Diğer Bates Motel 4. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x1

Hafif bir altyazı senkronizasyon uyuşmazlığına rağmen güzel bir bölümdü.
Dakika bir gol bir Norman Bates siftah yaptı. :D Emma'nın annesinin hikayesinin bu kadar çabuk bitmesini beklemiyordum. Büyük bir sürprizle son anda Norma içeri girmezse kadın öldü resmen?
Emma'cığıma ömrünün geri kalanında sağlık sıhhat diliyorum. :bhr:
8.5/10

emma nın annesinin yaşayacağına dair hiç ümidim yok bizim kafadan kontak atarlı ergo norman onuda halletti gibi :)
emmanın babasınıda gözüm tutmuyor sanki dylan a yanlış yapacakmış gibi duruyor suratsız bir vatandaş :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x1

Güzel bir sezon açılışı oldu.

Yine yaptı yapacağını Norman. Sen ne tarz bir psycho’sun be evladım Emma’nın annesini öldürdü. Emma demişken, ciğer nakli uyum sağladı tüplerden kurtulacak inşallah. Norma’nın sigorta karşılığı Alex’e yaptığı evlilik teklifi sesli güldürdü. :) Norman’ı hastası olarak kabul etmesi için teklif yaptığı doktordan da ”eşcinselim” cevabı aldı. O da çok iyiydi. :)
8/10

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,092
Puanı
1,060
4:1

İzledim ama yorum yapamamıştım çok güzeldi ya bölüm
valla norman ın kafa iyice gitmiş kadınıda öldürdü norma çok geç kaldı ya bu arada şerif o adamı nasıl öldürdü niye göstermediler

@destere @sürgünüm

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x2. Bölüm

harikaydı bölüm baştan sona tam gerilim filmine döndü olay
norman ın gittikçe annesi için tehlike oluşturacağını zaten herkes tahmin ediyorduda ergenik velet üstelik işlediği tüm cinayetlerden anesini sorumlu tutmaya başladı bir başka kafa yapısı ? böylelerinin hastane haricinde başka yerde barındırılması insanlık suçu :)
düşünebiliyormusunuz evde rahat ve huzurlu şekilde oturmak herhangi bişey yapmak imkansız hale gelmiş sağı solu belli olmayan bir dengesiz her an her haltı yiyebilir :) böyle bir ortamda yaşamak mümkünmü ?
tabi en büyük kabahat anne norma da çok önceden kaçık veledi tımarhaneye kapatması şarttı çok geç kaldı ? oğlunu sevebilirde vatandaş takır takır insan boğazlıyor sağlıklı bir beyin taşımıyorki? kadın norman yerine gidip bir eşeği besleyip sevse en azından kadına bir zararı dokunmazdı?
son anda da olsa şerif romero imdadına yetişti hem zuladan parayı çıkarıp hastane masrafını karşıladı hemde ergenik kaçığı hastaneye götürdü ama bu tabiki bir mutlu son değil o dangalak yaşadığı müddetçe herkese zararı dokunacak imha edilmesi tek çözüm :)

bölümde en mutlu olduğum an ise emma nın ameliyattan başarılı şekilde çıkmış olması bir an önce iyileşip dylan la birlikte o şehri hatta o eyaleti terketsinler bence :) kaçık norman dan ne kadar uzaklaşırlarsa o kadar iyi demektir :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x2

Bu sezon çok iyi başladı ve öyle devam edecek gibi gözüküyor. :)

Norman veledinin yüzünden özellikle son dakikalarda gerim gerim gerildim. Valla kendisi manyak olduğu için bir an annesini vurabileceğini düşündüm. İyiki Norma'ya birşey olmadı yoksa dizi izlenmekten çıkardı. :)

Bakalım bu manyak akıl hastanesinde duracak mı? 3-5 günde tedavi olacağını sanmıyorum, fırsatını bulduğu anda kaçacaktır. Motele yeni gelen misafirlerden ablayı gözüne kestirdi bence. :)

Emma tedavisini tamamlamak üzere, Dylan ile Norman'ın karşına çıkarsa olacakları tahmin düşünemiyorum. Bir an önce yeri yurdu terk etmeliler. :)
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x2

Bu sezon çok iyi başladı ve öyle devam edecek gibi gözüküyor. :)

