Akhisar Finalde

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa Babama sordum ne olacak peki diye biz yendik sayılıyormuş :Z:Z:Z

Aslında Beşiktaşımız hiç maç oynayıp kendini yormasın her maçı oynamadan kazandık saysınlar zaten kazanıyoruz ayoll :A :A :A @S.G.A.T. @Harunnn60 @eskici
Baban kendi temennisini söylemiş, ne karar verileceği belli değil, boşuna sevinmeyin kazandık diye :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Olanı söylüyorum ben sadece baban seni kandırmış gerçekleri bil istedim :A Benim tek istediğim birbirinizi yemenizdi o da gerçekleşti :Z :Z
Aaa öyle bilgim yok Baba m yalan söylemez biz kazandık diyorsa öyledir :Z:Z:Z

Yorulmadan kazanmıslar diye sevinemiyorum ama adamın kafası yarılmış sonucta :( :( :(

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa hadi @pompy Fenerlide şey ediyor peki sana ne oluyor Kütük bey :A :A :A
öyle olayın olması normal değil gerçekten 4 defa korner kullanılırken olması normalmi
@Çiğdem- fenerbahçe taraftarı yapmıyordu galatasaray maçında bile olmadı kadıköyde bir tek Türk telekomda oldu hakemin kafasına taş attılar dikiş attılar maç oynandı 0-0 bitti o maç

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Aaa öyle bilgim yok Baba m yalan söylemez biz kazandık diyorsa öyledir :Z:Z:Z

Yorulmadan kazanmıslar diye sevinemiyorum ama adamın kafası yarılmış sonucta :( :( :(
Baban vermiyor kararı, karar açıklanınca görüşürüz :A Zaten maç devam ettirilirse eleneceksiniz, tek şansınız hükmen kazanmak :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Baban vermiyor kararı, karar açıklanınca görüşürüz :A Zaten maç devam ettirilirse eleneceksiniz, tek şansınız hükmen kazanmak :A
öyle olayın olması normal değil gerçekten 4 defa korner kullanılırken olması normalmi
@Çiğdem- fenerbahçe taraftarı yapmıyordu galatasaray maçında bile olmadı kadıköyde bir tek Türk telekomda oldu hakemin kafasına taş attılar dikiş attılar maç oynandı 0-0 bitti o maç
Aaa savas filmi izliyor gibiydim vlla bu ülkenin erkekleri maç izlemeyi bile beceremiyorlar ayoll :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
aynısı geçen yılda olmuştu vodafone parkta o maç tatil edilmemişti ardından türk telekomda oldu maç yine tatil edilmedi @Çiğdem-
Biz eskiden babamla Trabzona Fener Galatasaray geldinde de gidiyorduk ama bu kavga olaylarından sonra Annem bize fırçayı çekti Fener ile savas meydanına dönmüştü :F

Ogünden beridir Beşiktaş gelince senede 1 defa gidiyoruz sadece :A @MasacRE-

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Biz eskiden babamla Trabzona Fener Galatasaray geldinde de gidiyorduk ama bu kavga olaylarından sonra Annem bize fırçayı çekti Fener ile savas meydanına dönmüştü :F

Ogünden beridir Beşiktaş gelince senede 1 defa gidiyoruz sadece :A @MasacRE-
o maçlardaki teknik direktör aynıydı Aykut kocaman ve şenol güneş hatta 4-0 bitti ben bunu anlarımda Maç 0-0 fenerbahçe turu atlıcakten bu yapılanı anlamam @Çiğdem- normal değil sanki maça pakize dokundu Arka sokakların ekibide maçtaymış toptan müge anlıda maçtaymış

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
o maçlardaki teknik direktör aynıydı Aykut kocaman ve şenol güneş hatta 4-0 bitti ben bunu anlarımda Maç 0-0 fenerbahçe turu atlıcakten bu yapılanı anlamam @Çiğdem- normal değil sanki maça pakize dokundu Arka sokakların ekibide maçtaymış toptan müge anlıda maçtaymış
Aaa bak aklıma ne geldi sen dizinde hep yazıyordun böyle kavgalar maçlarda senin dizinimi okudular naptılar :F

Keith Long

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,387
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Aaa bak aklıma ne geldi sen dizinde hep yazıyordun böyle kavgalar maçlarda senin dizinimi okudular naptılar :F
Bunu ben hissettim bodrumda kuzenime söyledim Türkiye kupasında finalde eşlessin dedim aslında finalde eşleşmesi lazım
Mesela seri başları yarı final Beşiktaş fenerbahçe seri başı olmayanlar galatasaray akhisar belediye
Beşiktaş ya akhisar ya galatasarayla eşleşmesi lazım
Fenerbahçe ya galatasaray ya akhisar eşleşmesi gerekirdi @Çiğdem-

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bunu ben hissettim bodrumda kuzenime söyledim Türkiye kupasında finalde eşlessin dedim aslında finalde eşleşmesi lazım
Mesela seri başları yarı final Beşiktaş fenerbahçe seri başı olmayanlar galatasaray akhisar belediye
Beşiktaş ya akhisar ya galatasarayla eşleşmesi lazım
Fenerbahçe ya galatasaray ya akhisar eşleşmesi gerekirdi @Çiğdem-
Aaa sen kötü olayları hep seziyorsun zaten felaket davulcusu :A :A :A