'Benim Babam Bir Melek' TV'de İlk Kez FOX'ta!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Benim Babam Bir Melek' TV'de İlk Kez FOX'ta!

Benim-Babam-Bir-Melek-haber-resim-c4a9d99a-549f-47f8-bdd5-e51fb1199ed9-mpositioned-640x360.jpg

FOX, Badem Şekeri ve Olmaz Böyle Şey'in ardından bu yaz çekilen 3. televizyon filmi Benim Babam Bir Melek'i izleyiciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

Başrollerini Olgun Toker, Aybars Kartal Özson, Nilperi Şahinkaya ve Meral Çetinkaya'nın paylaştığı; yapımcılığını ANS Film'in, yönetmenliğini Emrah Saltık'ın üstlendiği; Erol Hızarcı'nın aynı adlı romanından uyarlanan yapım, cambazlık yapan Ümit ve hayallerle büyüttüğü oğlu Ömer'in, yıllar önce onları terk eden anne Sandra'nın geri dönmesinin ardından değişen hayatlarını konu alıyor.

Benim Babam Bir Melek, TV'de ilk kez Perşembe 20.00'de FOX'ta!

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
FOX ve hemen yayınlama huyu. :A @xBUGRAx

Olgun Toker başta olmak üzere tüm başroller çok iyi sadece onlar için bile izlenir. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Çok iyi filmdi. :T Şu ana kadarki en kaliteli TV filmiydi sinema filmi kalitesinde..
Keşke mutlu sonla bitseydi ya üzdü. :( Özellikle Olgun Toker ve Aybars Kartal Özson çok iyiydi..

Bu arada Nilperi Şahinkaya'nın aksanını görünce Meryem Uzerli seslendiriyor sandım bir an. :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Keşke mutlu sonla bitseydi ya üzdü. :( Özellikle Olgun Toker ve Aybars Kartal Özson çok iyiydi..

Bu arada Nilperi Şahinkaya'nın aksanını görünce Meryem Uzerli seslendiriyor sandım bir an. :A

Çok başarılıydı aksanı. :D Süresi de uzundu maşallah. :A Yarın güzel sonuçlar bekliyorum. :A