Norman veledinin yüzünden özellikle son dakikalarda gerim gerim gerildim. Valla kendisi manyak olduğu için bir an annesini vurabileceğini düşündüm. İyiki Norma'ya birşey olmadı yoksa dizi izlenmekten çıkardı. :)

Bakalım bu manyak akıl hastanesinde duracak mı? 3-5 günde tedavi olacağını sanmıyorum, fırsatını bulduğu anda kaçacaktır. Motele yeni gelen misafirlerden ablayı gözüne kestirdi bence. :)

Emma tedavisini tamamlamak üzere, Dylan ile Norman'ın karşına çıkarsa olacakları tahmin düşünemiyorum. Bir an önce yeri yurdu terk etmeliler. :)
8/10

yorumda yazmayı unutmuşum :) vera farmiga nın zaten muhteşem oyuncu olduğunu geçen senede söylüyordum ama bu bölümde norman veledinin hakkını yediğimi düşündüm :) şimdi norman ergeninden ne kadar nefret etsemde o karaktere hayat veren Freddie Highmore gerçekten muhteşem oynuyor ya o sapık karakteri bundan daha iyi oynayacak birini tanımıyorum :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
yorumda yazmayı unutmuşum :) vera farmiga nın zaten muhteşem oyuncu olduğunu geçen senede söylüyordum ama bu bölümde norman veledinin hakkını yediğimi düşündüm :) şimdi norman ergeninden ne kadar nefret etsemde o karaktere hayat veren Freddie Highmore gerçekten muhteşem oynuyor ya o sapık karakteri bundan daha iyi oynayacak birini tanımıyorum :)
Gerilimi çok güzel verdiler özellikle sonlara doğru. Bu bölüm Freddie döktürdü resmen. :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x4

İlk üç bölümün altında kaldı bu bölüm.

Yanında bir veletle Norman hastaneden kaçıp soluğu strip kulübünde aldı. Neyseki kızlardan birini öldürmeyip gece kendisi için sorunsuz geçti diyebiliriz. :) Kendisini almaya gelen doktora da tedevi olma isteğini belirtti bakalım bunu icraata dönüştürebilecek mi? :)

Emma, hem tedavi hem de üniversiteye gitmek için başka şehire taşınacak. Eğer Dylan da eşlik ederse bu manyakların yanından kurtulmuş olurlar. Aklın yolu bir gidip kendilerini kurtarsınlar. :)

Alex'in başı Bob Paris olayından belaya girecek gibi. Rebecca'nın kara para aklama olayından sonra işlediği cinayette ortaya çıkacaktır.
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
4x3. Bölüm

arada epey zaman geçtide yorumlamayı unutmuşum :) ortalama bir bölümdü fazla bişey yoktu ama yinede idare etti işte :)
norman veledinin hastane maceraları bölümün büyük kısmını kaplamıştı
norma ise şerif romero ile evlendi, romero kadına dokunmamak için dirensede norma romeroya tecavüz ederek adamın orucunu bozmuş oldu :)

son sahnede norman ergeninin doktor edward ı annesinin katil olduğuna ikna etmek için uğraşıyordu?
emmanın hastaneden çıkışı mutlu etti bizi :) dylan ın yaptığı hayalet tüp sendromu esprisi güzeldi :)
dylan ın istenmeyen bir misafiride vardı? daha önce caleb den dayak yiyen chick adlı ihtiyar! bakalım onun ne gibi planları varmış? :)

3. bölüm yorumunu pas geçmişsin @sürgünüm :)

@yatutarsa @vadikızı sizin yorumlar nerde? :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
4x3. Bölüm

arada epey zaman geçtide yorumlamayı unutmuşum :) ortalama bir bölümdü fazla bişey yoktu ama yinede idare etti işte :)
norman veledinin hastane maceraları bölümün büyük kısmını kaplamıştı
norma ise şerif romero ile evlendi, romero kadına dokunmamak için dirensede norma romeroya tecavüz ederek adamın orucunu bozmuş oldu :)

son sahnede norman ergeninin doktor edward ı annesinin katil olduğuna ikna etmek için uğraşıyordu?
emmanın hastaneden çıkışı mutlu etti bizi :) dylan ın yaptığı hayalet tüp sendromu esprisi güzeldi :)
dylan ın istenmeyen bir misafiride vardı? daha önce caleb den dayak yiyen chick adlı ihtiyar! bakalım onun ne gibi planları varmış? :)

