Diğer Bates Motel 4. Sezon Yorumları

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,167
Puanı
1,060
4x3. Bölüm

arada epey zaman geçtide yorumlamayı unutmuşum :) ortalama bir bölümdü fazla bişey yoktu ama yinede idare etti işte :)
norman veledinin hastane maceraları bölümün büyük kısmını kaplamıştı
norma ise şerif romero ile evlendi, romero kadına dokunmamak için dirensede norma romeroya tecavüz ederek adamın orucunu bozmuş oldu :)

son sahnede norman ergeninin doktor edward ı annesinin katil olduğuna ikna etmek için uğraşıyordu?
emmanın hastaneden çıkışı mutlu etti bizi :) dylan ın yaptığı hayalet tüp sendromu esprisi güzeldi :)
dylan ın istenmeyen bir misafiride vardı? daha önce caleb den dayak yiyen chick adlı ihtiyar! bakalım onun ne gibi planları varmış? :)

3. bölüm yorumunu pas geçmişsin @sürgünüm :)

@yatutarsa @vadikızı sizin yorumlar nerde? :)

Ah ben daha izleyemedim izlim hemen yorum yazarım

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x5

Temposu düşük ortalama bir bölümdü.

Doktor ile Norman'ın sahneleri sıksada, Alex-Norma, Emma-Dylan’ı ikililerini izlemek keyif veriyor. Başta Norma evliliğe formalite falan diye mırın kırın yapsa da o da içten içten keyifli, aşk bayacı sardı gibi. :)

Her şey iyi güzel gidiyor fakat şu Dylan’ların komşusu Caleb'in kendisine yaptıklarından dolayı Norma'dan intikam almaya kalkıştı. Daha fazla sıkıntı yaratmadan umarım güzel bir yere bağlarlar. :X

@destere iki bölüm geride kalmışsın hatırlatayım. :) @vadikızı sen devam ediyor musun izlemeye?

8/10

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x6

Son iki bölümün üzerindeydi. Harika bir bölümdü.

Norma'nın suçu ne? Önce abisinin tecavüzüne uğruyor daha sonra da kocasının. Bu kadar yaşanan travma sonucu anne ve oğlundan akıllı davranmayı beklememek lazım. Bu zamana kadar ''manyak bunlar'' diyerek insafsızlık yapmışız. :)

Caleb yine ortaya çıktı bi türlü kurtulamadık şu adamdan. Telefon görüşmesinde Norma'ya ''Seni seviyorum'' dedi. Bakalım Alex ile evli olduğunu öğrendiğinde nasıl bir tepki gösterecek zaar. :))

Dylan, Emma'nın annesini Norman'ın öldürdüğünü ortaya çıkarmak üzere. Bu durum Emma öğrenince olacakları düşünemiyorum. Yerinde olsam hiç söylemeden buradan taşınırdım. :)

Norman veledi oyunculuğuyla yine döktürdü. :)
8.5/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x4. Bölüm

bölüm güzeldi :)
kaçık norman ın hastane den julian le kaçma planı bir kamyon dayak yedikleri sahneler ve son andaki normanın tedavi olma isteği güzel sahnelerdi özellikle zencinin norman a yumruğu koyduğu sahne hoşuma gitti keşke bir kaç yumruk üstüste atsaydı velede :) tek yumrukla normale döner gibi oldu belki güzel bir dayak yese tam normalleşecek :)
rebecca norma yı kısakanıyormu nedir @sürgünüm ? yoksa banamı öyle geldi :) uzaktan pis pis kesiyordu romeroyla normayı :) rebecca nın bob parise ait anahtar olayını açıklaması romeronun bankadaki 3 milyon doların peşinde gitmesine yol açacak gibi... ama başlarıda beladan kurtulmayacak bu gidişle :) son sahnede evin altüst oluşu hayra alamet değildi birileri bu anahtarın veya paranın peşinde ? belkide rebecca yapmıştır olabilirmi acaba :)
dylan emma sahneleri az gösterilsede emmayı bir kez görsekte mutlu oluyoruz bir an önce seattle a yerleşirler umarım :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x5. Bölüm

norman gittikçe yakayı ele veriyor sanırım :)
doktor sıkıştırdığında ben onun annesiyim diyerek çift karakterli olduğunu ortaya koymuş oldu :) gidişat nereye doğru acaba doktoru etkisinemi alacak? yoksa doktormu onu etki altına alacak ? :)
caleb in sakat bıraktığı topal chick normanın peşine düştü ama norma da sanki caleb in adresini bilse söyleyecek gibi :)
dylan emma sohbetleri şahaneydi :)
yalnız emma daki yara izleri nedir öyle ya sanki çanta fermuarı gögsünde :)

4x5

Temposu düşük ortalama bir bölümdü.

Doktor ile Norman'ın sahneleri sıksada, Alex-Norma, Emma-Dylan’ı ikililerini izlemek keyif veriyor. Başta Norma evliliğe formalite falan diye mırın kırın yapsa da o da içten içten keyifli, aşk bayacı sardı gibi. :)

Her şey iyi güzel gidiyor fakat şu Dylan’ların komşusu Caleb'in kendisine yaptıklarından dolayı Norma'dan intikam almaya kalkıştı. Daha fazla sıkıntı yaratmadan umarım güzel bir yere bağlarlar. :X

@destere iki bölüm geride kalmışsın hatırlatayım. :) @vadikızı sen devam ediyor musun izlemeye?

