Akhisar Finalde

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
viewform
728xauto.jpg

Akhisar 2-1 yenildiği maçın rövanşında Türk Telekom stadyumunda Galatasarayı 2-0 yenen Akhisar Belediye spor
Ziraat Türkiye Kupasında adını finale yazdırdı.
Akhisar tarih yazdı İlk defa Tarihinde finale çıktı
Akhisarın finaldeki rakibi Fenerbahçe Beşiktaş maçının galibiyle eşleşicek.

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Rüyanda görürsün ayoll :A :A :A

Mayısta geliyor siz bizim şampiyonluk kupamızı hazırlayın her yıl bu aylarda şampiyonluk kupası alıyordu Beşiktaş :A :A :A
Her yıl dediğin de 2 yıldır :A Ondan önceki şampiyonluklarınızda ingaa ingaa diye ağlıyordun daha :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Her yıl dediğin de 2 yıldır :A Ondan önceki şampiyonluklarınızda ingaa ingaa diye ağlıyordun daha :A
Aaa bu yılla birlikte 3 yıl işte her yıl oluyor Kütük bey :A :A :A

Ama bu yıl sankı maçlar uzadımı naptı ben çoktan şampiyon olduk diye biliyordum :F

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa bu yılla birlikte 3 yıl işte her yıl oluyor Kütük bey :A :A :A

Ama bu yıl sankı maçlar uzadımı naptı ben çoktan şampiyon olduk diye biliyordum :F
2 hafta sonra sizinle oynayacağız, bir yenelim sizi de aklınız başınıza gelsin boş hayallerinizden uyandıralım bir güzel:A

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,436
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Bu akşam bizi tutun Fenere gıcıksınızdır sonucta :A :A :A
Ama akhisarın sağ solu belli olmaz bilerek galatasaraya kaybederler beşiktaşı yenebilirler
Bu defa geçen haftanın tersi ama senaryo Atv nin elinde Akhisar herkese kaybetti bir tek fenere kaybetmedi @Çiğdem- sıra sıra herkesi durdurdu Akhisar 0-0 beşiktaş ligteki ilkteki maçta ardından yendi şimdi galatasaraya kaybettiler bir beraberlik eksik
Bu maç şampiyonluk yarışınada etki yapacak elenen havlu atar Galatasaray elendiğine göre Havlu atmıştır @Çiğdem-