Star Ateşböceği - Dizi Yorumları

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ate%C5%9Fb%C3%B6ce%C4%9Fi-dizisi-startv-620x320.jpg

Star TV'nin yeni ve iddialı dizisi ''Ateşböceği'' bu akşam yayın hayatına başlıyor!

Yapımcılığını Mia Yapım'ın, yönetmenliğini Barış Yöş'ün yaptığı dizinin başrollerinde Seçkin Özdemir, Nilay Deniz, Derya Alabora, Umur Yiğit Vanlı, Belma Canciğer, Durul Bazan, Seda Güven, Berkay Tulumbacı, Alicia Kapudağ, Şebnem Dilligil, Çağrı Çıtanak ve Tayra Bahar yer alıyor.

''Ateşböceği'' yeni bölümleriyle her perşembe 20.00'da Star TV'de!

Dizi ile ilgili yorumlarınızı ve paylaşımlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,201
Puanı
860
Dizi fena değildi ama biraz abartılıydı sanki,Aslı karakteri güzel olmuş bir yaz dizisi tarzında

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Güzel olmuş mu, yorumun nedir? :D

Seçkin Özdemir varsa güzeldir o dizi zaten, nasıl soruysa. :bhr:

Ben izledim bugün Yiğit güzel olmuş tam yaz dizisi izlenebilir biri dizi Aslı karakteri çok tatlı olmuş Seçkini beğenirim ben Barış rolüne olmuş ben sadece annelere bayıldım Derya alabora çok iyi gitmiş komediye:D

@denizz19 sende izliyordun yorumun ne:D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ben izledim bugün Yiğit güzel olmuş tam yaz dizisi izlenebilir biri dizi Aslı karakteri çok tatlı olmuş Seçkini beğenirim ben Barış rolüne olmuş ben sadece annelere bayıldım Derya alabora çok iyi gitmiş komediye:D

@denizz19 sende izliyordun yorumun ne:D
Kapattım yarıda sıkıldım izlerken yani :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Diziyi biraz Kiralık Aşk'a benzettim. Zengin erkek, fakir kız. Kız, oğlanın yanında işe giriyor. Oğlanı seven kız da bürodan zengin birisi. :A Kiralık Aşk geldi aklıma baya. Dizinin farklılığı orada kız asistandı, burada şoför. :A

Neyse öncelikle Nilay Deniz'e bayıldım, bu kız çok başarılı.. Önü de açık bence. Rolün üstünden çok iyi kalkmış, diğer bölümlerde kendisini daha fazla geliştirecektir diye düşünüyorum.

Seçkin Özdemir iyiydi zaten, vücut açsa daha mükemmel olabilirdi @Çiğdem- @xemrexxx :A Birkaç bölüme açar zaten. :Z

Hakan ve annesi Handan olayları sıkıyor gibi. Umur Yiğit Vanlı rolüne yakışmış ama annesiyle sahneleri sıkıyor bazen. Bölüme yaymışlar maşallah, biraz azalsın ya da değiştirsinler o konuyu. :D

Yaz boyu izleyeceğim diziyi, ilk bölüm benden onay aldı. Yaz sonunda devam ya da tamam deriz. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
1. BÖLÜM

Diziyi biraz Kiralık Aşk'a benzettim. Zengin erkek, fakir kız. Kız, oğlanın yanında işe giriyor. Oğlanı seven kız da bürodan zengin birisi. :A Kiralık Aşk geldi aklıma baya. Dizinin farklılığı orada kız asistandı, burada şoför. :A

Neyse öncelikle Nilay Deniz'e bayıldım, bu kız çok başarılı.. Önü de açık bence. Rolün üstünden çok iyi kalkmış, diğer bölümlerde kendisini daha fazla geliştirecektir diye düşünüyorum.

Seçkin Özdemir iyiydi zaten, vücut açsa daha mükemmel olabilirdi @Çiğdem- @xemrexxx :A Birkaç bölüme açar zaten. :Z

Hakan ve annesi Handan olayları sıkıyor gibi. Umur Yiğit Vanlı rolüne yakışmış ama annesiyle sahneleri sıkıyor bazen. Bölüme yaymışlar maşallah, biraz azalsın ya da değiştirsinler o konuyu. :D

Yaz boyu izleyeceğim diziyi, ilk bölüm benden onay aldı. Yaz sonunda devam ya da tamam deriz. :D

@batuhankaralar bu diziye kiralık aşk çakması demişti değilmi @xemrexxx yönetmen sete çağırıp kulağını çekmiş :A :A :A @Harunnn60