3. bölüm yorumunu pas geçmişsin @sürgünüm :)

@yatutarsa @vadikızı sizin yorumlar nerde? :)
Onu izleyeli çok oldu. Daha önce söylediğim gibi çok fazla dizi ve film izliyorum hepsine tek tek yorum yapmaya vaktim olmuyor. Önemli bir olay olduğunda yorum yapmaya çalışıyorum. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Onu izleyeli çok oldu. Daha önce söylediğim gibi çok fazla dizi ve film izliyorum hepsine tek tek yorum yapmaya vaktim olmuyor. Önemli bir olay olduğunda yorum yapmaya çalışıyorum. :)
senin norma bayağı azğın çıktı en azından o kısmı anlatabilirdin :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
senin norma bayağı azğın çıktı en azından o kısmı anlatabilirdin :)
Azgın çıktı derken? Emma'nın annesi dışında kimseye bir şey yapmadı ki. Sadece annesini suçlu göstermeye çalışıyor. İşlediği cinayetleri annesinin yaptığını sanıyor Allah'ın delisi. :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Azgın çıktı derken? Emma'nın annesi dışında kimseye bir şey yapmadı ki. Sadece annesini suçlu göstermeye çalışıyor. İşlediği cinayetleri annesinin yaptığını sanıyor Allah'ın delisi. :))
o kafadan kontak ergen salağından bahsetmiyorum:) benim azğın dediğim norma :)
evlenir evlenmez romero ne kadar direndiysede başaramadı romeroya zorla tecavüz etti kadın :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
o kafadan kontak ergen salağından bahsetmiyorum:) benim azğın dediğim norma :)
evlenir evlenmez romero ne kadar direndiysede başaramadı romeroya zorla tecavüz etti kadın :)
Hımm. Yattıklarını göstermediler ki. Sen hayal kuruyor olmalısın, devamını kafanda tasarladın heralde. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hımm. Yattıklarını göstermediler ki. Sen hayal kuruyor olmalısın, devamını kafanda tasarladın heralde. :)

tabi sırf ben orda kuruntu yaptım:) aslında kötüye yoracak bişey olmadı ? nerdeyse birbirlerine giriyorlardı o şekilde sarmaş dolaş kadını kucaklayıp yatak odasına taşıdı sonra bir baktık dışarda horozlar ötüyor :) ama yinede aklımıza kötü fikirler gelmedi:) büyük ihtimal o şekilde gidip yatak odasında soyunup karşılıklı iklim sıcaklıkları hakkında dertleşip durmuşlardır :))

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
tabi sırf ben orda kuruntu yaptım:) aslında kötüye yoracak bişey olmadı ? nerdeyse birbirlerine giriyorlardı o şekilde sarmaş dolaş kadını kucaklayıp yatak odasına taşıdı sonra bir baktık dışarda horozlar ötüyor :) ama yinede aklımıza kötü fikirler gelmedi:) büyük ihtimal o şekilde gidip yatak odasında soyunup karşılıklı iklim sıcaklıkları hakkında dertleşip durmuşlardır :))
Bu evlilik fazla yürümez. Romero'nun başı Bob Paris ve kara para aklamaktan belaya irecek gibi. Yani tutuklanması yakındır. Ya da annesiyle seviştiğini gören Norman çıldırıp Romero'yu öldürür. :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu evlilik fazla yürümez. Romero'nun başı Bob Paris ve kara para aklamaktan belaya irecek gibi. Yani tutuklanması yakındır. Ya da annesiyle seviştiğini gören Norman çıldırıp Romero'yu öldürür. :))
romronun takıldığı kadında süper bişeymiş daha önce o kadını görmemiştim :) ben sandım vatandaş abazada o yüzden dul kadın kovalıyor oysa daha önce birlikte olduğu kadın süper bişey evlenipte insan onu heba edermi ? :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
romronun takıldığı kadında süper bişeymiş daha önce o kadını görmemiştim :) ben sandım vatandaş abazada o yüzden dul kadın kovalıyor oysa daha önce birlikte olduğu kadın süper bişey evlenipte insan onu heba edermi ? :)
Rebecca'dan bahsediyorsun, o kadın zaten Romero'nun başına bela açacak. Bir de Norma'yı kıskanıyor. :)