Avşar Film'den Yeni Dizi: ''Fazilet Hanım ve Kızları''

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Avşar Film'den Yeni Dizi: ''Fazilet Hanım ve Kızları''

Adsız-8.png

Bugüne kadar yaptığı işlerle adından sıkça söz ettiren Avşar Film'den yeni yıl için yepyeni bir drama dizi geliyor!

'Karagül' ile son dönemin en çok konuşulan işçiliklerinden birini çıkaran Murat Saraçoğlu'nun yönetmen koltuğunda oturacağı, senaryosunu Güllerin Savaşı ve Asla Vazgeçmem dizilerini de yazan Sırma Yanık'ın kaleme alacağı 'Fazilet Hanım ve Kızları'nın başrollerini Talat Bulut, Nazan Kesal, Afra Saraçoğlu, Hazal Türesan ve İdris Nebi Taşkan gibi isimler paylaşacak.

Cast çalışmaları devam eden dizinin hangi kanalda yayınlanacağı ise henüz belli değil.

Kaynak: Ranini Tv
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,926
Puanı
1,061
Talat Bulut ve Nazan Kesal çok iyi isimler. İdris Nebi Taşkan'ın varlığı Arkadaşlar İyidir ekibinin bu kadar hızlı dağılmasına bir kez daha üzülmeme neden oldu. :(

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Afrayı bi dizide görceğimizi biliyodum bu dizi tutmasa bile bi yaz dizisiyle gelir hem daha fazla izlenir yaz dizisi kötü çocuk fanları izler :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fox da olabilir de geçen sene star Talat Bulutu ekran yüzü olarak kullanmişti. Vahide ile oynadiği dizi vardı. Vahide starda kaldıysa Talat da kalmiştir :X Fox bende 2.alternatif kanal :A
Talat Bulut'u nerden Star'a bağladın helal olsun. Sen de son zamanlarda Star seviciliği başlamış olabilir mi? :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben çok kanal seviciyim galiba herkes bi kanalla bağdaştırıyor beni :F Ama teorim destekli yani:A Geçen seneyi de göz önünde bulundur :X
Bi ara bizim için Atv'ci yakıştırması yapılıyordu. :) Neyse, bakalım görelim.

Ben çok kanal seviciyim galiba herkes bi kanalla bağdaştırıyor beni :F Ama teorim destekli yani:A Geçen seneyi de göz önünde bulundur :X
Bi ara bizim için Atv'ci yakıştırması yapılıyordu. :) Neyse, bakalım görelim.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Meryem geliyor aklıma :X atv boşuna transfer etmemiştir. Yurtdişi pazara yönelmiş kanal belli. Fahriye, Engin, Bursin, Deniz Ç. filan ne bileyim :X Zaten banko Kenan ellerinde :A
olabilir.deniyolar bence aksiyona uygun mu deil mi uygunsa ki uygun gorundu gozume Kenanin dizisine gelir :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Meryem geliyor aklıma :X atv boşuna transfer etmemiştir. Yurtdişi pazara yönelmiş kanal belli. Fahriye, Engin, Bursin, Deniz Ç. filan ne bileyim :X Zaten banko Kenan ellerinde :A
Meryem'den sonrasını okumadım. He geldi Eşkıya'ya gördük, dizinin reytingleri düştü. Sosyal medyadan bi dünya tepki aldı.