Avşar Film'den Yeni Dizi: ''Fazilet Hanım ve Kızları''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Haber açsaydın ya :A ben bakmadım yorumlara:X iyi yorumlar olsaydı haberi açılırdı zat-ı muhterem @xemrexxx tarafından :F
Abiciğim drama dizisinde oynaması için düzgün Türkçe'si olması lazım anticilik değil benimkisi. Yoksa inandırıcılık problemi yaşanıyor. Bu Meryem'i sevmediğim için değil yani.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Abiciğim drama dizisinde oynaması için düzgün Türkçe'si olması lazım anticilik değil benimkisi. Yoksa inandırıcılık problemi yaşanıyor. Bu Meryem'i sevmediğim için değil yani.
İşte hep bu yuzden hep bi yerden gelme olacak rolleri. Rollerinde kendini tekrarlayacak gibi olacak.Türkçesi bi türlü gelişemedi nedense? Edho 'da beğendin mi?

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Kadro güzel görünüyor. İdris Nebi yine rolünün hakkını verecektir. Yapımcı da iyi yönetmen de iyi tutması muhtemel.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,826
Puanı
1,061
Beğenen satişi derken :X
Sayisi iste nesini anlamadin:X ayrica meryoşa rol cikmaz inandirici olmax lafi çok sacma ; vatanim sensin; diriliş ve kösem gibi 3 tane dönem dizisi var; bana sevmeyi anlat ve hayat şarkisi köklerini almanyadan alan hikayelet; wilma elles yeterde oynuyor yani meryoşa rol cok kiskananlar çatlasin:A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sayisi iste nesini anlamadin:X ayrica meryoşa rol cikmaz inandirici olmax lafi çok sacma ; vatanim sensin; diriliş ve kösem gibi 3 tane dönem dizisi var; bana sevmeyi anlat ve hayat şarkisi köklerini almanyadan alan hikayelet; wilma elles yeterde oynuyor yani meryoşa rol cok kiskananlar çatlasin:A
@cookies'e verdiğim örneği bana mı satıyorsun :A ven de diyorum hep gurbet ellerden gelme birini canlandıracak. Rolü hep tekrara düşcek.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Hürrem- suzi-suzi-selin üçü de ayni mi melun:)) kürt kökenli oyuncular hep ayni rolü mü oynuyor mesela:)))

Ayrica ven ne:A
Ven=Senin "sayısı" yerine "satişi" demen gibi hata olmuş :X

Ne diyorum cocuk iyi oku... Hep yurtdişindan gelmiş rolleri canlandıracak. Hürrem'i sayma ilk dizisi ilk rolüydü. Sonrakileri say. Suzi de Selin de yurtdişindan gelmiş karakterler. Başka bi dizide oynasa yine yurtdişindan gelmiş bir elemanı canlandırcak :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,826
Puanı
1,061
Ven=Senin "sayısı" yerine "satişi" demen gibi hata olmuş :X

Ne diyorum cocuk iyi oku... Hep yurtdişindan gelmiş rolleri canlandıracak. Hürrem'i sayma ilk dizisi ilk rolüydü. Sonrakileri say. Suzi de Selin de yurtdişindan gelmiş karakterler. Başka bi dizide oynasa yine yurtdişindan gelmiş bir elemanı canlandırcak :A
Ee olsun yurtdisindan gelen her karakter ayni mi:A suzi ile hurremin yurtdisindan gelmek disinda ne ortak özelligi var