Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Şuan elimizde olan tek kanıt ormanda canavara dönüştü silahı kaptırınca gerçek görüntüsü oyu yoksa siyah henry hayalmı gördü :A :A :A
@destere
Hayal de olabilir, schisma o an öyle bir şey de göstermiş olabilir yani o ormanda duyulan ses :A Her şey muğlak, nasıl düşünürsen uyar ama hangisi gerçek bilemiyoruz :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Cevaplar 2.sezona baska konu seçersin ayoll yine aynı şeyleri izleyecez aa zaten anlamıyoruz farkta etmezde :A :A :A
Aslında tam anlıyor gibi olmuştuk ama senarist son bölümde yeter bunlara bu kadar anlaşılır şey, şöyle bir geriye döndüreyim de olayları kafaları allak bullak olsun dedi herhalde :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında tam anlıyor gibi olmuştuk ama senarist son bölümde yeter bunlara bu kadar anlaşılır şey, şöyle bir geriye döndüreyim de olayları kafaları allak bullak olsun dedi herhalde :A
Dark mesala cevapları verdi yeni konuyla geçecek 2.sezona .A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Dark mesala cevapları verdi yeni konuyla geçecek 2.sezona .A :A :A
Aslında o da son bölümde baya bir karıştırmıştı işleri ama genel olarak Dark çok daha iyi ya :D Onda onlarca karakter var ve geçmiş zaman, şimdiki zaman, gelecek zaman falan baya geniş kapsamlı dizi, Castle Rock o yönlerden de eksik kalmış :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında o da son bölümde baya bir karıştırmıştı işleri ama genel olarak Dark çok daha iyi ya :D Onda onlarca karakter var ve geçmiş zaman, şimdiki zaman, gelecek zaman falan baya geniş kapsamlı dizi, Castle Rock o yönlerden de eksik kalmış :A
Ben gerekli cevapalrı almıştım hatta şu
sarısın oğlanın geçmişten gelen papaz onun büyük hali demiş analiz bile tturmuştum :A :A :A
@destere

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sarısın oğlanın geçmişten gelen papaz onun büyük hali demiş analiz bile tturmuştum :A :A :A
@destere
Papazın kim olduğu belli değil ki daha, sarışın çocuğun büyümüş hali o gizemli adamdı o ortaya çıkmıştı :A Onu ben de tahmin etmiştim izlerken bir @destere fark etmemişti galiba :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Papazın kim olduğu belli değil ki daha, sarışın çocuğun büyümüş hali o gizemli adamdı o ortaya çıkmıştı :A Onu ben de tahmin etmiştim izlerken bir @destere fark etmemişti galiba :A
Aaa işte papaz diye onu kast ettim adı gelmedi aklıma :A :A :A Senin anlaman önemli değil benim anlamam önemli :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa işte papaz diye onu kast ettim adı gelmedi aklıma :A :A :A Senin anlaman önemli değil benim anlamam önemli :F
Papaz mı rahip mi neyse öyle bir tip var ya dizide, bütün olaylar ondan kopuyor :A Bunu diyorum işte bu belli değil daha ama sezon sonunda ben bir teori söylemiştim :A
XpsnQA3FhPYttHBZ-636491914301033223.jpg

Sen bunları diyorsun galiba, onu önceden çözmüştün benim gibi :A

dark_105_unit_00974r1.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Papaz mı rahip mi neyse öyle bir tip var ya dizide, bütün olaylar ondan kopuyor :A Bunu diyorum işte bu belli değil daha ama sezon sonunda ben bir teori söylemiştim :A
XpsnQA3FhPYttHBZ-636491914301033223.jpg

Sen bunları diyorsun galiba, onu önceden çözmüştün benim gibi :A

dark_105_unit_00974r1.jpg
Aaa evet onları diyorum @destere den önce çözmüştüm bana yeter :A :A :A

Bu dizide Darka benzetilmeye çalısılmış ama kutu çok kapalı koca sezon bekleyip sezon finalinde kaset başa sardı :A :A :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1x10

@destere @Çiğdem- evet izledim nihayet, ve ben de beğenmedim hak verdim size izleyince :A

Şimdi bu çocuk şeytan mı değil mi ben hala anlayabilmiş değilim öncelikle :A Dizi ilk başta şeytan olarak gösterdi bize. Sonra paralel evren mevzularıyla aslında normal bir insan olduğunu fakat farklı evrene geçtiği için ve orada müdür tarafından yıllarca hapiste tutulduğundan böyle tuhaf bir tipe dönüştüğü gösterildi. En son yine başa döndük, bir bakışıyla katliam yaratmalar, sonra ormanda ecünnü gibi görünmeler falan :A

Her iki şekilde de düşününce boşluklar oluşuyor kafamda. Diyelim ki şeytan. Ee bir bakışıyla dokunuşuyla falan katliamlar yarattırabilen biri niye hem müdüre hem de Henry'e karşı böyle çaresiz kaldı da kendini kafese tıktırdı?