8/10
hızla geliyorum, sana yetişmeme bir bölüm kaldı :) @vadikızı ında ise ses seda yok :)

bu arada @OzaN a noldu terkettimi diziyi? o da kayıplarda, zaten hiçbir diziyi tamamladığını görmedim :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x5. Bölüm

doktor sıkıştırdığında ben onun annesiyim diyerek çift karakterli olduğunu ortaya koymuş oldu :) gidişat nereye doğru acaba doktoru etkisinemi alacak? yoksa doktormu onu etki altına alacak ? :)
caleb in sakat bıraktığı topal chick normanın peşine düştü ama norma da sanki caleb in adresini bilse söyleyecek gibi :)

hızla geliyorum, sana yetişmeme bir bölüm kaldı :) @vadikızı ında ise ses seda yok :)

bu arada @OzaN a noldu terkettimi diziyi? o da kayıplarda, zaten hiçbir diziyi tamamladığını görmedim :)
Aynen, Rebecca Norma'yı kıskanıyor. Bu arada en son yazdığın yorum güldürdü. :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
4x5. Bölüm

Bıraktım ben ama eğer beşinci sezon final olursa geri dönerim. :D

Bitirdiğim çok dizi var. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Vikings'in sezon arası bölümü dehşetül vahşet. Dünya kadar olay oldu azıcık ispiyonda veremiyorum ki. Belki ona dönersin he. :)
Olabilir zaten kesin olarak bırakmadım onu yalnız bölüm sayılarını sürekli arttırıp final sezonu ne zaman olacak diye söylememeleri hoş değil. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bıraktım ben ama eğer beşinci sezon final olursa geri dönerim. :D

Bitirdiğim çok dizi var. :D

vikings yarım , the affair yarım , gothamda yarım bıraktın :) daha bir kaç tane daha varda aklıma gelmiyor şu an :) bir better call da hala eşit gidiyoruz onun haricinde hepsinde yarım bırakmışsın :)

Vikings'in sezon arası bölümü dehşetül vahşet. Dünya kadar olay oldu azıcık ispiyonda veremiyorum ki. Belki ona dönersin he. :)
tamamladığı dizi sayısı zaten bir iki tane ya var ya yok :) mesela SFU yu da yarım bırakmıştı :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
vikings yarım , the affair yarım , gothamda yarım bıraktın :) daha bir kaç tane daha varda aklıma gelmiyor şu an :) bir better call da hala eşit gidiyoruz onun haricinde hepsinde yarım bırakmışsın :)

tamamladığı dizi sayısı zaten bir iki tane ya var ya yok :) mesela SFU yu da yarım bırakmıştı :)
Biraz zorlarsan 30 tane kadar daha bulabilirsin ama bu bitirdiklerim de olmadığı anlamına gelmiyor, demek ki bozmuşlar ki bırakmışım. Bak mesela Game of Thrones'u bıraktığımı göremezsin. :):)

Ayrıca senin sicilin de pek parlak sayılmaz 8 senedir Shameless'ta bizi yakalamanı bekliyoruz mesela. Bir de hatırlar mısın Mom diye çok sevdiğin bir dizi vardı. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biraz zorlarsan 30 tane kadar daha bulabilirsin ama bu bitirdiklerim de olmadığı anlamına gelmiyor, demek ki bozmuşlar ki bırakmışım. Bak mesela Game of Thrones'u bıraktığımı göremezsin. :):)

Ayrıca senin sicilin de pek parlak sayılmaz 8 senedir Shameless'ta bizi yakalamanı bekliyoruz mesela. Bir de hatırlar mısın Mom diye çok sevdiğin bir dizi vardı. :):)
aradın aradın iki tane zor bulabildin :) mom u bırakmış değilim izlemeye devam edeceğim sende the affair için aynı şeyi söyleyebiliyormusun :)
game of thrones da senede 10 bölüm olduğu için hala direniyorsun :) yani 12 bölüm olsa sanırım onuda bırakmıştın :)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,735
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
aradın aradın iki tane zor bulabildin :) mom u bırakmış değilim izlemeye devam edeceğim sende the affair için aynı şeyi söyleyebiliyormusun :)
game of thrones da senede 10 bölüm olduğu için hala direniyorsun :) yani 12 bölüm olsa sanırım onuda bırakmıştın :)
Bende izleyeceğim söylemesi bedava sonuçta. :):) Yok arasam daha çok çıkar da fazla rencide etmek istemedim. :):)

30 bölüme kadar sorun olmaz Game of Thrones. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x7

Güzel bir bölümdü, önümüzdeki bölümlerde olaylar olaylar. :)

Alex ve Norma mutlu bir yuva kurmaya hazırlanırken Norman saykosunun eve geri dönmesi hiç hoş olmadı. Ulan psikopat manyak kendini düşünmüyorsun anneni bari düşünsene? kadının kocadan yana yüzü gülmemiş, tam Rebecca'da şehri terk edip annesinin yanına yerleşme kararı almışken yırtık dondan fırlamanın alemi ne? Bir de annesi ve Alex'in seviştiklerini görürse buyurun cenaze namazına. :)
8.5/10