'Altınsoylar' Final Yapıyor!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

'Altınsoylar' Final Yapıyor!

Cwgx2XZXgAAltvV-1024x585.jpg

Kanal D'nin geçtiğimiz haftalarda başlayan dizisi Altınsoylar'dan kötü haber maalesef geldi.

Başrollerini Aras Aydın, Ayça Ayşin Turan, Şebnem Bozoklu, Bennu Yıldırımlar, Cihat Tamer, Ünal Yeter, Birsen Dürülü, Zeynep Kankonde, Sezai Aydın, Görkem Şarkan, Begüm Akkaya, Burak Sevinç, Bora Koçak ve Sami Aksu'nun paylaştığı O3 Medya imzalı aile komedisi, reytinglerde yaşanan şok düşüş nedeniyle 6. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

Altınsoylar, final bölümüyle 10 Aralık Cumartesi 20.00'de Kanal D'de!
Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061
Başladığı ilk günden beri sığıntı gibi davranılan dizinin fişi çekilmiş demek. Sen git 4 günlük tanıtımla apar topar başlat ve buna rağmen 3.5 reyting alsın, ama 2 hafta boyunca ne doğru düzgün tekrar ver, ne reklamını yap. Üstelik reklamsız gitmesi gerekirken özetli olarak başlat. Kanal D'nin yeni yönetimi dizilere sahip çıkıyordu ama bunun günahı neydi anlamıyorum. Kaldı ki dizilerin tekrarlarını her boşluğa sıkıştıran ve zamanında Ulan İstanbul'un ilk bölümünden sonra 13 tekrar vermiş olan kanaldan bahsediyoruz. Bari 10. bölüme kadar gitseydi ama bu saçma stratejiden dolayı prime-time'da 50. olduğu için pek kalıcı olmayacağı belliydi. Güzel ve eğlenceli bir diziydi, kadrosu da harikaydı. Çok geçmiş olsun.

Bu arada O3 Medya için üzüldüm. Arkadaşlar İyidir'den sonra Altınsoylar gibi kaliteli bir yapımın da arşive kalkmasına sadece yazık diyebiliyorum.

Aile komedileri arasında en iyisi bu akşam saat 20.00'de Show Tv'de. :A
En iyilerinden birinin bu akşam olduğu doğru, ama o da final yapıyor maalesef. Niye tutmuyor bu aile komedileri? :(

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Başladığı ilk günden beri sığıntı gibi davranılan dizinin fişi çekilmiş demek. Sen git 4 günlük tanıtımla apar topar başlat ve buna rağmen 3.5 reyting alsın, ama 2 hafta boyunca ne doğru düzgün tekrar ver, ne reklamını yap. Üstelik reklamsız gitmesi gerekirken özetli olarak başlat. Kanal D'nin yeni yönetimi dizilere sahip çıkıyordu ama bunun günahı neydi anlamıyorum. Kaldı ki dizilerin tekrarlarını her boşluğa sıkıştıran kanaldan bahsediyoruz. Bari 10. bölüme kadar gitseydi ama bu saçma stratejiden dolayı prime-time'da 50. olduğu için pek kalıcı olmayacağı belliydi. Güzel ve eğlenceli bir diziydi, kadrosu da harikaydı. Çok geçmiş olsun.

Bu arada O3 Medya için üzüldüm. Arkadaşlar İyidir'den sonra Altınsoylar gibi kaliteli bir yapımın da arşive kalkmasına sadece yazık diyebiliyorum.

En iyilerinden birinin bu akşam olduğu doğru, ama o da final yapıyor maalesef. Niye tutmuyor bu aile komedileri? :(

Suç bizim senaristlerde senaryoda abartıya kaçıyorlar bu dizide Familyada abartıydı. :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,932
Puanı
1,060
yazik oldu. hic denk gelmedim tvde. okadar arada kismetse olura bakiyorum hic tanitimina denk gelmedim.

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Başladığı ilk günden beri sığıntı gibi davranılan dizinin fişi çekilmiş demek. Sen git 4 günlük tanıtımla apar topar başlat ve buna rağmen 3.5 reyting alsın, ama 2 hafta boyunca ne doğru düzgün tekrar ver, ne reklamını yap. Üstelik reklamsız gitmesi gerekirken özetli olarak başlat. Kanal D'nin yeni yönetimi dizilere sahip çıkıyordu ama bunun günahı neydi anlamıyorum. Kaldı ki dizilerin tekrarlarını her boşluğa sıkıştıran ve zamanında Ulan İstanbul'un ilk bölümünden sonra 13 tekrar vermiş olan kanaldan bahsediyoruz. Bari 10. bölüme kadar gitseydi ama bu saçma stratejiden dolayı prime-time'da 50. olduğu için pek kalıcı olmayacağı belliydi. Güzel ve eğlenceli bir diziydi, kadrosu da harikaydı. Çok geçmiş olsun.

gulumse yeter finalmi yapiyor [emoji33]

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Hi c denk gelmedi bu dizi bana ne zmn basladi ne zmn bitti

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,939
Puanı
1,061

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Gerçekten çok iyi bir kadrosu vardı dizinin. Kanal D'nin kurbanı oldu diyebiliriz. 3-4 günlük tekrar ile apar topar başlattılar diziyi. Daha sonrada ne düzenli olarak tanıtımı yapıldı, nede tekrar bölümleri yayınlandı. Yeni bir dizi olmasına rağmen özetli bir şekilde başladı. Kısacası güzel bir kadroya yazık olmuş oldu ve 6. bölümde final yapmak zorunda kaldı dizi.

Umarım oyuncuları yeni projelerde görürüz.

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
Kanal dnin saçma kararlar silsilesi neticesi bu.
Dizi haftasonuna koyacagin belli, e ekim sonu ne demek, hayir yaprak dokumunu 4.sezonu degil ki.
Dizinin ilk bolumunu izledim ve zor dayandim, dizinin asil sorunu MUSIC, car car her sahnede ritimli muzik cekilmez ki.
Bi aramizda kalsin bekleniyor. Hala.

utawleee

Favori Üye
Reaksiyon puanı
145
Puanı
144
bu dizi için söylenecek pek bişe kadrosu hikayesi gayet güzel ama hem kanalın yanlış stratejisi hemde hikayenin dağınık işlenişi izleyiciyi kaçırdı , Oğuz(sahte torun)'un aileye giriş işlenişi falan iyiydi aynı şekilde kızında aralarına katılışıda iyiydi ama yanlış olan Oğuz(esas torun)'un bu olayların içine dahil edilmesi kızın masada terk ettiği nişanlısının olaylara dahil edilmesi erken olmuş,ilk iş olarak bence Oğuz(sahte torun)'un aileye girişini kendisini kabul ettirmesi sırasındaki komedileri işlerselerdi daha sabit kalırdı izleyici ama konu başından beri bir aşağı bir yukarı çekilip durdu izleyicide kaçtı kafamı yormam dedi gülmek için bıraktı

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kanal D reklam yapmadı diyorsunuz ama her gün 4 milyon insanın kullandığı metrobüste 3 ay boyunca sürekli reklamları döndü. :A
Neyse şaka bi yana dizi yanlış zamanda başladı bence.. Oca ayında filan başlayabilirdi..