Ya da önceki bölümde gösterildiği gibi sadece paralel evrenden geldi diyelim. O zaman da bu şeytani olaylar nasıl oluyor? Schisma, diğer evrendeki Henry ile bir araya gelmeleri falan da pek açıklayıcı olmuyor bu konuda. Farklı evrende güç kazandı da her zaman kullanamuyor mu güçlerini nedir yani? :A

Çiğdem yorumunda en son yüzünde bir değişiklik olacak diye bekledik demiş. Aslında oldu. En son şöyle pis pis güldü çocuk, her şey benim kontrolümde der gibi :A
lZnQrg.png

Belki de bilerek bırakıyor kafese attırıyor kendini planları var :A Neyse 2. sezona dair tek merak ettiğim çocuk şeytan mı değil mi başka da bir özelliği yok dizinin :A

Şuan elimizde olan tek kanıt ormanda canavara dönüştü silahı kaptırınca gerçek görüntüsü oyu yoksa siyah henry hayalmı gördü :A :A :A
@destere

işte benim anlamadığım yerleri sizde anlamamışsınız birde @Maskeli Fedai nin final yorumu gelsin belki o işi çözer diyeceğimde hiç ümidim yok :)
bence bozukluk senaristlerde çok şey vaadettiler izleyiciye ama sonuçta o vaatlerini yerine getirmekte zorlandılar kendileride eminim şeytan oğlanın melekmi şeytanmı kelekmi ne olduğunu bilmiyordur :)
her bölüm şaşırtacaklar güya birbiriyle alakasız saçma sapan şeyler uydurdular birde ihtiyar kadın niye öldüki onun sırlarını çözebilen varmı? ormandaki zenci ihtiyar neyin nesiydi hele şeytani gücü olan kafes oğlanının silah görünce korkudan iki büklüm oluşu falan çok mantıksız yerler :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
işte benim anlamadığım yerleri sizde anlamamışsınız birde @Maskeli Fedai nin final yorumu gelsin belki o işi çözer diyeceğimde hiç ümidim yok :)
bence bozukluk senaristlerde çok şey vaadettiler izleyiciye ama sonuçta o vaatlerini yerine getirmekte zorlandılar kendileride eminim şeytan oğlanın melekmi şeytanmı kelekmi ne olduğunu bilmiyordur :)
her bölüm şaşırtacaklar güya birbiriyle alakasız saçma sapan şeyler uydurdular birde ihtiyar kadın niye öldüki onun sırlarını çözebilen varmı? ormandaki zenci ihtiyar neyin nesiydi hele şeytani gücü olan kafes oğlanının silah görünce korkudan iki büklüm oluşu falan çok mantıksız yerler :)
@Maskeli Fedai 1 bölüm kala işi bitti bizimle kabuğuna çekildi yine :A @MasacRE-

2.sezonu bekleyecez tabi 3.sezona yine gizemi korumazsalar sanırım başka konu yok her sezona bunu götürüyorlar :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@destere
Neyse bunları da tükettik işte, sıradaki dizinin konusunu aç artık, siz dandik TWD'yi bitirince başlıyoruz :A

https://www.imdb.com/title/tt6763664/?ref_=nv_sr_1

castle rock ile under dome aynı ekibin işiymiş :) under dome da çok ilginç başlamış sonu fiyaskoyla bitmişti bu dizidede aynı şey olacaktır çok şey bekliyoruz ama hiç bir fok çıkmaz bunun ikinci sezonuda böyle saçmalıklarla devam eder :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Maskeli Fedai 1 bölüm kala işi bitti bizimle kabuğuna çekildi yine :A @MasacRE-

2.sezonu bekleyecez tabi 3.sezona yine gizemi korumazsalar sanırım başka konu yok her sezona bunu götürüyorlar :F

castle rock ile under dome aynı ekibin işiymiş :) under dome da çok ilginç başlamış sonu fiyaskoyla bitmişti bu dizidede aynı şey olacaktır çok şey bekliyoruz ama hiç bir fok çıkmaz bunun ikinci sezonuda böyle saçmalıklarla devam eder :)
O zaman size bir kötü haberim var :A Dizinin ikinci sezonu farklı karakterlerle ayrı bir hikaye olacakmış sanırım, öyle bir açıklama yapmışlar :A Aynı kasabada olacak büyük ihtimalle bağlantılı olur ama ilk sezondan açıkta kalan soru işaretleri kapanmayabilir diyeyim size :A