NOW Adı Zehra - Dizi Yorumları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
3 kere okudum. :F Şu an Hande bildiği kişi de Zehra bunu en kolay atlatır ama. :A
Şuan senin ısrarla romantik komedi oynatmak istediğin Genco, romantiklik yapıyor :A
Birazdan iftar zamanı bizde. Yarına tamamlayacam bölümü :D
Serkan alıyor öcünü :Z
Mine Leyla'ya hemen anne deyip benimsedi :F kolay atlattı :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Şuan senin ısrarla romantik komedi oynatmak istediğin Genco, romantiklik yapıyor :A
Birazdan iftar zamanı bizde. Yarına tamamlayacam bölümü :D
Serkan alıyor öcünü :Z
Mine Leyla'ya hemen anne deyip benimsedi :F kolay atlattı :A

Bu yaz oynamasın FOX dizi yapmayacak başkası kapmasın. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Ceren'e üzüldüm. :( Sanki finale bağlanmayacak gibi.. :A @Dosi

Banada öyle geliyor gibi. Olurda bağlanamazsa Bizim Hikaye hariç bakmam FOX' un yüzüne :A
Belki Ceren'in bir daha anne olamıyacağıda söylenir ve Mine'ye bağlanıp herkesten uzak bir yaşam sürerler. Serkan baba katilide olup hapise girebilir.

Hande ise ölmüştür ve sadece mezarından çıkartılıp yaşadığı süsü verilmek istemiştir.
Dizi saatleri uzun oluyor, bir şekilde bağlanmalı. Dünkü bölümde baya şeyler final sinyali verdi zaten. Dizinin her bölümünde kafam hep karıştı ve finaldede kafamı karıştırıp final yaparlar kesin :A
benim korkum Hande Aslında Zehra deyip arap saçına dönmesi :A

xBUGRAx

Emekli
Reaksiyon puanı
19,807
Puanı
1,060
Banada öyle geliyor gibi. Olurda bağlanamazsa Bizim Hikaye hariç bakmam FOX' un yüzüne :A
Belki Ceren'in bir daha anne olamıyacağıda söylenir ve Mine'ye bağlanıp herkesten uzak bir yaşam sürerler. Serkan baba katilide olup hapise girebilir.

Hande ise ölmüştür ve sadece mezarından çıkartılıp yaşadığı süsü verilmek istemiştir.
Dizi saatleri uzun oluyor, bir şekilde bağlanmalı. Dünkü bölümde baya şeyler final sinyali verdi zaten. Dizinin her bölümünde kafam hep karıştı ve finaldede kafamı karıştırıp final yaparlar kesin :A
benim korkum Hande Aslında Zehra deyip arap saçına dönmesi :A

Umarım bağlanır bir şekilde finale. Başı sonu belli olsun yurt dışı satışı şansı artar öyle olursa. :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,931
Puanı
1,060
Umarım bağlanır bir şekilde finale. Başı sonu belli olsun yurt dışı satışı şansı artar öyle olursa. :A
Bekleyip göreceğiz.
İzleyecekmisin finali?
Tam dizi ortasında bizim iftar vaktimiz var. Ben meraktan sahur öncesi tamamlarım bölümü :A