Selam dünyalı,

Sence de artık üye olarak devam etmenin zamanı gelmedi mi? Üstelik şimdi Fav10'a üye olmak aşırı kolay. Ücretsiz olduğunu söylemeye bile gerek yok zaten?

Eğer Facebook'un varsa buraya tıkla anında giriş yap.

Eğer Facebook'un yoksa şuraya tıkla ve 1 dakikada işlemi tamamlayıver.

Olur mu? İnan, pişman olmayacaksın.

ATV Bir Zamanlar Çukurova - Dizi Yorumları

Bu konu 'Yerli Dizi Yorumları' forumundadır ve Yiğitt tarafından 13 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. haluk792

haluk792 Favori Üye
    Favori Üye

Eskisi gibi değil maalesef dizi bıraktım.
    2. Sezon olmamalı ama olacaktır düşer az az ..

2. Dosi

Dosi Favori Üye
    Favori Üye

@Yiğitt ne yaptın 16. bölümü izlemişmiydin? Ben unutmuşum yorumlamayı, gününde izlemiştim halbuki. Aklıma şuan ilk gelen Gaffur ve Saniye'nin maceraları :A Bölüm ağırlığı onlardaydı.
    Geriye baktımda sen spoi kutusuna atmıyormuşsun, bende yapmayayım :A

16. Bölüm
    Sanayi odasının başkanı Demir oldu, fakat 1 oyla. Doğru kişi oldu. Adanalı Demir duruken daha dün gelmiş İstanbul'lu Yılmaz'ın neredeyse birinci olacak olması saçma zaten. "Yazıklar olsun Çukurova'ya" Hünkar'ında dediği gibi :A
    Demir 2 oyla kazanmış ama öyle havalara girdiki sanırsın ezerek aldı :A
    Demir'in Gaffur'u Yılmaz'ı öldürmek istedi diye kovması, boğmaya çalışmasına anlam veremedim pek. Züleyha'nın gözünü boyamak ve ona söz verdi diye galiba.
    Züleyha nihayet adam akıllı bir plan yapıp Şermin'i bir güzel oyuna getirdi :A bu hamle ile Demir'in güvenini iyi kazanmış oldu. Şermin'e biraz acıdım :A
    Veli acaba gerçekten öldümü? pek ihtimal veremiyorum.
    Gülten'in kaşığından sonra Züleyha'nın yastığı ile uğraşacaz :A
    Gelelim Gaffur ve Saniye'ye. Baya olaylar yaşadılar. Yazık bi keyif yapmak istediler o da nasip olmadı. Gitti paralar.  Eee türlü türlü oyunlarla elde edilen para böyle uçar gider. En azından Saniye'ye elbise aldılar diğer paralar çalınmadan ve yedikeri kebaplar falan kâr kaldı :A Köydeki halleride komikti. Gaffur ne yaptı etti yine kendini konağa atabildi ama :A

• Güldürdün Güldürdün x 2
  3. Yiğitt

Yiğitt Süper Moderatör
    Süper Mod. Co-Admin

Yok, son bölümü izlemedim daha. Diziler başlamadan önce izleyeceğim, yorumunu okumuyorum o nedenle :A

• Güldürdün Güldürdün x 1

Sayfayı Paylaş