Star Ateşböceği - Dizi Yorumları

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Pazar aslında iyi bir gün olabilir ama gün değiştirme bütün durumda riskli olacaktir
Bence de o günde artık ver elini aşk bakacam
Anladığım kadarıyla vatanım sensin de gün değişecek
Kanalların amacı ne anlamıyorum

GM 5 d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Bence de o günde artık ver elini aşk bakacam
Anladığım kadarıyla vatanım sensin de gün değişecek
Kanalların amacı ne anlamıyorum

Bir dizi yayınladığı günde tutmussa onu degistirmek çoğu durumda riskli olur daha önce birçok dizide oldu bu aslında ama star tv bu kararı niye aldı anlamak kolay değil umarım diziye yazık olmaz

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Bir dizi yayınladığı günde tutmussa onu degistirmek çoğu durumda riskli olur daha önce birçok dizide oldu bu aslında ama star tv bu kararı niye aldı anlamak kolay değil umarım diziye yazık olmaz
Ben de ondan korkuyorum
Adını sen koy onu da harcayacak ztn öğlen koymada kararlı

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,805
Puanı
1,061
9. BÖLÜM

Güzel ve eğlenceli bir bölümdü. Konuklar da iyiydi, diğer bölümde de izleyeceğiz kendilerini. :D Aslı ve Barış yakınlaşır diyordum, son sahne yine ortada kaldı. Diğer bölüm yakınlaşacaklar anladığım kadarıyla, bekliyoruz yeni bölümü.

Bu arada İlayda her şeyi öğrendi, şimdi bunu kullanacak. :(

10. bölüm fragmanı:

@AteşBöceği @turkuazz @vadikızı

Pazar aslında iyi bir gün olabilir ama gün değiştirme bütün durumda riskli olacaktir

Ben de ondan korkuyorum
Adını sen koy onu da harcayacak ztn öğlen koymada kararlı

kız dizi bildiğin karta kaçmış @Çiğdem- gibilerin genç parlaklarla olan ilişkilerini anlatıyormuş :eek: ben de hogatha neden izliyor diyordum :A @Aserat @mrt-06 @Yiğitt @Harunnn60 @cookies @gizem ak @MayısKralı @Thequeer

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Tatil bittiğine göre izleyemediğim bölümleri izleyeyim. 10 ve 11. bölümlere başlayacağım birazdan. Bu arada dizinin reytingleri baya düştü, 15'te falan bitecek gibi duruyor. İnşallah daha uzun sürer. :( Yeni günü de hayırlı olsun.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,805
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
10. BÖLÜM

Pek beklediğim gibi bir bölüm değildi, durgundu. Bakalım 11. bölüm nasıl olacak? Barış ve Aslı sahneleri güzeldi, barışıyorlar gibi. Hakan'ın değişimini de beğendim, işte adama bu yakışıyor. Hem cool hem yakışıklı hem ciddi. Olması gereken kılıf bu, neydi o öyle vıcık vıcık. :D

Son sahnede güzeldi. Aslı ve Barış tam öpüşecekti İlayda ve Barış'ın teyzesi gördü. Bi öpüşemediler. :F

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
11. BÖLÜM

Dizi bir ara ilerlediği modundan düştü bence, niyeyse eski tadı alamıyorum. Ama bırakmaya da kıyamıyorum, devam kararı aldım şimdilik. En az 2-3 bölüm daha şans vereceğim.

İlayda ve Hakan aşkı aslında sinyal vermeye başladı, 5-6 bölüme kıvılcımlar çıkar herhalde. İlayda sanki büyük duruyor Hakan'dan, Hakan ve Aslı daha hoş olurdu ayrı olsaydı. :D İzleyici Aslı ve Barış'ın artık bir olmasını istiyor, iş uzadı da uzadı. Sıktı artık bu ayrı ve küs havalar, barışmaları lazım. Şimdi de İlayda ve Barış'ın gece fotoları çıktı ortaya. :T: Aslı bayıltıldı,

12. Bölüm Fragmanı: (24 Eylül Pazar 20.00)

Fragman da baya hareketli. :Z

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Tatil bittiğine göre izleyemediğim bölümleri izleyeyim. 10 ve 11. bölümlere başlayacağım birazdan. Bu arada dizinin reytingleri baya düştü, 15'te falan bitecek gibi duruyor. İnşallah daha uzun sürer. :( Yeni günü de hayırlı olsun.
Evet bende artık tat alamıyorum artık beni de sarmiyor

İlk bölümleri daha güzeldi İkisi de uyumlu çift olmuştu aslında