Diğer Castle Rock 1.Sezon Yorumları

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa ayıp ayıp biz kütüğü bekleyelim ayoll sonra işte bugün izleyecem dedim 6-7 izleyip geldim siz yine ne diyorsunuz iki kütük
u075.gif
u075.gif
u075.gif

iyi geceler :)
@MasacRE- de güya 7. bölümü izleyecekti bu gece? yalanmı söyledi acaba :)
Biraz ağırdan aldık hogatha iki bölüm izleyip gelmiş, mahçup etti beni :A Dün izleyecektim ama kaldı bugüne, iki bölüm izlerim bugün ama hiç merak etmeyin :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1.sezon 3 ve 4. Bölüm

Dizi öyle bir şekilde açıldı ki durduramıyoruz :A

Vaaayyy be meğer Molly öldürmüş Henry'nin babasını :A Reyize boşuna baba katili damgası vurmuşlar :T: Yalnız babanın pek sağlam birisi olmadığını öğrendik. Molly aşkı için yapmış kısacası :D

Bir yorum gördüm kafesteki adam da Molly'nin sahip olduğu güçlere sahip olduğu için şeytan damgası yemiş diye? Mantıklı geldi.

Diğer bölümde çok iyiydi be. Ormandaki adam bayağı ürkünçtü. Şu köpek kulübesi işi ile Henry'nin bahçesindeki mezarlıkta yatan köpek arasında bir ilişki var. Dur bakalım :A

Yaşlı şerif hiç güven vermiyor rahatsızım ondan :A

Son sahne ise efsaneydi be. Müzik eşliğinde Dennis çıldırdı herkesi Polat Alemdar edasıyla tek tek avladı :A Ancak sonu kötü bitti. Üzüldüm :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biraz ağırdan aldık hogatha iki bölüm izleyip gelmiş, mahçup etti beni :A Dün izleyecektim ama kaldı bugüne, iki bölüm izlerim bugün ama hiç merak etmeyin :A
bende TWD ye dalmıştım sen ağırdan alınca sekizinci sezondan ilk sekiz bölümü tükettim kaldı sekiz bölüm sonra güncele dayanıyorum :)

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
1.sezon 3 ve 4. Bölüm

Vaaayyy be meğer Molly öldürmüş Henry'nin babasını :A Reyize boşuna baba katili damgası vurmuşlar :T: Yalnız babanın pek sağlam birisi olmadığını öğrendik. Molly aşkı için yapmış kısacası :D

Bir yorum gördüm kafesteki adam da Molly'nin sahip olduğu güçlere sahip olduğu için şeytan damgası yemiş diye? Mantıklı geldi.

Diğer bölümde çok iyiydi be. Ormandaki adam bayağı ürkünçtü. Şu köpek kulübesi işi ile Henry'nin bahçesindeki mezarlıkta yatan köpek arasında bir ilişki var. Dur bakalım :A

Son sahne ise efsaneydi be. Müzik eşliğinde Dennis çıldırdı herkesi Polat Alemdar edasıyla tek tek avladı :A Ancak sonu kötü bitti. Üzüldüm :(
@destere :T:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
1.sezon 3 ve 4. Bölüm

özellikle dördüncü bölüm sonundaki denis'in çıldırma anları ve o esnada çalan müzik enfes ikili oluşturmuşlardı :) zaten ondan sonrada öyle bir sahne araki bulasın :)
o sahneyle polat benzerliği yapmak diziye hakarettir polatı karıştırıp sulandırma güzelim dizimizi :)