Netflix Altered Carbon 1.Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
senin için benden daha pisti nasıl keşfedemedin:) alğılarına yufka unumu kaçtı gözlemeci :)

hayır fesatlıkla alakası yok ben olayı hayra yordum ama tam çözemediğim için durumu arkadaşlardan bir destek alayım dedim :)
Hee tam yufka açıyordum senin etiketi görünce dayanamadım unlu elimle dokununca sonuç bu :A :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
senin için benden daha pisti nasıl keşfedemedin:) alğılarına yufka unumu kaçtı gözlemeci :)

hayır fesatlıkla alakası yok ben olayı hayra yordum ama tam çözemediğim için durumu arkadaşlardan bir destek alayım dedim :)
Ben açıkladım zaten konuyu şey diye bahsettiğimiz şey "değerlendirme" desteğe gerek yok yani dizi değerlendirmesi yapıyoruz sadece :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben açıkladım zaten konuyu şey diye bahsettiğimiz şey "değerlendirme" desteğe gerek yok yani dizi değerlendirmesi yapıyoruz sadece :A :A
tabi tabi öyledir kesin :) zaten yanlış anlamadık değerlendirmeleriniz halka ulaşsın diye şeettim bende :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Etiketledin adamı isteğine kavuştun :( Olan bana oluyor ikinizde fesatsınız :A Ama değerlendirmeye @destere yi de alalım:A Fesatlık yapanı çekerim çukura :A

İşte anadolunun bağrından kopmuş gerçek bir halk örneği!!! Tüm gerçekleri görüyor :X @destere
@destere de herkesle şey yapıyor zaten onları da biliyoruz yani :A :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Etiketledin adamı isteğine kavuştun :( Olan bana oluyor ikinizde fesatsınız :A Ama değerlendirmeye @destere yi de alalım:A Fesatlık yapanı çekerim çukura :A

İşte anadolunun bağrından kopmuş gerçek bir halk örneği!!! Tüm gerçekleri görüyor :X @destere
@gözlemci nin saftirik anadolu delikanlısı ayağına yatması seni aldatmasın sırf benim inadıma o yorumu yapmış:) yoksa onun kafasında ne tilkiler cirit atmıştır mesajları okuyunca ? :))

@destere de herkesle şey yapıyor zaten onları da biliyoruz yani :A :A
ben şahit olduklarımı halka yaymaya çalışan gariban bir halk çocuğuyum:) kendi aksiyonlarınıza beni bulaştırmayın :)

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

İçimden seni gördüğüm her an aklıma Faruk geliyor :F :F @xemrexxx beynime empoze etti bu ismi :F
Ayrıca @destere m ne art niyetli insansın ne var yani Anadolu'nun bağrından kopup geldiysek :A Tüm gerçekler ortadaymış işte daha ne kurcalıyorsun :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@gözlemci nin saftirik anadolu delikanlısı ayağına yatması seni aldatmasın sırf benim inadıma o yorumu yapmış:) yoksa onun kafasında ne tilkiler cirit atmıştır mesajları okuyunca ? :))

ben şahit olduklarımı halka yaymaya çalışan gariban bir halk çocuğuyum:) kendi aksiyonlarınıza beni bulaştırmayın :)
Biz biliyoruz seni merak etme bulaştırdık bile :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
iyiki geldin ya demin benim olayı bilerek yanlış yöne çektiğimi söylüyorlardı :) bakalım senin açıklamandan sonra ne diyecekler yine bahaneler bulurlar :))
Aaa sen s abıkalısın cnm :F Benimde öyle düşündüğümü görünce itiraf etmeleri lazım :A