Beşiktaş Şampiyonluğa Adım Adım

Polat Şaşmaz

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
2015-2016 sezonunda ligin son derbisi Beşiktaş'ın oldu.

Galatasaray deplasmanından Gomez'in golüyle 3 puan çıkartan Beşiktaş, ligin bitimine son 2 hafta kala 1 maçı eksik Fenerbahçe'nin 6 puan önüne geçerken Galatasaray ile arasında ki puan farkını 31'e çıkardı.

Galatasaray ise bu puan kaybından sonra Osmanlıspor'un 1 puan daha gerisine düşerek arada ki puan farkını 4'e çıkararak 5.lik hedefinden uzaklaştı.

Beşiktaş ligin 33.haftasında Osmanlıspor'u yenerse Spor Toto Süper Lig'in 2015-2016 sezonu şampiyonu olacak.

Son düzenleme:

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Rahat bi maç olucağını düşünüyorum. gelipte Gs nin bizi zorlayacağını düşünmüyorum. zaten istese de zorlayamaz :) tek sıkıntımız defans basit bi gol yemesek iyidir.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sanırım ilk kez bir maçta bu kadar net bir şekilde Galatasaray'ı destekliyorum. :A

Yalnız umudum hiç yok asılmayacaktır maça Galatasaray. Göstermelik olarak ilk golü atıp üstüne 4 tane yerlerse şaşırmam. :):)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben de ilk defa kendi tuttuğum takıma karşı rakibi destekleyeceğim sanırım :D Kartal gol gol gol :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
11 fena değil. Ama Sinan'ı oynatmayıp Sabriyi sağ açığa alan kafa yapısını reddediyorum. Ben ömrümde bu kadar komik bir seçim görmedim. Geçen maç 20 dakikada Rize'yi tek başına perişan eden Sinan neden 11'de oynatılmaz anlamadım, anlamayacağım. Sakatlıktan yeni çıktı falan hikaye, adam 3 haftadır takımla çalışıyor, gördük zaten taş gibi fizik olarak da. Neyse en kötü berabere bitecek. Galatasaray Arena'da Beşiktaş'a kaybetmeme geleneğini sürdürecektir bence. Beşiktaş da iyi oyununu sürdürürse yenme ihtimali var tabi. En çok gol atan kazanacaktır bu maçı, öyle bir maç. :D

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
11 fena değil. Ama Sinan'ı oynatmayıp Sabriyi sağ açığa alan kafa yapısını reddediyorum. Ben ömrümde bu kadar komik bir seçim görmedim. Geçen maç 20 dakikada Rize'yi tek başına perişan eden Sinan neden 11'de oynatılmaz anlamadım, anlamayacağım. Sakatlıktan yeni çıktı falan hikaye, adam 3 haftadır takımla çalışıyor, gördük zaten taş gibi fizik olarak da. Neyse en kötü berabere bitecek. Galatasaray Arena'da Beşiktaş'a kaybetmeme geleneğini sürdürecektir bence. Beşiktaş da iyi oyununu sürdürürse yenme ihtimali var tabi. En çok gol atan kazanacaktır bu maçı, öyle bir maç. :D
Oh oh sinan yoksa tamamdır bu iş :A :Z