Bircan Bali Resimleri

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Kadının güzelliği mi? Erkek halinle bile sen daha güzelsin. :A
bircan_ipek_kocasindan_neden_ayrildi_h20608_0a088.jpg
/çirkinliği kelimesini görmüyor musun? Bu günlerde bir şey var sende.

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Henüz öyle biri yok ama olacak, olmak zorunda. Olmaması teklif dahi edilemez. :A Bunu hak etmiyor muyum sen söyle kardeşim, lütfen yani. :A
Hak ediyorsun kanka, eminim ki bir sene içinde olacak. :A

Ben bugün gördüm mavi gözlü, kıvırcık siyah saçlı, beyaz tenli ve bebek gibi yüzü vardı aşık oldum ama... ama... ama! Sabahtan beri o kadar pişmanım ki konuşamadığım için. Yeşil gözden vazgeçmiştim o güzel mavi gözleri sayesinde. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Ben bugün gördüm mavi gözlü, kıvırcık siyah saçlı, beyaz tenli ve bebek gibi yüzü vardı aşık oldum ama... ama... ama! Sabahtan beri o kadar pişmanım ki konuşamadığım için. Yeşil gözden vazgeçmiştim o güzel mavi gözleri sayesinde. :A
Hadi inşallah olsun artık beee. :A

Tarif ettiğin kişi gerçekten ilgi çekiciymiş ve sanırım karşımda olsa işi gücü bırakır indiği durağa kadar peşinden giderdim. :A Ama tabi bazen benim de karşıma çıkıyor etkilendiğim kişiler hiç bu dediğimi yapmıyorum, bakma burda konuştuğuma. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com

Sapık herif. Kaç tane kıza göz tacizinde bulundun bu gün? İtiraf et!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061

Tarif ettiğin kişi gerçekten ilgi çekiciymiş ve sanırım karşımda olsa işi gücü bırakır indiği durağa kadar peşinden giderdim. :A Ama tabi bazen benim de karşıma çıkıyor etkilendiğim kişiler hiç bu dediğimi yapmıyorum, bakma burda konuştuğuma. :A
Abi bütün gün takip ettim en son dedim ki açılayım, gittim oturduğu salona (kütüphanedeydim) kız gitmiş 5 saat konuşsam mı diye takip ettim. :F Hatta birkaç kez bakıştık. :A Yapmamız lazım ama bak kaçıyor fırsatlar. :T:

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Abi bütün gün takip ettim en son dedim ki açılayım, gittim oturduğu salona (kütüphanedeydim) kız gitmiş 5 saat konuşsam mı diye takip ettim. :F Hatta birkaç kez bakıştık. :A Yapmamız lazım ama bak kaçıyor fırsatlar. :T:
Vaay be yazık olmuş gerçekten. :A Dediğin gibi yapmak lazım. Tabi benim okul bittiği için işte şuan öyle fırsatlar çıkmıyor karşıma. Meslek gereği hep erkeklerle muhattap oluyoruz. :A Onun dışında karşıma çıkanlar da metrobüste veya toplu taşımada oluyor en fazla. Takip etme durumu zor anlayacağın. :A

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Vaay be yazık olmuş gerçekten. :A Dediğin gibi yapmak lazım. Tabi benim okul bittiği için işte şuan öyle fırsatlar çıkmıyor karşıma. Meslek gereği hep erkeklerle muhattap oluyoruz. :A Onun dışında karşıma çıkanlar da metrobüste veya toplu taşımada oluyor en fazla. Takip etme durumu zor anlayacağın. :A
Maalesef. :( Metrobüs daha kolay değil mi işte durakta inmezsin takip edersin. :A

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,179
Puanı
1,060

:FSana bakıp aşık olmayacak kızın gözünden şüphe ederim enes hele birde gözlük takınca gözüne diymii yakışıklıı