Arka Sokaklar, Kanal Mı Değiştiriyor?

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
thumbnail_1435148374.jpg

Ekranların fenomen dizilerinden birisi olan Arka Sokaklar, kanal mı değiştiriyor?

Erler Film'in yapımcılığını üstlendiği Arka Sokaklar cuma günü Kanal D'de final yapacak. Dizinin isminin üstünde ''Kanal D'de Final'' yazısı ise dizinin Kanal D'de final yapıp, yeni kanalında mı devam edeceği sorularını akıllara getirdi. Yapımcının 10. sezon sonunda final yapma ısrarına bakılırsa dizinin yeni sezonda yeni kanalda olması kaçınılmaz görünüyor.

Dizinin yeni sezonda Atv'de olacağı ise daha şimdiden gelen transfer iddiaları arasında!

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,183
Puanı
1,061
Ben de onu görünce şüphelendim; ama kanal değiştireceğini, hele ki ATV'nin alacağını düşünmüyorum.

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,824
Puanı
1,061
Mesaj olarak yazınca kesin Yiğit konusunu açar dedim, ne gerek vardı ki şimdi buna. :F Hemen de iddialar dolaşmaya başlamış ne hikmetse. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
Mesaj olarak yazınca kesin Yiğit konusunu açar dedim, ne gerek vardı ki şimdi buna. :F Hemen de iddialar dolaşmaya başlamış ne hikmetse. :A
Benden kaçar mı konu. :A
Ben bunları dün sayfalarda okuyordum, final konusuna bak bakalım. :A Atv'ye geçebileceğini 2 gün önceden yazmıştım. :A

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Senaristler bıraktı gitti ve dizinin finali çekildi.

@Yiğitt Başka kanala transfer olacağını kendin eklemişsin, öyle bir şey yok çünkü...

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Dizi seneye başka kanala transfer olacakmış. Artık şu kanal d den kurtulmanın zamanı geldi. Ha bire reklam izliyorduk resmen. Umarım fox a geçer..

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İddia olarak yazdım zaten. :D
TOTAL grubunda ilk üçe giren bir dizi, niye reytingi az mı? :D
ABC1'de 4-5 reyting altında kalan diziler zarar yazar. Arka Sokaklar ABC1 (reklamverenler) grubunda 3 alıyor. :)

Hikayesi bitmiş ve reytingi olmayan bir diziyi zararına kimse yayınlamak için almaz. Bunu bilmek için de televizyoncu olmaya gerek yok. Biraz ekonomiden anlayan herkes bu sonuca varabilir. :)

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
ABC1'de 4-5 reyting altında kalan diziler zarar yazar. Arka Sokaklar ABC1 (reklamverenler) grubunda 3 alıyor. :)

Hikayesi bitmiş ve reytingi olmayan bir diziyi zararına kimse yayınlamak için almaz. Bunu bilmek için de televizyoncu olmaya gerek yok. Biraz ekonomiden anlayan herkes bu sonuca varabilir. :)
Onu yapımcılar düşünsün, bir sezondur Kanal D'nin cuma gününü iyi kötü kurtaran bir yapım sonuçta. :D

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Onu yapımcılar düşünsün, bir sezondur Kanal D'nin cuma gününü iyi kötü kurtaran bir yapım sonuçta. :D
En sevdiğim dizilerden biri Hannibal için iptal olur dedim, 1 hafta geçmeden iptal kararı geldi. Bu dünyanın her yerinde böyle. (kamu kanalları hariç) Aldığın reyting dizinin maliyetini karşılamıyorsa bitirirsin.

Kanal D'de bu yüzden bitiriyor zaten. Yıllardır hafta içi yayınlayarak dünya kadar ekmeğini yedi Arka Sokaklar'ın ama bu sene zarar yazınca aldı bu kararı. Çünkü şu an Arka Sokaklar maliyetini karşılamıyor.

Hem de bunu Türker İnanoğlu'nun 10. yılında bitirme arzusuna rağmen aldılar. Yani dizi zarar yazmaya başlayınca hatır gönül dinlenmiyormuş. Beni dizi devam ederse yine Kanal D'de devam edeceğini düşünüyorum, bakalım Erler Film kanalı ikna edebilecek mi? Kanal D belki bunca yılın hatrına yılbaşına kadar Eylül'den itibaren 4 ay yayınlayabilir.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,873
Puanı
1,061
En sevdiğim dizilerden biri Hannibal için iptal olur dedim, 1 hafta geçmeden iptal kararı geldi. Bu dünyanın her yerinde böyle. (kamu kanalları hariç) Aldığın reyting dizinin maliyetini karşılamıyorsa bitirirsin.

Kanal D'de bu yüzden bitiriyor zaten. Yıllardır hafta içi yayınlayarak dünya kadar ekmeğini yedi Arka Sokaklar'ın ama bu sene zarar yazınca aldı bu kararı. Çünkü şu an Arka Sokaklar maliyetini karşılamıyor.

Hem de bunu Türker İnanoğlu'nun 10. yılında bitirme arzusuna rağmen aldılar. Yani dizi zarar yazmaya başlayınca hatır gönül dinlenmiyormuş. Beni dizi devam ederse yine Kanal D'de devam edeceğini düşünüyorum, bakalım Erler Film kanalı ikna edebilecek mi? Kanal D belki bunca yılın hatrına yılbaşına kadar Eylül'den itibaren 4 ay yayınlayabilir.
Sanmıyorum Kanal D'nin devam ettireceğini ben. :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
9 yıl devam etmesi zaten saçmalıkti transfer haberi ise bu saçmalığı sıvazlamak olur. Atv hiç izlemeyen biri olsamda umarım olmaz diyorum.:D