. 2. Kurt Seyit vakası olabilir mi bilemedim. Gerçi KSS'i abarttıkları kadar hiçbir diziyi abartamazlar dolayısıyla o denli büyük hayal kırılığı olmaz.