'Benim Adım Gültepe' ve 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' Tekrarlarıyla tv2'de!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
'Benim Adım Gültepe' ve 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' Tekrarlarıyla tv2'de!

gultepe-zaman-150x150.png

Ekranların sevilen kanalı tv2, yayınlandıkları dönemde ilgiyle takip edilen iki başarılı yapımın tekrar bölümlerini ekrana getirecek.

Başrollerini Ayça Bingöl, Mete Horozoğlu, İlker Kızmaz, Ekin Koç, Burak Dakak, Efe Akercan, Tolga Sarıtaş, Evrim Alasya, Selen Öztürk, Bige Önal gibi isimlerin paylaştığı 'Benim Adım Gültepe' büyük umutlarla başlamasına rağmen 8. bölümüyle yayından kaldırılmıştı. Sevilen dizi, hafta içi her gün 12.45'te tv2'de olacak.

Ayça Bingöl, Erkan Petekkaya, Aras Bulut İynemli, Farah Zeynep Abdullah, Yıldız Çağrı Atiksoy, Mete Horozoğlu, Wilma Elles, Emir Berke Zincidi ve Meral Çetinkaya gibi bir araya getiren 'Öyle Bir Geçer Zaman Ki' ise tekrar bölümleriyle hafta içi her gün 19.15'te ekrana gelecek.

Benim Adım Gültepe ve Öyle Bir Geçer Zaman Ki, tekrarlarıyla Perşembe'den itibaren hafta içi her gün tv2'de!
Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Benim Adım Gültepe'ye kesin bakarım, Kanal D isimli mantıksız kanal biraz daha sabredebilseydi şu anda 2. sezonunu bekliyor olabilirdik. :(

Son düzenleme:

-potterhead-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,769
Puanı
460
BAG finalsiz olmasa kesin izlerdim ya Kanal D ne illet kanalsın 13 bölüme izin verseydin bari:T: ÖBGZK'ye vaktim oldukça bakarım tabi, Farah'ı Aylin olarak yeniden izlemek çok keyifli olacak :)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Benim Adım Gültepe seyrederdim ama izlemeyeceğim 8 bölüm için kendimi bir daha üzemem.

eros

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,439
Puanı
559
İki dizide birbirinden değerli , rast geldikçe izleyeceğim. :)

alperen blgr

Yeni Üye
Reaksiyon puanı
36
Puanı
34
ÖBZK ilk sezonuyla büyük efsaneydi ama bence GÜLTEPE de güzel diziydi fakat pek de öyle açılmaya müsait senoryosu yoktu çabuk tükenecek bir hikayesi vardı.

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Benim Adım Gültepe çok gereksiz hamle olmuş, Kanal D yayınlasa daha mantıklı olurdu sanki. Öyle Bir Geçer Zaman Ki'ye bakarım. :)

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
BAG finalsiz olmasa kesin izlerdim ya Kanal D ne illet kanalsın 13 bölüme izin verseydin bari:T: ÖBGZK'ye vaktim oldukça bakarım tabi, Farah'ı Aylin olarak yeniden izlemek çok keyifli olacak :)
Finalsiz olup olmamasına bakmadan izle derim. Mesela bu yaz izlediğim çoğu dizi finalsiz bitmiş olsa da beğenmeme engel olmadı, bu nedenle sana da Gültepe'yi şiddetle tavsiye ederim. :) @-potterhead-