Ayşe Özyılmazel: 'Gülizar'a 15-20 dakika dayanabildim!'

xBUGRAx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
xBUGRAx yeni bir haber konusu açtı

Ayşe Özyılmazel: 'Gülizar'a 15-20 dakika dayanabildim!'

gulizar_dizisi_ne_zaman_basliyor_oyunculari_kimlerdir_1513421549_5969.jpg

Cumartesi günü ilk bölümüyle ekranlara gelen Gülizar dizisiyle ilgili köşe yazarları yorumlarını yapmaya başladı. Sabah Gazetesi yazarı Ayşe Özyılmazel, diziyle ilgili dikkat çekici bir yazı kaleme aldı.

Ayşe Özyılmazel, başrollerini Farah Zeynep Abdullah, Berk Cankat, Ebru Cündübeyoğlu, Berkay Ateş ve Şerif Sezer'in paylaştığı ve yapımcılığını o3 Medya'nın üstlendiği Çağan Irmak imzalı Gülizar dizisinin beklentilerini karşılamadığını yazdı.

İşte o yazının tamamı:

Proje Çağan Irmak'ın olunca, yönetmen Çağan Irmak olunca, başrolde genç yetenek Farah Zeynep Abdullah oynayınca; insan izleyeceği dizinin kendisini ekran karşısına çivileyeceğini zannediyor tabii. Zannetmez mi hiç?

Biz de zannettik, cumartesi akşamı ilk bölümü yayınlanan 'Gülizar'ı izleyelim dedik. Gelin görün ki izlemek ne mümkün.

Çağan Irmak böyle dizi yönetecekse hiç yönetmesin, yüreğimize sızılar salmasın. Bu kadar kötü oyunculuklar, böylesine demode çekimler, diyaloglar olamaz. Artık dizilerimiz sinemamızla kapışırken, bu işin arkasında Çağan Irmak olduğuna kimse inanmaz.

'Gülizar'a 15-20 dakika dayanabildim.
Orijinal formatta oku

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Twitter'dan sert çıktım kendisine, kendi önce şarkılarına falan baksın. :A Şarkılarını sağda solda zorla çaldırabilirse tabi. :F

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,941
Puanı
1,061
Biz kendisine 1-2 dakika bile dayanamıyoruz onu ne yapacağız. Böylelerini ciddiye almamak lazım kendi kendilerince oynayıp dursunlar. Bu dizi ATV'de olsa ne diyeceğini de biliyoruz. :A

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Haspama da bak sen.
Ne güzel dizi olmuş. Hem Farah bundan daha güzel şarkı söylemiş. Cekemiyor galiba.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Kendi şarkılarına baksın diyeceğim de hangi kanalda bakacak :A Haddine değil Çağan Irmak dizisine laf söylemek.

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Beğenmediyse kendi hayatından ilham alarak karısı ölüm döşeğinde olan Ali Taran'la nasıl evlendiğini dizi yapsın.

Biraz emeğe saygı..

Ich gloubs nicht :v0:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İlk böümün 2.tekrarının biraz başini izlediğimde ben de sıılmıştım ama gece tekrarını görüp bakmiştim. Bitmesine bi yarım saat filan kalmişti gayet güzel diziydi. Çağan Irmak evet yönetmenliğini geliştirsin. Hala Çemberimde Gül Oya tarzında takılı kalmiş gibi ama diziyi gömmek için yeterli bi sebep olamaz Ayşe'cim. Zaten gıcıgım sana bu aralar :T:

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Tanıtımlardan dolayı bende beğenmedim ki reytinglerde de istenilen başarıyı sağlayamamış. Benim tahminin 5. Bölümde final yapacak şeklinde. Her şeye rağmen oyuncular ve çalışanlar için en az sezon sonunu görmesini isterim.