Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Son sahnede benden farksız bir şey dememişsin :F @destere oşuna beklemiş seni ayoll @Maskeli Fedai umudumuz :A :A :A

bir sonraki bölümü izlemedim ama bende @Çiğdem- le senin dediğin şekle yakın bişeyler anladım daha doğrusu anlarken kafam karıştı karıştıkça anladığımı iddia ettiğim yerler anlamsızlaşmaya başladı:) tam burda bölümü yorumlamaya başlamıştımki çorba oldu gitti emin olduğum tek şey bunak kadın kafayı yedi :)
Ama olan şey bu yani başka ne diyecektim :A hogatha ilk defa bir şeyleri anlamaya başlamış, o yüzden onu tekrarlamış onaylamış olduk başka da diyecek bir şey yok :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama olan şey bu yani başka ne diyecektim :A hogatha ilk defa bir şeyleri anlamaya başlamış, o yüzden onu tekrarlamış onaylamış olduk başka da diyecek bir şey yok :A
şirret hogathaya bizden önce izletmeyelim bölümleri şimdi birde anlamaya başladıki bizim yorumların hepsine ben zaten demiştim aynısını tekrar etmişsin diyecek :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
şirret hogathaya bizden önce izletmeyelim bölümleri şimdi birde anlamaya başladıki bizim yorumların hepsine ben zaten demiştim aynısını tekrar etmişsin diyecek :)
Aynen o şirret halleri hiç çekilmiyor zaten, biz bir an önce önüne geçelim onun :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen o şirret halleri hiç çekilmiyor zaten, biz bir an önce önüne geçelim onun :A
şurda sezonun bitimine üç bölüm kaldı biraz gayret etsek olacak bu iş :)
sen annie with an e izlemiyordun sanırım onunda ikinci sezonunu izlemem lazım.. @Çiğdem- e de o kadar övdük çilli kızı başlamadı bir türlü:) mecburen çilliyi yalnız takip ediyorum :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sen annie with an e izlemiyordun sanırım onunda ikinci sezonunu izlemem lazım.. @Çiğdem- e de o kadar övdük çilli kızı başlamadı bir türlü:) mecburen çilliyi yalnız takip ediyorum :)
Yok onu izlemiyorum, bizim Ozark var ortak, onu izleyelim mi bundan sonra yoksa Forumdash'ı mı bekleyelim? :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İyi tamam sen tıfıl kızını izle o zaman, ben de Emma Stone'u izleyeyim. Sen onu izlemişsin zaten :A
https://www.imdb.com/title/tt5580146/ maniac dizisinden bahsediyorsun sanırım güzel bir dizidir bayağı ağır ilerliyor konuda karışık, kafayı epey yoruyor? ama değiyor yani ben sevdim diziyi hem emma stone haricinde ozark ın gülü julia garner da var :)
bu diziyi @MEnes e de tavsiye edelim belki felsefe yapmaktan yorulup dizilere başlar:) çünkü felsefenin yan etkileri şimdiden forumdan arkadaş eksiltmeye başladı :)
isveçli pis arkadaşımız @Dosi nin forumdan ayrılışı sıvadaşımıza ders olur umarım :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
https://www.imdb.com/title/tt5580146/ maniac dizisinden bahsediyorsun sanırım güzel bir dizidir bayağı ağır ilerliyor konuda karışık, kafayı epey yoruyor? ama değiyor yani ben sevdim diziyi hem emma stone haricinde ozark ın gülü julia garner da var :)
bu diziyi @MEnes e de tavsiye edelim belki felsefe yapmaktan yorulup dizilere başlar:) çünkü felsefenin yan etkileri şimdiden forumdan arkadaş eksiltmeye başladı :)
isveçli pis arkadaşımız @Dosi nin forumdan ayrılışı sıvadaşımıza ders olur umarım :)
Dizilere döndüm haberin yok mu. Better Call Saul 3. sezondan başladım dönüşüme. Sezon 4'ü bitirdikten sonra başka dizilere yelken açacağım. Maniac onlardan biri neden olmasın listemde mevcut kendileri. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizilere döndüm haberin yok mu. Better Call Saul 3. sezondan başladım dönüşüme. Sezon 4'ü bitirdikten sonra başka dizilere yelken açacağım. Maniac onlardan biri neden olmasın listemde mevcut kendileri. :A
kötü yerden dönüş yapmışsın :) beter sola ben daha uğramam kolay kolay :) maniac ı mutlaka izle bencede en azından konu ilginç ve oyuncuları kaçırılacak türden değil :) ozark izliyormuydun ? :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
kötü yerden dönüş yapmışsın :) beter sola ben daha uğramam kolay kolay :) maniac ı mutlaka izle bencede en azından konu ilginç ve oyuncuları kaçırılacak türden değil :) ozark izliyormuydun ? :)
Bana göre iyi yerden yaptım ve memnunum bu dönüşten. :A Maniac kesin izlerim kaçarı yok. Emma Stone yeterli bir sebep zaten. :) Ozark izlemedim listeme de almadım henüz. :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bana göre iyi yerden yaptım ve memnunum bu dönüşten. :A Maniac kesin izlerim kaçarı yok. Emma Stone yeterli bir sebep zaten. :) Ozark izlemedim listeme de almadım henüz. :A
ozark konusu ve işlenişi ile direk Breaking bad i çağrıştırıyordu öyle başladık bir kere pişmanda değiliz güzel gitti ilk sezon .. ikinci sezonu ise daha yeni kurcalayacağız kısmetse :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
ozark konusu ve işlenişi ile direk Breaking bad i çağrıştırıyordu öyle başladık bir kere pişmanda değiliz güzel gitti ilk sezon .. ikinci sezonu ise daha yeni kurcalayacağız kısmetse :)
Bilemiyorum incelemedim daha önce. Ama fena değil gibi duruyor. Tabi listeye alsam da onu izlemem baya sonraları bulacaktır. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

9.Bölümüde izledim sezon finaline 1 bölüm kaldı :Z:Z:Z @Maskeli Fedai

Ayy vlla kafam darmaduman oldu 7.bölümden bile daha güzeldi şok olucağınız bir şürü şey var yorumumu yapacam ayrı olarak ama yine bir pancar çorbası moduna girdi kafam :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
9.Bölüm sezon finaline 1 bölüm kala en iyi bölümdü son sahne inanılmazdı :eek::eek::eek: @destere @MasacRE- @Maskeli Fedai

Aaa şunu anladık bu dizide zaman kapısı orman yanı ormandaykan zamanlar arası geçiş sağlanıyor Darkta çukur olayı gibi :A

Şunu anladık şeytan oğlan dediğimiz kişi şeytan falan deği siyah hanriyin aynısıymış yanı 2 tane hanry var birisi beyaz birisi siyah :F İkiside farklı zamanlarda yaşamış beyaz hanry sanırım geçmişten geliyor kafeste tutulunca yaşlanmıyor yanı anne babaları aynı bu hanrylerin ama 2 farlı zamanda bir oğulları beyaz hanry diğer zamanda siyah :F

Şu ilk sahnede annem öldürmeye çalıştı ölmedim diyen ahnryinin babası galiba asıl şeytan o olabilir hanryi ormana götürüyor tanrının sesini duymaısna o sırada ormandan diğer zamana gidiyor galiba siyah herny dönemine gidiyor orda depodamı ne tutuldundan yaslanmıyor galiba kafam pancar çorbası gibi oldu yine :F Beyaz henry ormanda geçmişe ilk bölümün ilk sahnesine gitti siyah henriyinin oldu sahneye :eek: