Bircan Bali Resimleri

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Maalesef. :( Metrobüs daha kolay değil mi işte durakta inmezsin takip edersin. :A
Metrobüste tam tersi daha zor. O kadar insan içinde bir kere konuşamazsın. İneceği durağa kadar gitsen bu sefer de işe gitmeyip onu takip etmek zorunda kalırım. Her türlü sıkıntı yani. :A
:FSana bakıp aşık olmayacak kızın gözünden şüphe ederim enes hele birde gözlük takınca gözüne diymii yakışıklıı
Bu biraz fazla iddialı. Ben o kadar emin konuşmuyorum açıkçası. :A Ama kendime güvendiğimi zaten söylemiştim önceden çok kez. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Metrobüste tam tersi daha zor. O kadar insan içinde bir kere konuşamazsın. İneceği durağa kadar gitsen bu sefer de işe gitmeyip onu takip etmek zorunda kalırım. Her türlü sıkıntı yani. :A

Bu biraz fazla iddialı. Ben o kadar emin konuşmuyorum açıkçası. :A Ama kendime güvendiğimi zaten söylemiştim önceden çok kez. :A
@mrt-06 sana oyunlar oynuyor olabilir :A Rahatsızım ondan :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060

:ABenim düşüncem bu o yüzden öyle diyorum valla bakmayacak kızda sorun vardır

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@mrt-06 sana oyunlar oynuyor olabilir :A Rahatsızım ondan :A
Biz oyunlara gelmeyiz kardoo ne zaman geldik ki şimdi gelelim. :A Oyun kurup oyun bozan tayfadanız biz. :A Ama rahatsız olarak beni de işkillendirdin şuan. :A
:ABenim düşüncem bu o yüzden öyle diyorum valla bakmayacak kızda sorun vardır
Düşüncene saygı duyuyorum abla ve kısmet diyorum. :A Ben daha henüz bakacağım düzeydi birini bulamadım, bulursam o da bana bakmazsa o zaman tekrar dile gelir bu mevzu. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,182
Puanı
1,060
Biz oyunlara gelmeyiz kardoo ne zaman geldik ki şimdi gelelim. :A Oyun kurup oyun bozan tayfadanız biz. :A Ama rahatsız olarak beni de işkillendirdin şuan. :A

Düşüncene saygı duyuyorum abla ve kısmet diyorum. :A Ben daha henüz bakacağım düzeydi birini bulamadım, bulursam o da bana bakmazsa o zaman tekrar dile gelir bu mevzu. :A

:DAynen öyle nasip kısmet bu işler valla o gün forumda olursam yada instagramda haber edersen memnuniyetle dile getireceğim:F

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

Oyunu bozarım diyorsun kısaca :A

Bilmiyorum tuhaf davranışları var kendisinin :A @mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Ben minyon seviyorum. :A
Daha geçenlerde boşanma haberini açtım kadının :A
Talat Bulut'un taciz olayı ile ilgili konuşması harikaydı. Baya taktir aldı izleyenlerden :D
Bircan İpek'ti evet Bircan Bali oldu benim anne tarafımdan soy adım da Bali. :D

Hatta @denizz19 bu kız bizim hemşerimiz. :F Erzincanlı. :A

Oyunu bozarım diyorsun kısaca :A

Bilmiyorum tuhaf davranışları var kendisinin :A @mrt-06
Hoştttt tuhaf sensin. :A