Beşiktaş Şampiyonluğa Adım Adım

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Eğer Mete görmediyse haklısın ama görüp de devam ettirdiyse o zaman millet şaibe aramakta sonuna kadar haklıdır. Bu saatten sonra Mete'yi bizim maçlarda istemiyoruz. Madem ki Aziz kaşar hakem istemiyor, ona buna talimat veriyor. Biz de Meteyi istemiyoruz.
Sahaya girip de oyunun durmadığı en az 10 video gösterebilirim şimdi. Dediğim gibi sahaya giren taraftar Beşiktaş yarı alnında yani topun oynandığı bölgede değil. Hiçbir Galatasaraylı oyuncu da itiraz etmiyor zaten. Golden sonra da böyle bir tartışma yaşanmadı. Bunları da inandığım için yazıyorum, takımımın aleyhine de olsa yazardım. 25 senede 3 şampiyonluk görmüş biriyim ne hatalar gördüm, neler neler gördüm bu devede kulak kalır. :)

Sneijder'in faullerini gösteriyorlar şu an NTV Spor'da. Net sarı kart diyorlar. Bundan kaç tane yaptı hem de. Sneider'in oyundan atılmamasından rahatsızım. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bugün olsa sadece gol değil biz şampiyonluğa oynardık NET.
Kesinlikle her şey bambaşka olurdu :A

Sahaya girip de oyunun durmadığı en az 10 video gösterebilirim şimdi. Dediğim gibi sahaya giren taraftar Beşiktaş yarı alnında yani topun oynandığı bölgede değil. Hiçbir Galatasaraylı oyuncu da itiraz etmiyor zaten. Golden sonra da böyle bir tartışma yaşanmadı. Bunları da inandığım için yazıyorum, takımımın aleyhine de olsa yazardım. 25 senede 3 şampiyonluk görmüş biriyim ne hatalar gördüm, neler neler gördüm bu devede kulak kalır. :)

Sneijder'in faullerini gösteriyorlar şu an NTV Spor'da. Net sarı kart diyorlar. Bundan kaç tane yaptı hem de. Sneider'in oyundan atılmamasından rahatsızım. :A
Sneijderin kart gördüğü pozisyonda bir şey yok bence :) Neyse ne abi tebrik ederiz bundan sonra hedefe odaklanın şu Aziz ve Mahmut Uslunun manüplasyonlarına geçit vermeyin. :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Sneijderin kart gördüğü pozisyonda bir şey yok bence :) Neyse ne abi tebrik ederiz bundan sonra hedefe odaklanın şu Aziz ve Mahmut Uslunun manüplasyonlarına geçit vermeyin. :A
Seneye ya Melo gelsin ya da sağlam bir orta saha almamız lazım. Bu sene yol geçen hanıydı resmen orta sahamız. Ders almışlardır inşallah.

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Seneye ya Melo gelsin ya da sağlam bir orta saha almamız lazım. Bu sene yol geçen hanıydı resmen orta sahamız. Ders almışlardır inşallah.
Bunlarda ders alacak tip mi var la kökten hepsi gidecek Dursun, çetesi ve beraberindeki ruhsuz yerliler.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Sneijder topu yere vurduğu için itirazdan kart gördü doğruydu. O zamana kadar görmemişti hakem bunu da göz önünde bulundurdu. Hacı terbrik etmesenizde olur bir maç mı girecek aramızdaki dostluğa. @MEnes

Bir maç gelip geçer kimseye saygısızlık yaptığımız yok sevincimizi de içimizde yaşıyoruz. Siz de inşallah kupayı kucaklarsınız?

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sneijder topu yere vurduğu için itirazdan kart gördü doğruydu. O zamana kadar görmemişti hakem bunu da göz önünde bulundurdu. Hacı terbrik etmesenizde olur bir maç mı girecek aramızdaki dostluğa. @MEnes

Bir maç gelip geçer kimseye saygısızlık yaptığımız yok sevincimizi de içimizde yaşıyoruz. Siz de inşallah kupayı kucaklarsınız?
Yere vurmadı ki topu abi :A

Haklısın bir maç için kimseyle dostluğumu kaybetmedim bu zamana kadar arada takılmalar, şakalaşmalar olur ama dostluklar bakidir :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860

Kesinlikle öyle. Ben yenildi diye kızarım ama kazanan taraf hakkıyla kazandıysa hakkını veririm. Beşiktaş da bu sene net bir şekilde hak eden taraftır hem bu maçı hem de şampiyonluğu. Fener'e olan düşmanlığımdan falan da demiyorum bunu ki düşman da değilimdir sadece ezeli rakip olduğu için dedim. Futbolu keyif almak için izliyorum sonuçta. Kim iyiyse izler keyfini almaya bakarım. Dostluk zaten olmazsa olmazımız. Sonuçta spor bu, asla kin ve nefret olmamalı takımlar arasında. Fanatizm olmalı tabiki ama düşmanlık olacak kadar olmamalı asla.

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İkna oldum abi :A

Ama hala Mete'den rahatsızım :A
Sözüm meclisten dışarı, şampiyonluk yarışında son haftalara girereken Başakşehir maçında 2, Kasımpaşa maçında 3 puan bıraktık Mete Kalkavan ile.

Galatasaray ve Fenerbahçe Türkiye'de en büyük taraftar sayısına biz sahibiz diyorlar ama nedense tüm hakemler Beşiktaşlı. :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Sözüm meclisten dışarı, şampiyonluk yarışında son haftalara girereken Başakşehir maçında 2, Kasımpaşa maçında 3 puan bıraktık Mete Kalkavan ile.

Galatasaray ve Fenerbahçe Türkiye'de en büyük taraftar sayısına biz sahibiz diyorlar ama nedense tüm hakemler Beşiktaşlı. :A
Vallaha biz Cüneyte bile şaibeli dedik :A Safımız, rengimiz belli :) Geçen sene de anamızın ak sütü gibi 3 kupayı da müzemize götürdük. Bu sezon da aleyhimize ve lehimize hatalar yapıldı bunu da söylüyorum. Kesinlikle bu rezil futbolumuzu başkasına mal etmiyorum yüzde 99.9 kendi hatalarımız.